bugün

Ses çıkarmadan parmak ucu üstünde koşarak uzaklaşılmalıdır.
Gidip yanlarına yol sorulmalıdır. Ortamdaki romantizm gibilmelidir. Olan var olmayan var.
Yanlarına gidip "abi yakınlarda bim varmı?" diye sorulmalıdır.
yapmayı planlıyorum.
Sıcak su dökerek ayırmak. Evet.
Ne öbüşüyonuz lan seks mi burası? Demek. Ulan terbiyesizler...
Olan var olmayan mantığıyla düşünüp ayırmak için hamle yapılmalıdır.
karşılarına geçip onların gözlerinin içine baka baka dudakları yalamak. tabiri caiz ise kedi gibi yalanmak.
(bkz: grup teklif etmek)

isteyenin bi yüzü kara demişler.
erkekli kızlı yapılıyorsa sorun olmayan eylemdir. Başka tarafa bakmaya çalışılmalıdır.
üsküdar eminönü karaköy iskelesenin yanındaki kuytu parkta öpüşen gençler:(?)** **i çimleri sulamak için kurulan fıskiyenin yönünü değiştirmek suretiyle ıslatmışlığımız vardır. ayıp ama siz yapmayın.
La cünüp ettiniz la burayı siktirin gidin amuğa koyduklarım veya lan uyuyan yılanımı uyandırdınız gelin uyutun tekrar çabuk denilir.
sıcak su dökmek.
şaka şaka yapmayın öyle şeyler bırakın yaşasınlar gençliklerini sonuna kadar.
http://www.youtube.com/watch?v=cJOC1lah8ic
diye bağırmak, tabi yerine göre.
yanlarına gidip kızı baktığım tarafa çocuğuda yanına yani yerlerini değiştiririm nedense kız hep öbür tarafta ve bir şey göremiyoruz.
Kafalarını sinsice yaklaşıp koli bandıyla birbirine sabitlemek desem yapacan mı ?
kafayı çevirip yürümeye devam etmek ama konyalıysanız işler değişir o zaman dik dik bakma, sözlü taciz, el ile gösterme gibi haklarınız vardır.
özellikle sevgili çiftler önümden geçerken mutlaka kafamı çeviririm bakmam, fakat yaşadığım bi olayı anlatmak isterim. arabayı trafiğin sıkışıklığı geçsin diye çektim kenara yol açılınca gecicem gene herneyse, iki sevgili yandaki kaldırımdan benim arabaya doğru geliyolar, ayıp olmasın diye kafamı radyo' ya çevirdim, 1 2 dakika geçti kaldırıyim artık dedim tam kaldırdım çocukla göz göze geldik, pat yapıştı kızın dudaklarına, be gavat oglu gavat madem opuyon kafamı kaldırmami mi bekledin? o kız ortam mali mi da ortalık yerde yapabiliyosun? herneyse sonuç olarak siz siz olun bakmayın onlar utanmıyosa siz utanın.
baksan bir türlü bakmasan bir türlü. baksan neden bakıyor bu derler, bakmasan aman ne de utangaçmış derler. en iyisi zor durumda kalmadıkça siz böyle bir durumda kalmayın.
Yola devam edilmelidir.
(bkz: biz ene)
http://inciswf.com/bitmediniz.swf önerilir.
(bkz: bi tur biniyim mi)
düdük çalıp kırmızı kart göstermek.
kaynar su dökün, taş atı....

pardon ya o başka bir şeydi.
ışığı kapatıp kamufle olduktan sonra patates fırlatın onlara..*
görmemiş gibi kafayı başka tarafa çevirmek.