bugün

entry'ler (339)

sözlüğün ölmek üzere olduğunu gösteren işaretler

maruz kaldığımız felaket espriler.

entry vs tweet

hasan kel vs kel hasan.

dolar kullanımını neden yasaklamıyoruz

ilk espriniz mi?

intihar etmemek için nedenler

daha dinlenecek müzikler,
okunacak kitaplar,
izlenecek filmler ve
bekleyen aşklar var.

fake

korn' un aynı adlı albümünde yer alan şarkıdır.

uzun frekanslı bir vibrato ve abanılmış distortion ile çalması da oldukça eğlenceli bir şarkı fakat sanırım ibanez setup' ım olmadığından ben çalarken daha çok pantera havasında oluyor. gitarlarım, manyetikler, pedallarım daha sert tonlarda. korn çalacaksanız ona uygun set up olması gerekiyor. bol bol pedal efektleri. wah, phaser, kompresör, overdrive, fuzz, pitch shifter, harmonizer, vibrato, chorus, delay vs ne bulursanız ekleyeceksiniz ki tadından yenmesin.

sözlerini yazalım;

I can't stand the sight of you
I can't stand what you put me through
Your life's a lie that you'll hide
Is it that terrible being you inside?
I can't stand all the thought of you
I can't stand all the things you do
Why do you try to justify?
You are just too scared to be you inside
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Look at you, all I see
Is a man too afraid to really be
Look at you, all I see
I can't stand what you put me through
I can't stand even the thought of you
Your secret lies that you hide
Is it that terrible being you inside?
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Look at you, all I see
Look at you, all I see
Look at you, all I see
Look at you, all I see
You try so hard to be wanted
False emotions tells you fronted
I think being a person relies on one thing
Be yourself, let you come through
You're too afraid to really be (be yourself, let you come through)
Someone who isn't false and doesn't care to be (be yourself, let you come through)
You're too afraid to really be (be yourself, let you come through)
Someone who isn't false and doesn't care to be (be yourself, let you come through)
Fake
Fake
Fake
Fake
Fake, you'll regret it, you'll regret it
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Let it all go
Let it all go

cia

call of duty oyununda yanlış hatırlamıyorsam jason hudson ve alex mason' un dahil olduğu agency.

kontrgerilla ve ajanlık anlamında aklınızın hayalinizin alamayacağı kadar güçlü ve tehlikelidirler.

3 aralık 2021 doğalgaz zammı

aga bizim maaşlara zam gelmiyor ama her şeye zam geliyor.

ben aynı maaşla geçen yıldan bu yana sadece yiyip içsem, aracıma benzin alsam, ısınsam, elektrik harcasam vs yani kısaca yaşamımı sürdürebilmek için temel olarak neleri yapmam gerekiyorsa onları yapsam bile yüzde elli zarardayım.

esnaflar şirketler pandemiydi, ekonomiydi bahane eder zam yapar, devlet bunları bahane eder vergiye, harçlara zam yapar, herkes bir şekilde eksiğini sabit maaşlı insanlardan gidermeye çalışıyor.

türkiye' de yaşamıyoruz, bildiğin artık hayatta kalmaya çalışıyoruz. emeği geçen herkese teşekkürler.

ankara

hep iş, hep iş. ankara deyince başka bir şey gelmiyor artık aklıma. çocukken anıtkabir falan düşlerdik gitmek isterdik. şimdi kaçmak istiyoruz.

güzel bir sözlük kızından günaydın mesajı almak

sağolsunlar bazı güzel hanım yazarlar günaydınlarını esirgemiyor, boş geçmiyorlar. bazı arkadaşları tabi. benim mesaj kutusuna baktım, içeri doğru bağırdım yankı yapıyor. bomboş. yine mesaj yok. teşekkürler.

telefonu kılıfsız kullanmak

önceki iphone' um alüminyum olduğu için elimden kayıyordu, mecburen silikon kılıf kullanıyordum. şimdiki iphone' umun arkası cam. elimden kaymıyor.

ben gaz maskesiyle gül koklamam. kılıf, koruma, zart zurt hikaye. tipini beğendiğin için telefon alıyorsun, kılıfla piç ediyorsun. rengini beğendiğin koltuğa örtü örtüyorsun. hayat kısa zaten, yaşa gitsin. tadını çıkar. çizilsin telefon ne olacak.

ken owen

carcass' ın efsane davulcusu. rahatsızlığı ile birlikte artık çalamamaktadır.

kendine has güzel pedal kombinasyonları vardı. mesela corporal jigsore quandary parçasının açılışı en iyi davul açılışlarından biri sayılmaktadır. metal dünyasına sağlam katkıda bulunmuştur. adına başlık açmak boynumuzun borcudur.

nazlı camını açtı seni bekliyor

kedi camını senin.

nureddin nebati

gerçekten ekonomi anlamında neler yapabileceğini merak ettiğim newcomer bakan.

takipteyiz. icraatleri izliyoruz.

bez bebek nana

arada oylar. fav da verir. sağolsundur.

82 yaşındaki kadın 36 yaşındaki erkek ilişkisi

adam necromancer ellaam, bu büyü asla yok olmayacak demişler bir de.

lütfi elvan ın istifa etmesi

"hayır hayır siz beni kovmuyorsunuz, ben görevden affımı istirham ediyorum".

tarkan ın çok ünlüymüş gibi davranması

orada duracan aga. tarkan' a laf yok. tarkan iyidir. biraz şımarıktır, aa acayiptir ama iyidir.

her yazar kendine bir aşko seçiyor etkinliği

o kendini biliyor kim arkadaş?

bakıyorum bakıyorum adım geçmiyor. ben size ne ettim? bir kere olsun ihale mi kovaladım? kağıttan kaplanlara diz çöküp mazlumun ensesine mi vurdum? zalımın sofrasında bulunup halkın paralarını kodamanlara bol kepçe verirken millete kaşığın ucuyla mı verdim? gelene ağam gidene paşam mı dedim? yiğit kuru soğana muhtaçken herkesin atına binip her devrin adamı mı oldum?

eğer bunlar suçsa, ben idam mahkumuyum. lütfen çıkarken kapıyı kapatınız charlotte.

hayattan bugüne kadar öğrenilen en önemli şey

tırnağın varsa başını kaşı.

ithal ürün dolandırıcılığı

dolar kuru + vergiler (ürüne göre kdv, ötv, gümrük vs) + taşıma bedeli (cif,fob) + komisyoner bedeli vs hepsi işin içine girince evdeki hesap çarşıya uymayabiliyor. işletmem için ithal makinalar getirtmem gerekiyordu oradan biliyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.