bugün

eski sevgilinin araması için dua etmek

--spoiler--
Euzi billahi mine-ş şeytani`r- racim.Bismillahirrahmanirrahim.
Eşhedü enla ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühu ve Resulühu.
Ey alemleri yaratan Yüce ALLAHım
Her türlü şerden sana sığınırız Ey rabbim. Hz.Muhammed (s.a.v) Efendimizin ve ali'nin ashabının hatırına ve hürmetine tüm müminlere yardım et. ALLAH'ım Yüzümüze bak bizi acılardan koru. Müslüman hastalara şifa ver. Bizi kabir azabından ve cehenneme girmekten kurtar. imanımızı koru. Ey rabbim Senin gücün herşeye yeter. Yoksullara yardım et.Yaşlılara yardım et. insanların imanını artır. ALLAH'ım Hz.Muhammedin (s.a.v) bizden memnun olamsını sağla. ALLAH'ım insanları şeytanların şerrinden koru. Kıyametin şiddetinden beni ve sana inananları koru. Sen her şeye kadirsin. Bize acı. Bize rahmet merhamet eyle. zalim müslümanları doğru yola ilet. Müslümanların aralarında çatışma çıkmasına izin verme. Peygamberimizi (s.a.v) koru ve yücelt. Ecrimizi artır ve bizi değerli kimselerden eyle. Bize kıyamette cemalini göster ve bizi daima huzurlu mutlu sağlıklı ve güvende yaşat. Kimsenin bizi kırmasına izin verme. Kimsenin bizi aşağılanmasına izin verme. Bizi sevdiklerimizden ayırma. Sen Yücesin Alemleri yaratansın. Bizi koru,gözet ve bizi sevdiklerinden eyle. Hayırlı dileklerimizi kabul eyle.Senden başka sığınılacak kimse yoktur. Düşmanların bizi zorlamasından sana sığınırız. Bizi sıkıntılardan ve belalardan Kurtar. Sana olan ibadetlerimizi artır. Bizi yücelt. Bizi imanımızda sağlam et. Tüm kötü huylardan beni ve müslümanları koru. ALLAH'ım Ayıplarımızı ört ve bizi temizle. ileride kafirlerle savaşırsak bizi Zafer ver. Bize her türlü savaş tekniği ve silah ilmini ver. Bize en az dünyadaki en kaliteli silahlardan ver. ALLAH'ım Senden adalet,barış ve huzur dolu bir hayat istiyoruz. Bu senin için çok kolaydır. ALLAH'ım kafirlerin hakimiyetini yer yüzünden kaldır. Mehdi (a.s) ve Yüce Hz.isa (a.s) gelirlerse onlara deccale ve kafirlere karşı yardım et.ALLAH'IM Zafer Senin VE Resullerinindir.ALLAH'ım sana sonsuz şükürler olsun.Peygamberlerimize, alimlere, şehidlere sonsuz salat-u selam olsun.

Vesselamün alel mürseliyn velhamdü lillahi Rabbil âlemin.
Bismillahirrahmanirrahim.Elhamdü lillâhi rabbil'âlemin. Errahmânirra-hîm. Mâliki yevmiddin. iyyâke na'budü ve iyyâke neste'în ihdinessırâtal müstakîm. Sırâtellezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.Amin.
--spoiler--
ha unutmadan şu aşifte de beni bir ara arasa hiç fena olmaz hani. tekrar amin...