bugün

entry'ler (7848)

kürdüm ne yapmalıyım

Etnik kökeninden ötürü hiçbir zaman utanma zira diğer insanlardan hiçbir farkın yok. Hayata pozitif bak, hiçbir şey senden değerli değil, okumuşsan okuduğun bölüm ile ilgili kendini daha çok geliştir, okumamışsan da okumak için gerekirse canını dişine tak, hayatını dilediğin gibi yaşa. Gerçek bi tc vatandaşı ol, çözüm dağa çıkmak değildir, çözüm; insan gibi yaşayıp, diğer insanlar gibi hayata tutunmaktır.

Saygılarımla..

chpli olmayan herkese çomar diyen chpli

Aynı zamanda CHP’li olmayana ak it diyen de CHP’lidir. Koyun da diyoruz, seçin beğenin alın biz de laf çok aslanım.

Dibine kadar, köküne kadar CHP seçmeniyim, başkanım Kemal Kılıçdaroğlu’dur, 6 oka gözüm kapalı basarım oyumu.. hodri meydan lan, fena gaza geldim kafam da çok güzel öf be..

kadınları sevmek zorunda değilsiniz

Olm sizin ananız bacınız yok mu lan bu nasıl kadın düşmanlığıdır ahaha, vallahi çok komiksiniz ya… interesting.. sığ düşünceli kadın düşmanları siziiiii…

Kadın sevilmez mi azizim? Sevilir, öpülür, koklanır. Gece gece dinden imandan çıkarmayın insanı ulan. *

beden dersinde voleybol oynayan erkek

Şimdi şöyle oluyor gençler; beden eğitimi dersi dediğimiz zaman aklımıza direkt koşu ya da jimnastik hareketleri geliyor dimi? O iş öyle değil işte. ilk etapta ısınmak için koşu yapılır, esneme hareketleri olur ardından da voleybol ya da basketbol oynanır. Beden eğitiminin amacı gençlere, çocuklara sporu aşılamaktır. O yüzden beden eğitimi dersinde voleybol veya basketbol oynayanlar biz bedencilerin canıdır.

Turnuvaların aranan altın gibi insanları oluyorlar mübarek. Devam anasını satıyım.

chpye oy veren yüzde 25lik kesim

O yüzde 25’lik kesim de olmasa bu ülke cidden çekilir çile değil. Onlar bir nebzede olsa umut oluyorlar bize bok atmayı bırakın zira ülkemiz çomar cenneti anasını satıyım.

Ayrıca içlerinde olmaktan da onur duyarım.

Kudurabilirsiniz no problem!

benim atam abdülhamid handır

Seni Abdülhamit’in yalnızlığına terk etmek farz oldu o zaman. interesting..

kız taklidi yapan erkek yazar

Belki de adam trollük yapıyor niye hemen yargısız infaz yapıyorsunuz? Cinsel içerikli başlık açıp belaltı söylemlerle kadın düşmanlığı yapanların trollük yapması sıkıntı değil de espri ile karışık kadın taklidi yapan yazar trollük yapınca mı sıkıntı oluyor? Ya bırakın bu işleri, şuraya millet eğlenmeye geliyor sizin saçma sapan ahkamlarınızı dinlemeye değil.

Bıktırdınız vallahi he.

rteye zaferi anaların duaları kazandırmış olabilir

Anaların duası değil eğitimsiz cahil seçmen kazandırdı zaferi erdo’ya, onların bedelini de biz ödüyoruz. işte böyle düzene, sisteme tükürürüm ben. Açık ve net, evet.

ailen istemiyor diye sevgilinden ayrılır mısın

eniştenizi ilk başta istemedi benim ailem ama yüksek sesle (içimden tabii) “ben bu adamla evleneceğim” dedim ve evlendim. Sonradan alıştılar tabi eşime. Konu sevgiliymiş lakin zamanında sevgilim olan adam şu an eşim olduğu için problem yok bence.

Ailenin kararları önemlidir ona sözüm yok ama kendinizin kararı daha çok önemlidir. Sonuç itibariyle ileride hayatınızı siz yaşıyorsunuz aileniz değil. Konu kilit.

herkes eşittir kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur

Arkadaş ben solcu insanım elbette her insanı eşit tutacağım. Solculuğun en güzel yanı nedir biliyor musunuz? Zıt fikirlere de anlayış göstermek, dikkat ederseniz zaten konu tartışmaya açıktır dedim. Aramızdaki bariz fark budur. Durumun Polyannalık ile ilgisi yok, vicdanla alakası var. Her neyse, kapitalizmin büyüsüne kapılmış insanlarla bu konuyu tartışmak cidden saçmaymış. Konuyu şimdi kilitliyorum.

herkes eşittir kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur

Herkesin kabullenmesi gereken gerçek gibi gerçektir. Konu tartışmaya açıktır lakin benim fikrimce herkes eşittir, kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur. Sonuç itibariyle herkesin 2 kolu 2 ayağı var, ha birisi çıkıp benim 3 kolum var diyorsa ona bir şey diyemem lakin imkansız bu durum tabi. Ha eşit değiliz, zengin fakir diye sınıf ayrımı yapıyoruz diyorsanız da vicdanınızı sikeyim sizin.

