bugün

entry'ler (649)

mustafa sarıgül ün korumasıyla ifşası

Fitne uykudadır uyandırana Allah lanet etsin. Hadisi şerif.

sokak köpekleri

Köpekleri çok severim ama insan canı tehlikedeyse dinen itlaf yapılması lazım olur. Başkan olsaydım içim acıya acıya itlaf kararını verirdim.

nervio ile evlenmek

Bu sözlük çoktan ölmüş.

16 temmuz 2024 trump a ikinci suikast girişimi

Siyonistler kafayı taktı trump'a. Başkanlıktan çekilmezse öldürecekler.

hz isa yaşasaydı takım elbise ile gezerdi

Hz isa(a.s) Şam'ın doğusundaki emevi cami'ne nüzul edecek. Yani tekrar gelecek. Takım elbise de giymez sünnet olan cübbeyi giyer.

başörtülüye yapılınca uuw açığa yapılınca aaoww

Provokatif başlıklar açıp durmayın herkes zaten gergin.

izmir istasyonunda sarıklı adama saldıran kadın

Sarık gibi sünnetlere laf eden dinden çıkar mürted olur. Allah sarığa saldıranlara lanet etsin.

kelde bin zeyd

Bir kişi daha bakmış eser milli kütüphanede de yok. Eser kayıp arkadaşlar. Bu konuyu burda şimdilik noktalıyorum.

kanye west in karısının göğüs dekoltesi

Tetiklenmemek için bakmadım. Yeni gusül aldım yapmayın şöyle şeyler.

kelde bin zeyd

Ankara Milli kütüphaneye gönderdiğimiz arkadaşı içeriye sokmamışlar. Üye olması için üniversite mezunu olması gerekiyormuş. Ankara'ya yolum düşerse bizzat ben bakarım artık.

kelde bin zeyd

Amerikada islam ilimleri profesörü john.l esposito'nun the future of islam kitabında bu kitaptan üstte koyduğum rivayet geçiyor. Kendisine e posta ile bu rivayeti el yazması eserden bizzat gördün mü manasında sordum henüz cevap alamadım. Ayrıca ibrahim hakkı altuntaş'ın esrarname eserinde de bu rivayet geçiyor.

öldükten sonra ne olacak

Berzah âlemine gideceksin. imanlı ve iyi biriysen kabir azabından kurtulur kabirde rahat olursun. Kıyamete kadar berzah âleminde devam edersin. Ardından haşredilir mahşere toplanırsın.

kpss ye geç kalan iki kadının içeri alınması

Sınavın tarihi belli yeri belli. Sabahın 5'ine de konulmuyor. 1 dakikayla geç kalana zerre acımam.

2009

ilkokula gittiğim yıldır.

onigiri

Turistler ortadoğu yemeklerine bayılıyor japonlar bile elinde olsa yemez o yemekleri. Kebap döner iskender vb varken.

karım isterse onlyfans açabilir diyen erkek

Açıkça gavattır.

tahmasb

Osmanlı tarafından haddi bildirilen safevi hükümdarı.

kelde bin zeyd

Arkadaşlar bu olayın üzerine düşmemiz lazım. Dünyada Bilinen tek nüsha türkiyede ve eseri bulamıyoruz. iskenderiye bağdat ve kurtuba kütüphanelerindeki kaybolan değerli bilgiler gibi olmaz umarım.

kelde bin zeyd

Kitap önce süleymaniye kütüphanesinde dendi. Sonra sultanahmet el yazması eserler kütüphanesinde denildi. Oraya da gidilince yok dendi. En son ankara milli kütüphanesinde sistemde görünüyor denildi. Bugün giden arkadaş ne diyecek bakalım. Kitap sanki saklanıyor gibi. Sürekli oradan oraya gitmiş. Hatırlatalım kitabın ismi Al- Mahdi-ul Munthazar, Asmal Masalik Lieyyam Mahdiyy Maliki Li Kull-id Dunya Biemrillah-il Malik, Qalda bin Zayd, p. 216)

antalya da işkence gören genç

Umarım böyle bir şeyi bende denemeye çalışmazlar sonuçları onlar için çok feci olur.