bugün

sevdiği entry'ler

atatürk ün kurduğu ülkenin 100 yıldır gelişmemesi

Siyasal islamcılar ve bir şey üretmeden zenginleşmeye düşkün anadolu insanı yüzündendir..

honeycoc

Cevap: Seviyorum.

misterio de la luna ya akrostiş şiir

Nick’imin akrostişi diye demiyorum ama galiba en güzeli bu olmuş..

Teşekkür ederim.

Merak edenlere not: dertlenmeyin düşme özelliğimi kaybettim.

queen ravenna ya akrostiş şiir

Çok güzel yazılmış olan şiirdir.

Ay bayıldım çok teşekkür ederim.

en celal şengör özelliğiniz

kimseye şirin görünme çabamın olmaması ve rol yapmayı bilmeyişim, doğal davranmam.

ychp lilerin artık barzani fotoğrafı paylaşmaması

(bkz: partizanlığın en baba karaktersizlik olması)

insan hakları

Solcu maskeli teröristseverlerin top gibi oynadığı değerli kavram.

iyi kürtlerin olması ama iyi ermenilerin olmaması

yahu kaç kere söyledim şu kemalizm kuramcısı arkadaşa, türkün tabularını dürtme, çelişkilerini irdeleme diye.. arkadaş aklınca türk'ü düşünmeye zorlayacak.. oysa allah türk'ü düşünmesı için yaratmamıştır. türk düşünürken çok acı çeker.. yazıktır, günahtır.. yapma..

türk-kürt kardeş ermeni kalleş.. türk için bu kadarı yeterli. fazlasına lüzum yok..

iğne yaptığı kadına whatsapptan yazan erkek

Kadın düşmanlığınız artık mide bulandırıyor. Ulan kadın iğne yaptırmaya gidiyor hastaneye, erkek tavlamaya mı gidiyor da hemen ilgi çekmeye çalışıyor falan diyorsunuz. Numara konusuna gelecek olursak, numara kolay bulunan bir şey şu zamanda, bunun lafını bile etmek çok saçma. Kusura bakmayın ama iğne yapan adam bildiğin sapıkmış, bir de çok tatlısın demiş.

Ben olsam kadının yerinde küfür eder engellerdim ama yine de edebini bozmamış, yetkili mercilere şikayet etmiş. Umarım iyi bir ceza alır ibne, aklı başına gelir.

Edit: şimdi diyor ki bazıları, adam bi kere mesaj atmış, taciz bunun neresinde diye. Bu ülkede her şey bi mesajla başlar devamı gelir. Reddedilmek erkeklerin hoşuna gitmeyen bir şey. Şimdi bu kadın erkenden tedbirini almayıp, mesajı ifşalamasaydı sosyal medyada o ibne daha çok rahatsız edecekti, elde etmek için elinden geleni yapacaktı. Ayrıca yetkili merci derken sosyal medyayı kastetmedim, gerekli kurum ve kuruluşlara şikayetini yapmış. Sadece sosyal medyada sınırlı kalmamış. iyi de yapmış amk. Devam..