bugün

entry'ler (6887)

üçüncü dünya savaşı ne zaman çıkacak

içinden geçiyoruz. ama tüm ülkeler götüm götüm sinsice savaştığından uzun sürüyor. eski usül pata küte savaş olsa şimdiye çoktan biterdi amk.

bir kadını fiziği dışında çekici yapan detaylar

sesi, gülüşü, düşünceleri. yüksek libido/seksi sevmesi.

enflasyonun kasımda boynunu aralıkta belini kırdık

iyi. martta da götünü sikersiniz öyleyse.

göğüs dekoltesi

çok estetik bir dekoltedir.
görsel

üstteki yazar hangi ünlüye benzer

(bkz: erci e)

79 izmir i ve chevrolet vs 2023 türkiyesi ferrari

tabi ki chevy. yıl farketmez.
görsel
görsel

kaybolan eşyayı bulma yöntemleri

akışına bırakmak. kendi çıkar biryerlerden.

evde tekken ve duş alırken kapının çalması

tam sabunlanırken suların kesilmesi kadar kötü değildir. siklemezsin gider. kapıyı kıracak hali yok ya amk.

anın gif i

görsel

kızların bir güzelleşmesi

bu kozmetik nimetlerden erkeklerde ciddi miktarda faydalanıyor. götünü, burnunu yaptiranlar. sac ektirenler, yağ aldıranlar. hiç olmadığı halde taşak yaptıranlar.

ilk oyum ak parti ye i lk oyum erdoğan a broşürü

erdoğan'ı seven kişi ona oy vermez. adam zaten yirmi yıldır çalıp duruyor. artık bir ayağı çukurda, ölmeden önce birkaç sene dinlenip sefa sürmek onun da hakkı değil mi.

edit: "çalıp" yazmışım yanlışlıkla "çalışıp" olacaktı. pardon. özür. kandırıldım. aldatıldım.

başını örtmeyen kadının ahiretteki durumu

cehennem siyasal islamcılarla dolacak amk hala başı açık kadın diyor mal.
lan koskoca allah türbanlı olunca sizin yediğiniz kul haklarını, çaldığınız sınav sorularını, taciz tecavüz ettiğiniz masumları, işlediğiniz günahları görmüyor ya da görmeyecek mi sanıyorsunuz ya ahmaklar?
cehennem, dini kişisel çıkarlarına alet edenlerle dolacak. ve hatta taşacak! siz önce bunu dert edin kendinize.
başı açık kadın da günahı kadar girer çıkar cehenneme gerekirse. allahın tartısında hile olmaz. günü gelince hepimiz eşit şartlarda yargılanacağız. herkesin günahı da sevabı da kendine. kimse kendini allahın yerine koymaya kalkmasın.

modern dünyanın özeti

consume, obey, die.

gültekin uysal ın ümit özdağa hakaret etmesi

gültekin beğ, attığı tweet ile ben gerçekten has bir gerizekalıyım diye bağırmış resmen.
çok fena sarhoş olup gece sokaklarda yok mu beni sikecek diye bağırmaktan bir farkı yok zira.

akşama ne yemek yapsam

etli kış türlüsü
pilav, yoğurt.

melek mızrak subaşı

hadi inşallah. gündemde ismi geçen adayların çoğundan daha uygun bir aday olacaktır.

msn in yanında bir messenger daha vardı adı ne

yahoo messenger vardı.

sakso çeken kızın kafasına iki elle bastırmak

kız özellikle istemedikçe yapılmamalıdır. soğursa saksoyu anca rüyanda görün

very short crop toplu kezo

görsel
evet memeleri görünebilir ama memeler güzelse bu ayıp veya utanılacak birşey değildir.
ayrıca bir kadın memesini göstermek istiyorsa croptop giymesine gerek yok. buna kimse engel olamaz.
görsel
görsel

tanga giymeyen kız

giymeyen değil giyemeyendir. benim eşim bunlardan biridir. yoksa ben ona ne tangalar aldım ama olmuyor işte, giyemiyor.
araya kaçmasından rahatsız oluyor. bunun yerine brazillian kesim kullanıyor. sadece tanga değil parmak arası terlik giymekten de rahatsız oluyor aynı zamanda. bir çeşit takıntı herhalde.