Sınıf ayrımı yok, dil din ırk ayrımı yok, sadece iyi insan kötü insan vardır. iyilerin başımızın üstünde yeri vardır, kötülerin de canı cehennemedir. Konuyu kilitlemiyorum fikri olan söylesin sorun yok. Eleştirilere açığız en nihayetinde.

kaçak elektrik kullanan orospu çocuğudur

Ben bu durumu Kürt/Türk diye ayırmam. Kim tc vatandaşının hakkına giriyorsa, kim ülkede olan çifte standarttan yararlanıyorsa katıksız orospu çocuğudur ve hakkım da haram olsun zira biz vergisini ödeyen, faturalarını aksatmadan her ay bayılan insanlarız. Kimse kusura bakmasın.

telefonunu çıkar diyen köy çomarı

Telefondan ekonominin iyi olduğunu zanneden çomardır ve hakikaten kâle alınmaz. Ulan devir bilim devri, üretim ve yükselme devri bunlar da halen akp’nin saçma sapan stratejileriyle berbat ettiği ekonominin faturasını gençlerin elindeki telefona kesiyorlar. E be dallama sen insanların cebindeki telefona bakma, dolar’a Euro’ya bak. Türk lirası değer kaybediyor lakin dolar olsun Euro olsun allahu Ekber dağına ulaşıyor. Sorumlusu kim aslanım? işte senin o fütursuzca desteklediğin akp yüzünden.

Ulan bu ülkenin zamanında olan ekonomi bakanı bile mahalle ağzıyla, maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz dediydi, bunların seçmeninden sen ne bekliyorsun? Alayı zır cahil, açlığın, fakirliğin yükselişte olduğundan da bihaberler işte. Ülkemizde işsizlik, fakirlik gırla gidiyor, sen telefonu çıkar deyince de bu ülkedeki sorunlar bitmiyor geri zekalı. Ekonominin kötü oluşunu, enflasyonun tavan yapışını telefonla, sikimsonik argümanlarla üstünü örtemezsiniz. Cahil kekolar siziiii, yemiyor artık millet bu ucuz numaralarınızı..

öne çıkanlarda yalnızca muhaliflere yer verilmesi

Yine mi mağdursunuz lan? Tipik siyasal islamcı, akpli işte. O zaman bi caps bırakayım şuraya:

görsel

Gerçekten çok yazık.

ayda 4500 dolar kazanan fenomen ördek

insan bazen ördek olmak istiyor. Bi bizim ayda aldığımız paraya bak bir de bu ördeğin kazancına bak, vay adaletine şey yapayım dünya…

Şaka maka çok tatlı bi ördek, sevimli şey seni. Şu ördeği mangalda hayal edenler vardır ve ben de onları şiddetle kınıyorum.

yaşıtlarım ünideyken ben kocama yemek yapıyorum

Yaşıtların okuyup kendilerini kurtarma derdine düşerken sen de kocana yemek yapmakla ne kadar ezik olduğunu sözlerinle kanıtladın zaten geri zekalı. Üniversitede okuyan kızlara da orospu muamelesi yapmış bir de mal kadın. işte herkes hak ettiği hayatı yaşıyor. O berbat imalarda bulunduğun kızlar ileride kendi ayaklarının üzerinde durabilecekler, sen ne yapacaksın peki? Dur söyleyeyim; kocandan tekmeyi yiyince çareyi baba evinde bulup hüngür hüngür ağlayacaksın.

Ulan bir de iyi bir yemek yapmış gibi övünmüş ya ona da ayrı hayret ettim. Yurdum insanlarının hakikaten mallık yapmada üstüne yok aha şekil a’da görüldüğü gibi. Boşuna herkese eğitim şart demiyoruz, eğitimsiz olanların hali ortada, gerçekten çok yazık.

bize şükür etmesini öğretenlerin hep zengin olması

işte bunlar hep siyasal islamcı hareketleri. Misal bize porsiyonlarınızı küçültün diyen hanfendi bilmem kaç euro’luk saat takabiliyor. Garibanın derdinden, sıkıntısından anlamayanlar da diyanete bilmem kaç para ödeme yapabiliyor. Allah kitap diyerek işlerini hallediyorlar normalde Allah’la da kitapla da alakaları yok. Kul hakkı kanlarında var işte, gerçekten çok yazık.

yurt eylemcilerinin terörist marşı söylemesi

Tweetin sahibi sağdan haber, bakın burası çokomelli işte. Ayrıca şarapçı koala doğru söylüyor, dağlara gel şiiri Türk halk ozanı gevheri’ye aittir. Yani marş değildir algı operasyonu yapan şahıs!

kürtsüz arapsız suriyelisiz bir türkiye

Hadi arapsız suriyelisiz Türkiye’yi anlarım da kürtsüz Türkiye mi olur? Yıllarca yaşamadık mı Kürtlerle ve Kürtler de bu ülkenin vatandaşı değil mi? Çok saçma gerçekten ya.

mesaj alımını kapatmak

En mantıklısını yapmaktır. Ne gerek var buradaki gereksizlerle uğraşmaya? Kafa sakin mis gibi, oh ne ala Arjantin.. kimse kusura bakmasın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.