bugün

entry'ler (1046)

23 ocak 2022 psv ajax maçı

psv fenerbahçe'nin hollanda versiyonu. evinde kaybedip liderliği kaptırmasına hiç şaşırmam.

ajax zayıf rakibine acımaz. skor tahminim 1-2.

club penguin

club penguin rewritten adıyla yeniden faaliyette olan oluşum.

https://cprewritten.net/

23 ocak 2022 trabzonspor balonunun patlaması

olası bir gs galibiyeti sonucunda yaşanacak olan durumdur.

(bkz: ay hadi inşallah) çünkü bizim de işimize gelir olası bir cincon galibiyeti.

23 ocak 2022 beşiktaş a kar yağması

sadece beşiktaş'ın şampiyonluğunun kutlanabileceği güzide semtimize kar yağması hadisesidir.

istanbulspor taraftarına ama bizde uefa var demek

başlığın doğrusu 'istanbulspor taraftarına ama bizim uefa kupamız var demek' olacaktı ama malum karakter sınırı.

galatasaray'ın seneye ptt 1. ligdeki muhtemel rakiplerinden olan istanbulspor'a sevgili gs'li dostlarımızın söyleyeceği sözdür.

artık istanbulspor derbisinde pankartını da açarlar.

hatayspor

görsel

beşiktaş japonya gibidir sallanır ama yıkılmaz

yine, yeniden gerçeklik payı ortaya çıkmış olan sözdür.

bikaç hafta öncesine kadar düşme hattına yakındık, sonrası malum. uzay takımı olduğu iddia edilen fenerbahçe sk'nin sadece bir puan altındayız. hani o sezon başında 'bu sene o sene, dördüncü yıldız, hedef 29 len' denilen fenerbahçe'nin.

cincon'u artık kaale bile almıyorum, biz ptt birinci lig takımı değiliz ki. cinconluları gitsin istanbulsporlular kaale alsın bu saatten sonra.

evet bugün malatya'ya altın değerinde iki puan kaybettik. nazar diyelim. böyle ufak tefek şeyler tabi olacak. şanssızlığımızı kırabilseydik bu maç 3-0'da bitebilirdi. yazık oldu.

yıkamayacaksınız, bölemeyeceksiniz. en büyük kara kartal. evet.

görür görmez artılanan yazarlar

(bkz: frank lucas) bunlardan birisidir.

frank lucas

sözlüğün en sevdiğim yazarı. açık, mert, korkusuz.

insanları eleştireceğinize fikirlerine saygı duyun. ben şahsen saygı duyuyorum. ha katılırım, katılmam o başka konu. benim dikkat ettiğim nokta cesur olması. frank lucas bu sözlüğün en cesur yazarı, tabi oytunkaran gibi, fikir muhendisi fikri gibi üstadları da unutmamak gerekir.

yıkılmayan tek kale !

(bkz: görür görmez artılanan yazarlar)

old quiet sleeper

bugün niyeyse hiç sesi çıkmayan yazar.

gerçi ptt birinci lig maçlarını takip ediyordur muhtemelen, seneye muhtemel rakiplerini tanımaya çalışıyordur.

otisabim

görsel

dördüncü yıldız bu sene de hayal oldu ühühühühühü dedirten yazar.

sivas gibi ikinci sınıf bir takımı 'soğuk hava yeaa' gibi saçma bir bahaneyle yenemediler hatta elinden zor kurtuldular, utanmadan buradan beşiktaşımla uğraşıyorlar.

haberim kötü, beşiktaş uçuşa geçti. bugün şanssızlıktı ama artık bambaşka bir beşiktaş olacak karşınızda. buraya yazıyorum, lig bitince okur tekrar ağlarsınız.

rıza çalımbay

beşiktaş'ın çocuğu. kaptan. efsanemiz.

adama 'rıza efendi iki ekmek bir süt' diye pankart açarsanız düşmanınız olması normal. ayıptır ayıp.

aslolan fenerbahce dir

görsel

sivas'ın elinden zor kurtuldu o tuttuğu uzay takımı.

dördüncü yıldız bu sene de yüklenemeyecek galiba ahahahahaha.

berke özer

ismail çipe ile birlikte türkiye süper ligi'nin en iyi kalecisi.

dosta korku düşmana güven veren bir tarzı var.

berke özer vs ismail çipe

iki goat. yani tüm zamanların en iyisi, keçi anlamındaki goat demiyorum.

bence ikisinden de vazgeçilmemeli. hele ismail çipe dünya çapında bir kaleci olacak. kollektif futbol böyle kalecileri öngörüyor.

22 ocak 2022 sivasspor fenerbahçe maçı

sivasspor'un beraberliği yakaladığı maç.

önder karaveli

bugün şanssızdı. yoksa kötü oynamadı takım.

sergen'in son dönemini unuttunuz bakıyorum dedirtendir. sergen gittiğinden beri takım yavaş yavaş benliğini bulmaya başladı.

sadece besiktas gerisi tiras

olası bir sivasspor mağlubiyetini bekleyen yazar. tabii ki fenerbahçe'nin.

bugünkü maç için, şans yanımızda değildi başka da bir şey demiyorum.

galatasaray da beşinci fatih terim dönemi

ikinci el kralları

less tam bir çöpçü. seth'i çıldırtıyor bu yüzden. saçma sapan şeyleri alıp koleksiyon diye dükkanın deposuna kaldırıyor.

bunun dışında kurgudur. sadece gülmek için izliyorum. bir tane manyak vardı mesela, altın yüzüğü ile birlikte çıkma dişlerini satmaya çalışmıştı ashley'e ahahahaha.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.