bugün

entry'ler (660)

amın kemiği yoktur

Evet kılçığı vardır.

otobüste leş kokan insan

Arkadaşlar eminim aramızda bu tip insanlardan yoktur. Ama herkes yakınındaki çevresini kibar bir dille uyarsın. Ona bir deodorant hediye etsin ve nasıl kullanması gerektiğini öğretsin. Çok ciddiyim. Ben ergenlik zamanlarımda ter kokuyormuşum ve farkında değildim. Bir büyüğüm bana deodorant hediye etti ama o kadar da mal olmadığımı düşünerek nasıl kullanmam gerektiğini bana söylemedi yada söyleyemedi bilmiyorum. Ben o deodorantı parfüm sanıp birkaç yıl elbisemin üzerine sıkarak kullandım. Sonra sonra yine bir arkadaşımın uyarısıyla bu yanlıştan döndüm. Allah'a şükür artık kişisel temizliğime dikkat eden bakımlı biriyim. Siz de çevrenizde bu tip insanlara karşı hassas olup onlara doğruyu gösterin. Okuduğunuz için teşekkürler.

sigarayı nasıl bırakacağız ya

Bu entryi elimde sigarayla yazıyorum. Bir kaç saat içmedim. Spnra dayanamayıp yine yaktım ve pişmanlık içinde bu entryi giriyorum. Help please me.

tipinizi puanlamak

7/10 görüyorum kendimi. Eskiden beğenmezdim ama yaşlandıkça yakışıklılaşıyorum galiba.

balikesir turkuleri

Ege bölgesinin her ili gibi Balıkesir de bu bakımdan mümbit (bereketli) bir şehirdir. Özellikle muğla, denizli, afyon, kütahya, Balıkesir ve bursa'nın dağ köylerinden çok türkü derlenmiştir.

hadi be ebrar

Yabıştırın bizim kızlar. Haydi güveniyoruz size. Haydi kızlar ezin geçin şunları. Türkün gücünü görsünler.
Edit: bizim kızlar bırakmıyor. 2-2 set eşitliğini sağladık. Haydi sultanlar yıkın şu sahayı.
Edit 2: aq amerikanları yu es ey diye bağırıyor. Öpmeden bırakmayacağız.
Edit3: hadi bizim kızlar şu amerikanların alnının çatına ölüm öpücüğünü kondurun.
Edit 4: ulan alkış yapmaktan ellerim şişti. Anneniz size aslan sütü mü içirdi be kızlar. Böyle mücadeleden sonra yenseniz de yenilseniz de şerefle şanla şöhretle bizimlesiniz. Helal size. Helal yediğiniz ekmeğe içtiğiniz suya.
Edit 5: canınız sağolsun kızlar. Ankarada alırız boylarının ölçüsünü. Elinize sağlık.

neon light

Nana'nın ilk entrysine katıldığım yazardır. Severek takip ediyoruz. iyi yazmaları olsun.

kahve

Favorim türk kahvesidir. Diğer kahvelerin hiçbiri damak zevkime uymuyor. Starbucks kapısından girmedim ama kahve dünyasında içtiğim tek kahve türk kahvesi.

sabahçı kahvesi

Nuri babadan sabahçı kahvesi
0:00 1:02

atatürk ün hayatındaki 19 tesadüfü

Burdan edip geşmiş. Edibo'nun halis aydemir ile olan münazarasını bi izleyin. Sanki mike tyson ile muhammed ali boks yapıyor.

bursa

Valiliğe gidip misafir evi sorun.

ağacın altında oturup kitap okumak

Romantik bir hayalden ibarettir.

maaşını jelibonla alan muhalif

Topluma mâlolmuş koca koca sözlük yazarlarısınız. Utanmadan bir de milletin aklıyla alay ediyorsunuz. Sizin tuttuğunuz parti oy istemeye bizim mahalleye gelir elbet.

üstteki yazarın yaşadığı şehir

Çaykur rize.

nasıl hissediyorsun

görsel

kızmadım sana

Neşet Ertaş ve babası muharrem ertaş arasındaki atışmada baba'nın oğluna karşı yazdığı türküdür. "kızmadım neşetim kırıldım sana.."

koltuk altı koksun diye yıkanmamak

Peki amaç nedir? Neden kokmak ister ki insan?

osman wöber

Dizide de çok korkardı kalp krizinden. Dizideki babası da kalp krizi geçirip öldüğü için acayip takıntılı bir adamdı.

bir ay her gün 5 km koşup sadece erik yemek

Shrek gübi olursunuz mazallah çocum. Denemeyin

şiştim yeğenim hele ordan bi maden suyu getir

Çocuk mu kandırıyorsun lan basbaya soda bu. Diye devam eden seyfo dayı repliği. Sahi sodayla madensuyunu nasıl ayırt ediyorsunuz?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.