bugün

entry'ler (22)

bioxcin

Saçlarım çok işlem gördüğü için yıprandığından dökülme sorunu da zamanla artmıştı. Kuaförün önerisiyle bioxcin kullanmaya başladım. ilk şişeyi bitirdikten sonra farkı daha çok hissettim hatta kuaförüm bile fark etti. Kullanmaya devam edeceğim.

saç ekimi

Bizim aile genetikten kel valla 1.derece 3 kişi saç ektirdi hepsi de bioxcin şampuan kullandı kellikten kesin kurtulmak için işe de yaradı saçları gür gür oldu hepsinin maşallah.

restorex

Restorexin hem şampuanını hem de saç bakım maskesini kullanıyorum. Tam olarak fiyat performans ürünleri. Saçlarımın uzadığını görmek beni çok duygulandırıyor. Ayrıca bana her gün ‘good hair day’.

nutraxin

Daha önce denediğim multivitaminler bende hem uyku yaptı hem de iştahımı açtı. O yüzden kullanmaya çekiniyordum ama nutraxin multivitamin baya iyi geldi bana üstelik fiyatı da uygun.

bioblas

Bioblas botanic oils saç bakım yağı… bu zamana kadar kullandığım en iyi saç bakım ürünü olabilir. Saçlarım çok kabarır ve tülerik görünürdü beni bu görüntüden kurtardı. Her duş sonrası rutinimdir bu yağı uygulamak. Saçlarım ipek gibiii.

bioder

Pandemiden beri kaş bıyık işlerini evde halletmeye başladım. Önceden yüzüm çok hassas olduğu için sadece iple aldırabiliyodum ve onda bile inanılmaz kaşıntı ve kabarma oluyordu. Bioderin hassas cilt için olan yüz ağdasını evdeyken denemek istedim ve gerçekten beni şaşırttı. Ağda olmasına rağmen kaşıntı yapmadı ve uzun süre de pürüzsüzlük sağlıyor. Tşk bioder artık kendi işimi kendim görüyorum.

cengiz inler

kendi dolabınıza ait ürünleri kombinleyerek satan firma.

saç ekimi

operasyonu ayrı, sonraki süreci ayrı kritik bir olay. özellikle operasyon sonrası kullanacağınız ürünlerin hem saç dökülme karşıtı ve yeni saç oluşumunu destekliyor olması hem de bitkisel bazlı olmasına dikkat etmenizi öneririm. Piyasada tüm bu özellikleri barındıran çok az ürün var, en bilineni ve etkilisi Bioxcin Forte diye biliyorum.

restorex

Boyadan dolayı yıpranmış, kısa kestirilmiş ve artık uzamayan saçlara sahiptim. Restorex kullanmaya başladım. Hem şampuanı hem saç maskesi, bakım kremi yağı vs derken şu an saçımın uzamasıyla başa çıkamaz hale geldim, kuaför masrafım arttı yahu iyi mi oldu kötü mü bilemedim.

nutraxin

artroflex ürünü sayesinde haftada iki kez korkmadan halı sahaya gittiğim markadır. eklem ağrılarına birebir gelen bir ürün. genelde halı saha sonrası eklem ağrısından uyuyamayan ben, şimdi fosur fosur deliksiz uyur oldum.

bioblas

sarımsak özlü şampuanıyla resmen saça can veren bir ürün. birkaç yıkamada bile etkisini gösteren başarılı bir üründür.

bioder

tüylerimle kafayı bozduğumdan dolayı her ürününü kullandığım markadır. özellike karınca yumurtası yağıyla şahsen beni çok tatmin etmiştir. e bu zamanda vaatlerini karşılayan marka az bulunur, övelim biraz.

bioxcin

nedir bu bioxcin furyası diye merak ederek alıp kullandıktan sonra hak verdiğim bir marka. siyah sarımsaklı şampuanını kullanıp saçlarıma resmen bir ilk yaşattım. ilk kez sağlıklı görünmeye başladılar. sad but true.

