bugün

sevdiği entry'ler

ben bu yazıyı öylesine yazdım

Bazen düşlerimden bir parça yakaladım diyorum sonra kalakalıyorum.
Hayatın ilerisinde ve gerisinde yalnız hissediyorum.

uludağ sözlük metalci yazarlar birliği

Alayınıza.

https://youtu.be/bgjtsolBxRA

beyazıtta lgbtlilerin yürüyüşlerini iptal etmeleri

Ülkemizde ışid sempatizanlarını yüz üstüne çıkarmış olaydır. Olm anlayın artık; bu şeriatçılara göre inanmayanları öldürmek sevap, eşcinselleri dışlamak onların eylem hakkını elinden almak farz. Türkiye cumhuriyeti şu son 20 yılda çok değişti. Özgürlük namına bir şey kalmadı lan.

Güya eşcinseller bu şekilde susacak, kenara çekilip kendilerinin dışlanmasını izleyecek öyle mi? Devran dönünce bunların hesabı tek tek sorulacak. Yasal olarak eylem yapmak haktır sen bu hakkı onların ellerinden alırsan devran dönünce sana hak ettiğin muameleyi gösterirler.

Ulan var ya şu LGBT’ilerin eylemlerine müdahale edenler Allah kitap deyip namussuzluk yapmıyorlarsa ben de adam değilim anasını satıyım. Bu din adı altında pislik yapanlardan her şey beklenir.

Açık ve net.

cumhurbaşkanı adayı kılıçdaroğlu olmalı

Su götürmez bir gerçek.

Kemal Kılıçdaroğlu son zamanlarda kendini çok geliştirdi ve kendinden emin bir şekilde konuşuyor. Kendisi Halkın sorunlarıyla en çok ilgilenen lider konumunda. Mansur Yavaş ve Ekrem imamoğlu'nun devlet yönetme konusunda henüz toy olduklarını düşünüyorum. Önce belediyelerini yönetsinler sonra cumhurbaşkanı olurlar.

üstteki yazarın yaşını tahmin etmek

12,5 felan.

atatürk adını duyduğunda gotunden korkan soysuzlar

Türklük düşmanı, döl israfı zavallı rezillerdir. Vatan kurtaran aslan, en büyük türk büyüğünü saymamayı meziyet sayan şeref yoksunlarıdır.

Yunan bile Atatürk'ü saymıştır. Venizelos saygıyla önünde egilmiştir ama içimizdeki cemaat tayfası bok atmak için fırsat ararlar fakat saçmalamaktan öteye gidemezler.

Çünkü güneş balçıkla sıvanmaz.

bazı kızların sevişilecek kıvama gelmesi

abi iğrençleşmeyin gerçekten. siktir gidin 31nizi çekin öyle girin sözlüğe. 18 yaşındaki kızları ne alet ediyorsunuz iğrenç fantezilerinize. trollüğü de adam gibi yapın.

rüyada güzel bir kızın sana aşkım dediğini görmek

Sana neden aşkım diyor ya? rüyamda bile kimse bana aşkım demiyor.

a haberin cumhurbaşkanı değil başkan demesi

Aşağılık psikolojisi ve aklınca muhaliflere "bakın işte" mesajı vermek için kullandıkları kelimedir. Başgan aşağı, başgan yukarı... Aslında cumhura ait olmadıklarını kendileri de ilan etmiş oluyorlar. Takıntılarınız ve başgan'ınızla mutluluklar. En sevdiğim melek ezrail gelene kadar sabredin. O vakit ne olacak bakalım.

fileli çorap giyen kadın

zoofili misin amk her canlıya fileli çorap giydirme fantezisi nedir.

nickten meslek tahmini yapmak

Rainbow eyes - mimar.

sözlüğün en zararsız yazarı

(bkz: bez bebek nana)

kimseye zararım yok.

sözlük kızlarının yaptığı tatlılar

çayı elime aldım gördüğüm resme bak. ben burada kuru çay içerken boğazından nasıl geçecek acaba.

(bkz: kaç para lan bi tatlı)

sözlük kızlarının yaptığı tatlılar

görsel
Ici krema dolgulu, yer fıstıklı, ganaj cikolatalı turta.

kemal kılıçdaroğlu nun cumhurbaşkanı adayı olması

görsel