bugün
tavsiye

az önce bir karıncayla konuşmam

Ben de canlı/cansız her şeyle konuşabiliyorum, ne varmış. cevap almadığımız sürece sıkıntı yok diye düşünüyorum. Mesela Az önce ayak serçe parmağımı incittiği için koltukla konuştuk…

sözlükteki elit yazarlar

Ben bir ara elittim sonra lahmacunu elle yedim ve elitliğim o gün son buldu. Lahmacun elle yenilmezmiş o gün anladım ama kameralar çekti bir kere yapacak bir şey yok. Evet.

arap tarihine küfretmek hakaret etmek

en zevkli aktivitelerden birisidir. araplar olmasa kimle taşşak geçeceğiz? onlara söverek stres atıyoruz işte.

içtim şarabı, siktim arabı.

ne şam'ın şekeri ne arabın yüzü.

Arap yağı bol buldu mu kıçına başına sürermiş.

arap sen içme bokunu çıkarıyorsun.

ohh yine çok zevk aldım.

dinsiz kitapsiz kafir

--spoiler--
(bkz: ivan drago)
ama çakması.
--spoiler--
Drago kim, ben kim...cakmasi bile degilim. o kadar iddiali bir formumda yok zaten. Benim kendime gore basarim elimden gelenin en iyisini yapmis olmak ve bunu bu yasimda hala yapiyor olmak. yoksa dedigim gibi oyle iddiali bir vucudum yok. cogu kisiye gore siradan bile sayilabilir.
An itibarıyla antremana başladık. Şu an:
görsel

ellerim bos gonlum hos

Şahsıma orospu çocuğu gibi iftira atan karaktersiz. Sadece bir namussuz bu iftirayı birine atar:
"imanı, aklı ve ahlakı cebine giren para miktarı tarafından belirlenenlerden..."

hz aişe anamız evlendiğinde kaç yaşındaydı

9 yaşında idi.

"rivayete göre şöyle demiştir: ben altı yaşında bir kız iken nebi sallallahu aleyhi ve sellem beni akd ve nikah eylemişti.

(üç sene sonra) biz medine'ye hicret ettik. haris ibn-i hazrec oğullarının menziline indik. müteakıben ben, sıtmaya tutuldum. bu cihetle saçım döküldü. (hastalıktan kurtulduktan sonra) saçım gürleşti, uzayıp omuzlarıma döküldü.

bir kere ben, arkadaşlarımla beraber salıncakta oynarken annem ümmü ruman bana doğru geldi ve beni çağırdı. ben de annemin yanına geldim. beni ne edeceğini bilmiyordum. annem elimi tuttu. ta evin kapısı önüne geldiğimizde orada beni durdurdu. ben de yorgunluktan kaba kaba soluyordum. nihayet soluğum biraz yatıştı.

sonra annem biraz su aldı. onunla yüzümü, başımı sıvazladı. sonra beni eve koydu. evde ensar'dan birtakım kadınlar hazır bulunuyordu.

bunlar bana: - hayır ve bereket üzere geldin, hayırlı kısmet getirdin! diye alkışladılar.

annem beni bu kadınlara teslim etti. bunlar da benim kılığımı, kıyafetimi düzlediler ve resulullah'a teslim ettiler.

beni hiçbir şey sıkmadı. ancak resulullah sallallahu aleyhi ve sellem'i habersiz görünce sıkıldım.

(resulullah bir sedir üzerine oturmuştu. yanında ensar erkeklerinden, kadınlarından oturanlar vardı. beni resulullah yanına oturttu).

ensar kadınları beni resulullah'a takdim ettiklerinde ben dokuz yaşında bir kızdım."

https://hadis.ihya.org/buhari/konu/955.html

okula gitmeden yüzlük karne alan afgan ve suriler

hepinizin Allah belasını versin...

Afgan ve Suriyeli öğrenciler 1 gün bile okula gitmeden 100’lük karne aldılar!

https://www.yenicaggazete...dilar-skandal-806484h.htm

sakın bu hadis hangi kitaptadır diye sormayın

çünkü siz geri zekalı olmazsanız, gerçekleri öğrenirseniz biz biteriz diyor...

Cübbeli Ahmet;

*Sakın "bu hadis hangi kitaptadır?" diye sormayın. Bunlar sizi alakadar etmez.

*Hocalar size ne söylerse ona inanmak zorundasınız. Sizin ilminiz yetmez bu işlere!

*Arkadaş bir hadis okudu, hemen arıyorlar, kaynağı ne diye soruyorlar? Sana ne?

https://x.com/Tekyolbilim...7DXUzSxmxxVgdHrA&s=19

pegasus ta çalışan türk düşmanı keko

Muhtemelen babası ve annesi kuzen olan akraba evliliği sonucu dünyaya sıçılmış dağ faresidir. işe alım yapan şirketler konu türkler olursa bilumum kaç tane belge istiyor ve mülakat yapıyor. Bu soktumun kırosunu muhtemelen torpille işe almışlardır. Biliyorsunuz kürdolar bir yere kümelenmeyi, çöreklenmeyi, kayırmayı daha iyi yaparlar bu memlekette.

en güvenilmez medya kuruluşları

Oxford ile Reuters'ın hazırladığı '2024 Dijital Haber Raporu'na göre, Türkiye’de 'en güvenilmeyen' medya kuruluşları sırasıyla A Haber, ATV, Sabah oldu. Raporda, eleştirel yayın yapan medya kuruluşlarına ise güvenin arttığı kaydedildi

https://velev.news/gundem...uslari-a-haber-atv-sabah/