bugün

piiz

eskişehir'li sözde!! rock grubu...222 park denen mekanda sahnae alıyorlar..bu gece itibari ile kendilerini dinleme gafletinde bulundum..açıkcası vasatın üstüne çıkamayan bir grup.bu arada belirtmeden geçemiyeceğim, sanırsam ki arkadaşlar ve dinleyenleri bir yerde gitar, bas, davul ve hafif bağıran bi vokal varsa orda rock yapılıyor sanıyorlar..tahminimce memleketimin 4 bir köşeside, kendilerine denk, aynı şarkıları aynı şekilde çalan 100 tane grup vardır..yani dinlemeyenler pek bi şey kaybetmediniz, üzülmeyin..

bu akşam itibari ile beni resmen baydılar..davul desen sürekli aynı iğrenç disko ritmini atıyor, bas desen slaytlar berbat poplar içler acısı rifler çok eksik, gitar desen zaten varlığı ile yokluğu pek belli değil çok kaşak güreşiyor, klavye desen çok pasif sadece altı dolduruyor bi atraksiyonu yok..vokale gelince açıkcası grupla ilgili tek olumlu eleştiriyi o hak ediyor..en azından ben sesini çok beğendim ne çok yavşak ne çok sert, tam kararında kullanıyor sesini bence -bu gece bi kaç detone oldu ya olur o kadar-..ses rengide güzel..biraz daha olgunlaşırsa sesi daha iyi olabilir...ama yinede bidaha dinlemem.