bugün

entry'ler (5952)

muharrem ince

Oyum ona en mantıklı aday o. 2. Turda ise Erdoğan karşıtı birisine.

huawei p30 lite

P40 lite kullanıyorum şunu anladım ki Google servisleri olmayan telefon ne kadar iyi olursa olsun çöptür.

sünnetin zararlı olduğu gerçeği

Benim oğlumun doğar doğmaz doktorların hiç geciktirmeden yapın dediği operasyon. Böbrek büyüklüğü vardı anne karnında hemen yaptırdık. Demek ki sağlıklı demekki lazım. Boş boş konuşmayın.

60000 kişilik ilçenin yarısı yok

Acziyet ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Söylenecek çok şey var ama sırası değil. sahada yoklarsa biz varız. Zaman birlik olma zamanı.

kriz varken fakirler neden akparti ye oy veriyor

Hayatında hiç rahat yaşamamış 2 3 maaşla araba almayı hayal bile edemeyen birisi otobüse bindiği için hükümeti şikayet etmez. Anadan babadan bir derme çatma evi varsa bu adamın asgari ücretle çalışması onun için yeterlidir. Zira daha iyisini ne görmüş ne de hayal etmiştir. Genç nesil böyle değil şükürler olsun.

14 mayıs 2023 cumhurbaşkanlığı seçimi tahminleri

Erdoğan aday olursa kaybeder. Ama yasal olarak olamıyor.

peugeot 5008

Kullandığım ve inanılmaz mutlu eden araç. Bir araç bu kadar mı konforlu olur. Teknoloji harikası.

dacia duster

Yarı otomatik araba alınmaz. Bende stepway vardı. Düşman başına. 1.5 dci motor. Ufacık arabayı bile kaldıramıyordu. Sattım kurtuldum.

suriyeliler gidince oluşacak boşluk

O ne güzel boşluktur.

ukrayna rusya savaşı

Rusların ziki tuttuğu savaştır.

ümit özdağ

Tam olarak Türk milletinin istediği muhalefeti yapıyor. Mansur yavaşın adaylığından tut diğer tüm konularda öyle. Mansur u zafer aday gösterirse ona atarız. 6lı masa gösterirse ona atarız.

putin in tüm avrupa birliğini dize getirmesi

Yazın kenara Rusya Ukraynadan kırım hariç komple çekilecek. işler çok kötü olursa kırımı özerk yapabilir. Ama mağlubiyet kesin savaş uzayacak seneye yazın bu iş biter.

şimdi fotoğraf paylaşacağım hazır mısınız

Kaşlar lens mi.

mesaim bitiyor arkadaşlar bir şey diyor musunuz

Mesaiye kal erkenden çıkma.

tokat kebabı

null pointer hatası vermese az önce yaptığım bir tokat kebabı ve özel sobasını koyacaktım ama olmadı maalesef. eşim tokatlı bu kebabı oradan öğrendim. fakat resimlerden farklı. bir kere alta ekmekleri koyuyorsun patlıcanı kalın dilim ve bir tarafı tuzlu olacak şekilde diziyorsun. en üste kuyruk yağı olacak ki yağ patlıcandan ete sonra yine patlıcana en son altta bulunan haznedeki domatese aksın. kebaplar pişince ekmeğin üstüne dizilir. en son alt haznedeki bol domates hepsinin üstüne ekmekler full ıslanacak şekilde konur. afiyet olsun. kuzu etiyle yapılır. dana olmaz. bende iyi hanımcı çıktım. resmen tokatlı gibi anlattım.

1 kg şeftaliye 22 tl vermek

Millet şeftaliye servetini yığıyor. Ne demişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeftalin olsun.

cumhurbaşkanı erdoğan iran a gidecek

Bu toplantı direk Suriye operasyonu ile ilgili umarım yine geri adım atılmaz. Suriye pkk yuvası oldu iyice. Kobani, tel Rıfat, mümbiç ilk hedefler olacak.

3 temmuz 2022 akp nin dodurga da yüzde 90 alması

AKP hala ölmedi dedirtmek için kazanacağına emin olunan köyü ilçe yapıp seçime gitmek benim gördüğüm bu. Cesur ise AKP sandığa gitsin.

renault spring vs fiat uno

Halkımızı bu kıyasa mecbur bırakan siyasete lanet olsun.

zafer partisi

Eğer millet ittifakından kılıçdar ya da imamoğlu aday olursa direk koşa koşa zafere oy vereceğim. Kazansın kazanmasın fark etmez en azından vicdanen rahat olurum.