kıl dönmesi

Yaklaşık yirmi gün önce ameliyatını geçirmiş biri olarak söylüyorum ki hiç tereddütsüz hemen gidin kurtulun bu illetten. Ben okmeydanı eğitim ve araştırma hastanesinde oldum ameliyatı. Gidip 1 gün öncesinden yatış yapıyorsun. Yalnız ameliyata kadar sürekli gelen doktorlara kaseni göstermek zorunda olman çok can sıkıcı ha bi de sen sen ol ameliyat bölgesini traşlamadan gitme. Doktor bana traş etmen lazım dedi ama nasıl edeyim sakal değil ki bu meret el ulaşmaz göz görmez bi yerde neyse akşama evden traş makinesini istedik amcaoğlu da hastanedeki banyoda yaptı da kurtulduk o dertden de. Sabah olunca bi kaç kere kontrole geldiler öğlen 12 gibi de bi tane deli kıyafetinden hallice bez parçasını giydirip aldılar ameliyathaneye. 15 dk felan bekledikten sonra şükür sıra geldi bi girdim ameliyathaneye tek bir oda radyoda tsm çaliyo doktor yüzüme bilem bakmadi. Daha sonra anestezist geldi anadan üryan soydu. Daha sonra sırta bi ıgne batırdı ki yeminlen ameliyatdan daha acılı. Tabi gerisini pek hatırlamiyorum sürekli girip çıkanlar oluyodu odaya bi de dikerken acısını hissettim sanırım ama ses çıkarmadım. Daha sonra bi soğuk su döktüler yaraya o anda kendime geldim. Sanırım dren takılı olduğu için doktor sabaha kadar sırt üstü yatmamı ve bol kafein tüketmemi söyledi. Siz siz olun doktor böyle dedi diye hayvan gibi kola içmeyin gaz yapıyormuş ve bir hafta kadar sürüyo sancısı yani adama ameliyat yarasını unutturuyo öyle söylimm. Adam gibi neskafe için. Neyse işte sancıdan uyuyamadım tüm gece ertesi sabah pansuman yapıp saldılar bizi. 2 gün sonra dreni aldirmaya gittim. 15 gündür de pansuman yaptırıyorum cok şükür iyileşti sayılır artık. 3 gün sonra dikisleri aldircam inşaallah. Yalnız en büyük problem 20 gündür banyo yapmıyorum doktor onay versin de bi gece banyoda sabahlıcam artık. Bu arada tüylerden arındırmak gerekiyormus o bölgeyi sanırım bioder kullanacam yara tam iyilessinde. Demem o ki böyle bi probleminiz varsa biran önce kurtulmaya bakın

ingilizce öğretmenliği

Kendileri şu anda okumakta oldugum bölüm olup hazırlığını okurken bütün yaşam enerjimi alan ancak bölüme geçince iyi ki bu bölümdeyim dememe sebep olan ve ülkemizde çok fazla önemsenmediğini düşündüğüm bir bölümdür. Liselerde dil sınıflari haricinde olanlarda 9.da simple present tense ile başlayıp son sınıfda future perfect continuos un işlenmesiyle bitiren hocalara sahipo bölümdür. Şu an tek hayalim biran önce bitirip göreve başlamaktır.

hacettepe üniversitesi yemekhaneleri

yemekhane kuyrugunda araya yaptığım ve yaptırdığım kaynaklar yüzünden kesin cehennemliğim die düşünüyorum. ayrıca bi günü bi gününü tutmaz. süper menü de olur. aç kaldığınız da. ama genelde iyidir. dünki salatamdan ölmüş kara sinek çıkmayaydı iyiydi.

hacettepe üniversitesi yabancı diller yüksek okulu

efenim 1. dersler türkçe değil aksine türkçe konuşanı dövüyolar. 2. her sabah kapısının önünde milliyet ve vatan gazeteleri oluyor ki Allah razı olsun dedirtecek bi durum

yaran facebook iletileri

bilmem ne bilmem ne dinini değiştirdi. pehhh

beni taşıyabilen bir erkek ile evlenmek istiyorum

vinç çağıralım hanım ablaa dedirtesi sözdür.

kaybedenler kulübü

süper bir filmdi. ama oturup ailecek izlemeyin sakın. yani aileniz tutucuysa
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.