bugün

erotik hikayeler

aynı sıkıcı apartmanda oturuyorduk. o, yan dairemde yaşlanıyordu. henüz tanışmamıştık.
ilk kez bir cumartesi günü apartman kapısını açarken gördüm, yukarıdan beni kesiyordu.ilerleyen günlerde,gecenin bir yarısı da olsa onu, orada, camdan bana bakarken görüyordum.yanımda güzel bir hatunla eve döndüğüm gecelerde ise sanki kıskanç gözlerle bakıyordu.lanet olsun ki,ben de sürekli onu düşünür,merak eder olmuştum.hiçbir şeye konsantre olamıyordum , sevişmeye bile.varlıklı bir ailesi vardı.her istediğine sahip olabilirdi belki de..ama!!!

kızgındı..ay çıkınca kızarırdı.kızgınlaşırdı.vahşi bir ruha bürünür, kudururdu. karşı konulmaz olurdu.dayanamazdım.dayanamadım da...bir gece,yine epey geç bir vakitte evime dönerken,pencerede göz göze geldik .parlıyordu gözleri.arzu ettiği her şeyi gözlerinden okuyabiliyordum...

merdivenlerden yavaşça yukarı çıktım.kredi kartını kapı aralığına hafifçe soktum,kapı açıldı.ve evet; tam karşımdaydı artık. yalvaran gözlerle bana bakıyordu.çıldırmıştı ve arzuları için yapmayacağı şey yok gibiydi...dayanamazdım artık. dayanamadım da.

alıp,sokağa bıraktım. aylardan mart'tı... *