bugün

entry'ler (46)

uns kim

msn zirvesi 2'nin son demlerinde sorulmuş bomba soru...

ayrıca çokça tekrarlayınca küfür etkisi de yaratabilen bir soru...

uns kim ,unskim, un skim , ununu skiim ...

gece yarisi msn zirvesi 2

siyaset ve teknolojinin hayatımızdaki yeri başlıklı konuların hararetle tartışıldığı pek faideli zirve. gelin,geldirtin...

(kız msn'i yok,boşuna heveslenmeyin)

gece yarisi msn zirvesi 2

"kız msn'i var mı hacı" diyen tiplerin ortalıkta cirit attığı zirve. seviye çok düşük çoook...

kayip balik memo

en son fırat nehri'nde görüldüğü rivayet edilen , napopüler balık.

arkadaşları,sazan hıdır,kefal memduh ve hamsi rükneddin ellerinde ilanla arar dururlar bunu. böyle de acıklı bir hikayesi vardır ama filmini çeken yoktur zavallının...

ayrıca:

(bkz: hepimiz kayıp balık memo yuz)

zakkum

"zaten ilk çıktıklarında epey bir zorlanan bar grupları bir de özentilik yaftasını yerlerse işler iyice boka sarar ve başarılı da olamazlar" demek istediğim grup. hatta dedim. o da yetmedi nah buraya yazdım.

lyla

bir dönem çokça emek verdiği bir sözlükte,yamyam payesine layık görülmüş yazar. ona bu payeyi hak görenin sosyal statüsünü buradan belirtmek istemiyorum. zira uçmak için çok erken.

sulfeddin pulman

http://www.itusozluk.com/....php?t=s%FClfeddin+pulman

bbg kaan fatih kavgasi

(bkz: hiç mi işin yok birader)

ahtapot giyim

şarkısında "düşlerin öğğtesinde" denmiş pek bi şirin olay.

başlıkları alt alta okumak

· eksi den farkimiz olsun ingilizce baslik acmayalim kampanyasi (5)
· bi siktir git

oss den ciktiktan sonra soylenen laflar

- nası geçti yavrucum ?
- yaw baba oturduğum sıra delik deşikti,doğru düzgün kodlayamıyodum bile,hem gözetmen de bana takmıştı kafayı,iki de bir dik dik bana bakıyodu,sonra yanımdaki ço...
- tamam anlaşıldı... sen gel şöyle yamacıma bakiim... (gerisi tekme,tokat,yumruk triosundan ortaya karışık)

eksi oyu kafaya takan yazar

iki türe ayrılan yazarlardır.

- ya oy için yazıyordur. muhtemelen eksi oy alan entry'lerini de silmektedir.

- ya da eksi oy alan entry'nin neresinde yanlış yaptığını düşünmektedir. otokontrol olayını çözmüştür.

sulfeddin pulman

en beğenilen entry'lerinde sabah 10 tane entry varken şu an listesi boş olan yazar... hala oylama sistemini çözmekle meşgul.

subfex in caylak olmasi

(bkz: hic mi isin yok birader)

captain tsubasa

- olm tsubasa hadi bi gol atsana..1-0 yeniğiz.
- mnı skiyim gelmiyo ki top.bi saatir havada dönüp duruyor. neyse haftayaki bölüme inşallah.

konsere tek başına giden insan

ön sıralara geçilip rahatça bir konser arkadaşı edilinebilir hadise. ön sıradaki kızlar bu iş için daha müsaittir. tecrübeyle sabittir.

(bkz: hey gidi gençlik)

kelle paca icen kiz

şişman ve çirkin kız güruhuna dahil kız modelidir. ben şimdiye kadar bakımlı,güzel,tanınan,sevilen ve bir bakıma celebrity olup da kelle paça yiyen kız görmedim. bu da böyle bir anımdır.

mp3 calabilen stetoskop

bütün gün kulağında stetoskop zımbırtısıyla gezen doktorlar için üretilmesi şart olmuş gereksiz icat. ha yapılsa fena da olmaz o ayrı.

kaydirma yaparak universiteyi kazanmak

hep duyduğumuz,işttiğimiz ve bir çoğu yalan olan "kaydırma yaparak sınavdan kötü sonuç alan" kişilerin aksine , o gün şanslı günlerinde olduklarından mıdır nedir kaydırma yaparak bir üniversiteye yerleştirilmiş kişilerin gerçekleştirdiği eylemdir. gerçek hayatta pek örneğine rastlayamasak da "kaydırma yaparak sınavdan kötü sonuç alan" kişilere nazaran daha özel ve çekilirdirler.

anne ile diyaloglar

- anne ben bizim mehmetlere gidiyorum. grup seks yapıcaz.
-(o sırada bulaşık yıkamakta olan anne) tamam git kızım ama geç kalma.

(takriben 3 dakika sonra arada geçen diyalog tekrar hatıra gelir,beyinden aşağı kaynar sular boca edilmişçesine bir hisse kapılınır ve yalın ayak kızın peşinden koşulmaya başlanır) ...