bugün

entry'ler (152)

astroloji diye bir şeyin varolması

Recep Tayyip Erdoğan’ın dünya lideri olması bile bunun yanında daha inandırıcı.

kemal kılıçdaroğlu

Bu aday olursa valla oy vermem. isterse buyursun kendini aday yapsın.

yaşlı hasta ile dalga geçen hastane personelleri

Bizi sağlık çalışanlarından kim koruyacak?

greenpeace

Sağda solda insanlardan para isteyen oluşum. Geçen kızın biri geldi “param yok” dedim. “Kredi kartı varsa o da olur” diyor.

rusya ukrayna savaşı

Yiyin birbirinizi ete para vermeyin.

kemal kılıçdaroğlu

CHP için bir beka sorunu.

ben spor salonuna gidiyorum birsey diyor musunuz

Spor sonrası kaşlarını sıkıp foto at.

lozan gizli maddelerinin 2053 e uzaması

Sağcılarla dalga geçmeyin. Onlara doğruyu gösterin.

zeynep bastık

Adını sol çerçevede görünce yine kimi coverledi dediğim şarkıcı.

tek seferde 50 şınav çekemeyen erkek

"puh abv sen de erkek misin ulan" dedirtir."

iki erkeğin yakın arkadaş olması eşcinselliktir

ister siker, ister kanka olurlar. Kime ne lan.

new york

Akpliler diyor ki “sakın gitmeyin, çok tehlikeli”. Metrolarda insanlar bıçaklanıyor, toplu taşımada zenciler kavga ediyormuş. Trafik çilesi varmış. Nerden biliyorsun diyince “gidip gördük ama değmezmiş” diyorlar.

Durumu artık siz anlayın.

evlenilen erkeğin kısır çıkması

Sperm bankasından yakışıklı bi erkeğin spermini al, adama da bu senin veledin diye yuttur. Bunu da ben mi söyleyim artık.

ak partinin yeniden seçileceği gerçeği

Durmak yok yola devam. Bu millete hak ettiği değeri akp veriyor :D

rus erkekleri hakkında doğru bilinen yanlışlar

- Rus erkekleri çirkindir.

Bu en saçma ve gerzekçe olan yanlıştır. Ruslar ekseriyetle uzun boylu, sarışın ve geniş omuzludur. Yani genele vurunca Türk erkeklerinden daha iyiler.

- Rus erkekleri gavattır.

Gidin bir Rus’un yanında karısına asılın bakayım. Gözünüz mosmor olur, ağlayarak polise gidersiniz.

- Rus erkekleri alkoliktir. içlerinde çok fazla alkol bağımlısı vardır ama bunu genele vurunca yine geçerliliği kalmaz. Çoğu çocukluktan dövüş ve koşu gibi sporlara yöneltildikleri için aksine gayet kalıplı ve kaslıdır.

mansur yavaş

insan düşünmeden edemiyor, bu adam mı cb olacak diye. aylardır susmuş kalmış, ülkesinin iç ve dış sorunları hakkında herhangi bir çözümle gelmemiş, etliye sütlüye dokunmamış.

2 ekim 2022 beşiktaş fenerbahçe maçı

yıl olmuş nerdeyse 2023 hala futbol izleyen var. allahım sen akıl fikir ver.

batı hayranlığı yüzünden eziklenen hainler

Bizi batı hayranlığıyla suçlayan (ki bu doğru değil) kesimin yedi sülalesi batı'da eğitim görüyor, tüm yüklü banka hesapları avrupa bankalarında.

anadolu'nun masum türkleri gözünü açmalı artık. sizi yıllardır kendilerinin bile inanmadığı bir anlayışla domine ediyorlar. artık oy vermeyi bırakın.

hdp eşek gibi altılı masayı destekleyecek

isterlerse vermesinler gidip tayyibe oy versinler. Umrunda değiller.

meral akşener

Kemal Kılıçdaroğlu yerine Mansur Yavaş’ı aday yaptırırsa adını tarihe altın harflerle yazdırır.
Gerekirse Kılıçdaroğlu’na rest çekip tek başına Mansur yavaş’ı aday yapsın, yine kazanır. inşallah bu davranışı sergiler.

Meral mommy son kalemiz sensin.