bugün

entry'ler (584)

arabayı parkedip dolmuşla gitmek

yürüyerek gidenleri de vardır.

beşiktaş

önüne gelenden dört yiyip ülke puanının anasını ağlatanlara dert olmuş spor kulübüdür. o dönemlerde beşiktaş şampiyonlar ligi gruplarından lider olarak çıkıyordu.

bu gün ülke puanı yerlerdeyse sebebi olympiakoslara yenilenlerdedir, şampiyonlar liginde önüne gelenden dört yiyenlerdedir. beşiktaşta değil.

27 kasım 2021 beşiktaş giresunspor maçı

beşiktaşın saat 19:00'da inönü stadyumunda oynayacağı lig müsabakası.

beşiktaşımız zayıf rakibine acımaz. 2-0 skor tahminim.

galatasaray

hiç sevmem ama dün iyi çaktı marsilya'ya. marsilya dün resmen üçüncü lig takımından farksız oynadı. biraz dikkatli olsalar maç 4-1'den sonra farka bile gidebilirdi.

kuruluş amacı galatasaray ı yenmek olan takım

avrupa liginde yunan takımına karşı maç kaybedip elenmek, cincon'a karşı maç kaybetmekten daha acı değildir bu taraftar için. 2014'ten beri şampiyon olamamakta cincon mağlubiyetinden daha önemli değil.

kimilerinde hedef avrupa, kimilerinde hedef cincon.

neyse ki bizde öyle şeyler yok, tokatlayıp geçiyoruz. *

fenerbahçe

en büyük başarısı cincon'u toki arena'da yenmek olan takım. öyle ki bu derbi maçı olympiakos'u bile yenmekten daha önemliydi. cincon maçındaki özveriyi dün akşamki maçta göremedik. ama cincon tam tersi hatalarından ders alıp marsilya'yı dağıttı.

25 kasım 2021 galatasaray marsilya maçı

marsilya'nın zayıf rakibine acımayacağı maç. böylece avrupa'daki cincon balonu da sönmüş olacak.

1-3 skor tahminim.

sebastien haller

dün montero'yu da sakatlayan futbolcu. uğursuz herif.

oytunkaran

frank lucas ile birlikte sözlüğün en kaliteli iki yazarından biri.

ikisi de doğru bildiği yoldan şaşmayan, fikirlerini açıkça beyan eden, evete evet hayıra hayır, yanlışa yanlış doğruya doğru diyen yazarlardır.

frank lucas

yokluğuyla hissedilen yazar. kendisi yazarken sözlük 2006-2010 arası efsane dönemlerini yaşıyor gibiydi.

böyle yazarları kaybetmek yerine kazanmamız lazım. frank lucas gibi kaliteli bir yazar pek bulunmaz bu tarz sözlüklerde.

seri eksi oy veren ibne

yine başıma musallat olandır. her entry yazdığımda saniyesinde eksileniyorum.

derdin ne anlat konuşalım. tabi mesaj alımına kapalı olan mesaj kutumu açabilirsen ahahahaha.

26 kasım 2021 akaryakıt zammı

ben hep 50 liralık aldığım için beni etkilemiyendir.

24 kasım 2021 beşiktaş ajax maçı

çok yazık oldu. 2-0 olsa devamını getireceğimiz maçtan 1-2 mağlup ayrıldık.

bu sezon şanssızlığı bir türlü üzerinden atamıyor beşiktaşım.

bu arada haller, seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım. attığı goller yetmediği gibi montero'yu da sakatladı. böyle şanssızlık olmaz amk.

yine de birilerine inat, kırmızı karda yağsa biz beşiktaşlıyız. iyi günde kötü günde. ya fenerbahçe toki arena'da kazandı diye takımına sırt çeviren cincon taraftarı gibi olsaydık? biz neleri görmüşük, valerengalara elendik liverpool'lardan sekiz yedik yine de takımımızı destekledik. sonsuza dek desteklemeye de devam edeceğiz.

başın öne eğilmesin aldırma kartal aldırma.

karton toplayan cocuk

görsel

fanatik beşiktaşlı panpam.

otobüste osuran orospu çocuğu

doğal bir ihtiyacını karşılar. rahatsız olduysan camı aç dedirtendir.

görev başında bally çeken güvenlik görevlisi

(bkz: kesin yaşanmıştır bu)

25 kasım 2021 olympiakos fenerbahçe maçı

görsel
görsel
görsel
görsel

t: olympiakos'un zayıf rakibine acımayacağı maç olacaktır. skor tahminim 4-1 .

23 cm penis

çıkarda gölgesinde serinleyelim dedirten penis.

rivaldo

birmunddur ikimunddur ucmunddur dortmunddur

gece gece akıllara gelendir.

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.