bugün

entry'ler (1329)

ben bu cihana sığmazam dizisi

Edho'nun yan sanayisi dizi. Milliyetçi bir reis var. Hayriye anadan enişteye, meryemden nazlıya herkeşler var yeni dizide. Yüzleri ve isimleri değişik olsa da tiplemeleri birebir aynı. Olsun buna da şükür. izleriz biz. Fekat Oktay'cığım da Süleyman çakır'ın ekmeğini çok yedi. Fıkara çakır 35 inde ölüp gitse de oktay bi hızır çakır reis oldu bi cezayir reis oldu. Hep tesbihli bir ağır abi oldu. Hep racon kesip silah taşıdı. iddiaya girerim ki oktay kaynarca emniyetin kadrolu polisleri kadar silah taşımıştır. Aah ah aklıma testere necmi geldi. Ünal bey.. Keşke ölmeyeydi.
Edit: biliyoruz rahmetli ünal beyin dönüp gelme şansı yok. Ama Süleyman çakır tekrar izleyici karşısında burun çekebilir xd. Gerçi Çakır'ı çakır yapan Laz ziyaydı testereydi halitti bir parça. Nesrindi eşkıya oğlan pusattı. Bunlarsız çakır olur mu bilmiyorum. O artık bütün ağırlığıyla oktay kaynarca'nın omuzlarında. Dilerse çeker. Dinlemezse canı sağ olsun.
Edit 2: Aa selim ağa da burdaymış. Allahtan o şerefsiz kardeşi mahmut yok. inşallah bu sefer saflığının kurbanı olmazsın selim ağa.

geğirmek

Geğirmek aslında işkembe fokurdatmaktır.

lozandaki gizli madde trolü

Arkadaşlar bu dalga bilgiyi topluma salıp bir çok cahilin beynini siken bu muhteşem troller (t:troller= trol yapan insan anlamında kullanılmıştır. Gamer gibi düşünün) kim biliyor musunuz? Bu ıfak dalga bütün cahil kesimde tsunami etkisi yarattı. Bildiğin taşak geçtiler. Kim bu akıl zengini ahlak yoksunu aydın?
Edit: ben bunu neden google amcaya sormuyorum ki dedim ve sordum. Karşıma Murat Bardakçı habertürk köşeyazısı çıktı. Son ana kadar inanamauarak okudum. iyi ki inanamamışım. Çünkü metnin sonunda "yoksa inandınız mı" diyor ve bunun böyle olmadığını açıklıyor.

0hadiama0

Özel mesaj alımı kapalı yazara atacğım mesaj ektedir.
* youtube reklamlarını nasıl engelliyordun ya? Bunu sözlükte paylaşmıştın ama hatırlayamadım.

cüneyt arkın

Adsız cengaver filmi. Kesik başın konuşma sahnesi beni çok korkutmuştu çocukken.

eş mi daha yakındır yoksa kardeş mi sorunsalı

Kard-eş.

kuran bize yeter

Anlayana sivrisinek bile yeter. Anlamayana 5 vakit ezan okusan cami yolu bilmez.

geceye enstrümental bir müzik bırak

Minyon kere dedik. Enstrümantal olacak. Bkz: enstrüman+tal.

diamond tema

Okuyup durmaktan şekli şemaili kaymış yaşdaşım. Takdir ve tebrik ediyorum. Mübarek yıllardır donana donana donanıyor. Öyle donanımlı. Konuşma kabiliyeti de yerinde (ki mala anlatsa anlar). Hem ilimi ve bilimi hem hayatı onikiden vuran elemanın teki. Hem sokaklarda cirit atıp hem okulda birinci olan veletler gibi. Dersi derste anlıyorsa zahir? Her neyse, leküm diniküm veliyedin diamond. Yolun bahtın açık olsun.

farklı çay tarifleri

Çaya fesleğen katan oldu mu? Nasıl oluyor?

farklı çay tarifleri

Siz de benim gibi standart dümdüz çay içmek yerine çaya bergamot, kekik, tomurcuk vs. ile farklı aromalar arıyorsanız bu başlığın altını tecrübelerinizle doldurun. Herkes faydalansın.

xiaomi

Huawei onurumuzdur. Ellettirmeyiz.
Not: bok gibi olan sözlük arayüzünden dolayı indirmek zorunda kaldığım uygulamadan attığım ilk entrydir. Her artı bir hayırlı olsun. Sözlük yetkilileri siz atmayın.

ahmet hakan ın tarkan a tarafsız ol demesi

Bu ülkede medyanın gücü yoktur, gücün medyası vardır diyen biri vardı. Tabi tüm medya organlarını töhmet altında bırakmak istemem. Yarası yoksa Ahmet hakan bey'de gocunmasın ama medyanın tarafgirliğini biz çok iyi biliriz. Gözümüzün önünde soldan sağa sağdan sola savrulan çok gazeteci oldu. Şimdi kendi gözümüzdeki çapağa bakmadan karşı cenahı sözümona pislikle suçlamak abesle iştigal etmek oluyor.

erken yaşta evlilik

Hrle şu rezalete bakın.
görsel

cinsel başlık açan ergenler

Bu ülke delilerle, gerizekalılarla ve ruh hastalarıyla doludur diyen Hüseyin Nihal'e gel de hak verme. Ya da bu ülkenin yüzde altmışı aptaldır diyen aziz nesine... Nasıl bir toplumuz ki aydınlarımız bizim üzerimize böyle tespitler yapabiliyor. Oynat bakalım.
görsel

askerde dikkat edilmesi gerekenler

Üste (komutana) teşekkür edilmez. Aferin denir.

tuz yiyen kişiye ne denir

Tussuz Deli Bekir.

aşık olunan kızla sahil kasabasında balık yemek

inşaallah rabbim bana ve dileyen herkese nasip eder. Gerçi o mekanlar alkollü oluyor ama, biz de içmeyiveririz.

yeni temanın zik gibi olması

Gerçekten niye oynauyorsanız bununla. Alıştık ve mutluyuz abicim ne gerek var. Neden iyi olanı daha kötüsü ile değiştirip bunu bize dauatıyorsunuz?

ayasofya

Aya yorgi, aya nikola gibi bir şahsa ithaf edilmiş yapıt ismi. Bizans tarafından milattan önce dikilmiştir. Hala ayakta olması büyük bir mimari deha olduğunun kanıtıdır. Dini sembol niteliği taşır. Din tarih ve kültür mozaiğimizin önemli bir parçasıdır.