bugün

entry'ler (2066)

en lezzetli balık

çalar, lüfer ve öküz balığı.

türkiye uzay ajansına sebze mezununun atanması

Dun uzayda en uzun besin ihtiyacini giderecek projeye milyon dolar veriyorlardi. o projeyi yapip parayi alirsak uzaya gidecegiz.

sayın cumhurbaşkanımızın israil müjdesi

Seçim zamanı eyyy israil deriz ya şimdi gerekyok.

torpille memur olan insan

benim bildigim 10 kadar insan var akşama kadar kuran ayeti paylaşiyorlar birde akp propagandası yapıyorlar.

torpille memur olan insan

AKP Eyüp Gençlik Kolları Başkanı Cihat Biradlı, Twitter hesabından göreve atandığını duyurarak, “ilçe Başkanım Adem Koçyiğit’in desteği ile içişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun teveccühüyle,

https://www.google.com/am...-tesekkur-etti-78450/amp/

camideki sözlerimin muhattabı sezen aksu degildi

Muhattap çübbeli olabilir. Hıyanet etti gibi bişeyler diyordu.
Bahceli serce derken kime diyordu acaba kesin araba olan serceye demiştir malum araba sevdası varya.

istanbul daki trafik sorunu nasıl çözülür

akaryakıtı 20 tl yaparak. Bizde hala ucuz bakin alamanyaya 1.6 euro ne ediyo 23 24 tl bizde de 24 tl olması gerekiyor ama biz alamanları kıskandıriyoz.

camideki sözlerimin muhattabı sezen aksu degildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir şarkısında Hz. Adem ile Havva'ya hakaret ettiği belirtilen şarkıcı Sezen Aksu olayıyla ilgili "O dili kopartmak görevimizdir" demişti. Cumhurbaşkanı, sözlerinin hedefinde Aksu'nun olmadığını belirterek, "Burada çok açık net bir gerçeği ortaya koymakta fayda var. Öncelikle benim oradaki hitabımın muhatabı Sezen Aksu değildir" dedi.
https://www.google.com/am...ica-camii-ndeki-14694970/

10 bin liraya kadar buzdolabı tavsiyeleri

sharp bulursanız tavsiye ederim.

istanbulumuzu kaderine terk edemeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ne yazık ki daha önceki uygulamaları bile devam ettiremeyen bir yönetim elinde istanbul. Biz, istanbul'umuzu kaderine terk edemeyiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:
Kar yağışını ben doğrusu bir bereket olarak görüyorum. Asla bir felaket olarak telakki etmiyorum. Hep yağmur yağmur diye bekledik. Şimdiyse kar yağışı gelince farklı bir yaklaşım ortaya koymaya başladık. Karın sebep olduğu ulaşım sıkıntılarına karşı gerekli tedbirleri almak elimizde.
istanbul'a yakışmayacak görüntüler ortaya çıktı. Sizler eğer tuzlanmayan yollarda araçlar kilometrelerce kuyruk oluyorsa herhalde bunun sorumlusu, sorumluları vardır.
https://tr.sputniknews.co...nitliyor--1053163457.html

mekke medine bizim imzalar atıldı

mekke medinenin bundan haberi var mı.

hazine ve maliye bakanlığı

Çalısanların 3 kuruşunu bir ayda hesaplayamayan kurum. 3 yaşindaki bebelere verselerdi 1 ayda bakanlık simdi uzaya yolcu taşırdı.

çoklu organ yetmezliği

genellikle kalp yetmezligi tetikler. Kalp yetmezligi testi basit olarak tırnak veya ayak baldırından yapılır. Bastirildiginda beyaza dönen alanın normal zaman diliminde eski halini alması beklenir.

kalp krizi

Kalp rahatsizligi olan birisini oncelikle rahat bir pozisyonda oturttun, bogazini skn elbiselerini gevşetin sonra 112 yi arayın. ortamı havalandırın.

36 yaşındayım süt içsem boyum uzar mı sorunsalı

ictikten sonra Baskette oynarsan Boy tutmayabilir ama belki rengini tutturursun.

sütün litresi 21 liraya çıkabilir

Hemen kızmayın Sizde bbp lideri gibi yapın o et almıyordu danayı alıp kesiyordu. Sizde süt almayin eve bir inek alın süt sağın bedavaya süt için.
Aman tanrım dedim ne parlak bir fikir.

zeki bir insan olmanın belirtileri

kime gore neye göre bu belirtiler.

kar yağışı

Kar yağınca tüm pislikleri örtuyorya kimisine ar yağsada catlayan ar damarlarını örtse.

çalışana zam katsayısını hesaplayamayan bakanlık

Az önce sistemin açıldigi yönünde mesajlar geldi. Duyuruyu tekrar inceledim yine basit yanlışlıklar düzeltilmemiş. Muhtemelen sistem verileri de sabaha kadar bir kaç kere düzeltilir.

görsel

çalışana zam katsayısını hesaplayamayan bakanlık

Duyuruyu az önce maliye sisteminde buldum duyurunun dikkatli okundugunda tarihlerin bile dogru yazılmadıgi yilin 2021 yazıldigı goruluyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.