bugün

entry'ler (1468)

sözlük yazarlarının boyu

1.84
Entry burada.

en sinir bozucu hitap şekilleri

Hocam ne arkadaş, hocam ne.
Şu üniversitede en nefret ettiğim şey olabilir. Öğrenciler önüne gelene (hoca olmadıklarını bildikleri halde) hocam deyip duruyor.
Bir de üstat diyenleri var, bildiğin felaket.
ismini kullanırsın yakınlık hissediyorsan kardeşim, dostum, yağdırırsın bir şeyler ama, hocam, üstadım bana göre değil.

önce türkmüyüz yoksa müslüman mı

Öncelikle Türküz, sonrasında müslüman da değiliz.

kadınların tav olduğu 3 şey

Nezaket diye saçmalamış anlamayan birileri.
Ortalama bir tip, statü ve para işinizin yarısından fazlasını çözecektir.
Nezaketi elden bırakın demiyorum, sadece Türk erkeğinin anladığı tarzda, bir şey yapmayın. Zira kadının ayağına paspas olmak nezaket değil gençler.
Net olun, bir hedefiniz olsun. Kadını hedefiniz yapmaktansa hedefinize giden yolda bir arkadaş olarak görün. Üzerine çok fazla titremeyin.
Son olarak, sosyal, girişken ve zeka sahibi olmak önemli.

yazarların sözlükteki amaçları

Günü gelince yazdıklarıma bakayım da, "vay be, ben bunları mı yazmışım" diyebileyim.
Ne sandınız, trolleri falan sikleyeceğimi mi?

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Bekar ölecek.

simiago

Sözlüğe girdiğimde bakalım ne yazmış diye baktığım birkaç yazardan biri.

işyeri grubuna yanlışlıkla penisini atan erkek

Eğer mal büyük ise iş yerindeki kadınlar kendisine hoş geldin yapacaktır.

küçük penisli erkeği anlama taktikleri

Taşa dayayıp dağı sikmişçesine anlatıyorsa.

şu serdara bi nick

Evet, allahin son neferi olarak çıkmıştım karşınıza. Daha sonra atini kisneten kovboy, coldeki mecnun pezevenk sedat ve ardından serdar ile sözlüğün ortasına taht kurdum. Şimdi yeni önerilerinize açığım. Şu sözlükdaşınıza allah rızası için güzel bir nick.

bez bebek nana nın sıkıcı ulaşım başlıkları

Kendisiyle bir problemimiz yok, arada artılaşırız da ama cidden sıkıcı entryler.

meyveli yogurt

Pek hoşlanamadığım user.

23 kasım 2022 düzce depremi

Yatağı, dolabı beşik gibi salladı.

sigaraya her gün 12 lira veren insan

Bugün -2 tl fark ile sarmasını alan kendimdir.

köpeksiz sokaklar istiyoruz

Mesele hayvanların özgürlüğüyse eğer, bilmem kaç bin yıl öncesinde onları kendine bağımlı hale getirmeyecektin. Alanlarına çöküp yaşamlarını değiştirmeyecektin.
Hayvanların doğasını değiştirdiniz, şimdi ise ya seve seve, ya seve seve sahiplenip bakacaksınız. Veyagidip barınaklarda iyileştirmeler yapacaksınız gerçek bir hayvansever iseniz.
Sokakta köpek olmaz, çok isteyen varsa doğasına salmak bırak bakalım ormana ne oluyor.

üstteki yazarın dış görünüşünü tahmin etme

1.75 boy, sarışın, mavi gözlü demek isterdim de, klasik kumral, hafif göbekli bir kardeşimiz.

üstteki yazarın dış görünüşünü tahmin etme

1.65 boy, esmer, kahverengi göz.

ermeni soykırımı vardır diyen türk

"Tarih bilen kişidir" yazmış.
T: Araştırma yaptığı kaynakları paylaşarak sözde soykırımı savunması gereken cahildir.

düşün ki bunu kemal kılıçdaroğlu okuyor

Sen akp'lisin lan. Akplilerden daha akplisin.
Koltuk sevdan yüzünden milletin çekmediği kalmadı. Öyle ki kaybetmesi kesin olan Erdoğan sen aday olursan kazanacak gibi duruyor. Azıcık şerefin var ise bırak şu koltuk sevdasını, vatanının çıkarlarını düşün de istifa et.

evrim teorisi

Genel kuraldır, "maymundan mı geldik Hadi maymunu insan yapın."
Bu tarz cahillere evrimi anlatmak yerine, kaburga kemiğinden insan yapmalarını isteyin.