bugün

entry'ler (5892)

soyadı öztürk olan bebeğe isim tavsiyeleri

Özgür öztürk hem de ahenkli.

korkunç omicron öngörüsü

Yakalandım gripten farkı yok tırt yani korkmuyorum o yüzden.

hz muhammed karın ile evlenmek istese ne derdin

Müslüman olmayanların doluştuğu başlık. Gidin kum havuzunda oynayın. O pis ağzınızı da yıkayın.

ne zaman evleneceksin

Evliyim ben çocuğum falan da var. Yani o yolları geçtik.

togg un fiyatı

SUV 40 bin euro sedan 70 bin euro fabrika satış fiyatı. Vergisiz hali.

pkk nasıl biter

(bkz: Selçuk bayraktar) sihalar terörün kökünü kuruttu. Akıncı modeli uzun menzilli sihalar ile kandil gibi terör bataklıklarının tepesine binerek. Ekonomik kaynaklarını kurutarak.

aldığınız ilk maaşı hatırlıyormusunuz sorusu

Gerçek maaş diyebilirim ki 2012 de 2500 TL idi yaklaşık 1500 dolar ediyordu şimdi o kadar alamıyorum.

togg un yeni sedan modeli

Şöyle söyleyeyim henüz piyasada değil ama eğer çıkarsa bu yakışıklı çok canlar yakar. Evet sana bana pahalı ama bu millet yemez içmez hava atmak için gider alır o arabayı yollarda görürsünüz. ihtimal vermiyorum ama Umarım ötv VS almazlar.

maske kimsin sen

Bok gibi program gerçekten maskenin altından Mustafa Kemal Atatürk çıkmadıkça şaşırmam hayır bilince ne oluyor ayrıca he bilemedin atıyorum obama çıktı ee ne oldu şimdi. Bunu yayına alanların aklı var mı acaba.

erkeğin kadından üstün olması

Erkek kadından üstün yaratılmıştır ama ikisinin görevleri ve öncelikleri farklıdır. Erkeğin işlerini kadına kadının işlerini erkeğe yüklemek zulümdür. Kadın annedir erkek babadır. iş bölümü ve iş birliği vardır aralarında muhabbet vardır. Bu doğaldır ve olması gerekendir farklı olması mutsuzluk yaratır.

togg

40 bin euro fabrika satış fiyatı. Vergisiz hali. Aslında ucuz sadece biz fakiriz.

en zararsız erkek yazarlar

Benim evli barklı çocuklu adamım kime ne zararım olacak.

balıkesir vs bandırma

Boşver gitsin aldırma kaçan balık büyük olur kaçamayan ızgara diye devam eden şarkıya sahiptir. Balıkesir tam bir emekli ve huzur şehridir. Ekonomik olarak biraz az gelişmiş olsa da çok zengin bir kültüre sahiptir. Bandırma ise çok küçük ve geri kalmış malesef il olursa çok daha önü açılabilir.

sözlükte kalıcı dostluklar edinmek

10 senedir buradayım kimseyle ilgim alakam yok bu durumdan dolayı mutluyum anonim kalmak güzel.

yazılımcılar online yurtdışına iş yapmasın talebi

ucuz yazılımcı bulamıyoruz demenin farklı bir yolu ama interneti engelleyemediğiniz sürece bunu da engelleyemezsiniz. açıklama cehalet düzeyini gösteriyor.

Vergi de alamazsınız soft bir şey bu kanıtlayamazsın.

biz sokakları askerle polisle kapatmıyoruz

Ekrem imamoğlunun gezisinde yandaş bir esnafı dumur etme olayıdır. https://twitter.com/AKPGi.../1472253266075566084?s=19 orantısız zeka güler yüz halktan biri olmak işte bunlar aradığımız özlediğimiz şeyler.

üstteki yazarın ne mezunu olduğunu tahmin etmek

Liseli vardı ya ah o liseli.

katar ın türkiye ye karşı petrol anlaşması

Şirketler çıkarını düşünür yüzde 40 karar almak için yeterli değildir. Ama çelikten donanmamızı karşısında bulunca akılları başına gelir bunların.

balkan göçmenlerini ülkemizde istemiyoruz

Yarak kürek konuşan birkaç dallama bilsinler ki balkan göçmenleri Türktür ve bu ülkenin evlatlarıdırlar. Siktirin gidin kumda oynayın.

türkiyenin euro para birimine geçmesi

Alman ekonomisini çökertir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.