bugün

entry'ler (34)

yazarların söylemek istedikleri

Lütfen ciğeri beş para etmeyen insanları gözünüzde büyütüp ilahlaştırmayın. Zira çok karakterli sandığınız kişilerde aslında hiç karakter olmadığını görünce üzülürsünüz. Sonra hayata baktığınız o minnoş pembe gözlükleri bir anda sis kaplayınca içinde bulunduğunuz durumun acizliği sizi perişan eder.

sözlükte kız olmaması

Yoo var ben hepsinin numarasını aldım harem kurdum kendime hatta. Bu konuda sizden daha başarılıyım beyler.

terapiye giden sözlük yazarları

Maalesef aşırı cimri bir insan olduğum için terapiye para veremiyorum. Ama son derece önemli ve bu konuda cimrilik yapılmaması gerektiğini de biliyorum. Bu konuyu açmam için de bir terapiye ihtiyaç duyduğumun farkındayım. Fakat terapiye para veremediğim için başa dönüyorum. işte böyle bir hastalık - semptom ilişkisi shdjd

terapiye giden sözlük yazarları

Maalesef aşırı cimri bir insan olduğum için terapiye para veremiyorum. Ama son derece önemli ve bu konuda cimrilik yapılmaması gerektiğini de biliyorum. Bu konuyu açmam için de bir terapiye ihtiyaç duyduğumun farkındayım. Fakat terapiye para veremediğim için başa dönüyorum. işte böyle bir hastalık - semptom ilişkisi shdjd

yazarların evlenmek istememe sebepleri

Çünkü etrafımda düzgün evlilik yok. Herkes kocasından/karısından şikayetçi. Herkes birbirini aldatıyor. Evlilik birliği içersinde türlü oyunlar dönüyor. Birde evlilerin bekarlara verdiği sakın evlenme öğütleri de cabası. Bunları gördükçe iliğimle kemiğimle nefret ediyorum evlilik müessesinden. Bide yeri gelmişken söyleyeyim imamhatipler kapatılsın.

şeyhin dışkısını yiyen 11 müridin ölmesi

Kınayayım diyorum, kınadığımla kınanmaktan korkuyorum. beddua edeyim diyorum, çoluğumdan çocuğumdan çıkar diye çekiniyorum. Hangi mantık bunu kabul edebilir? Hadi mantığınız yok diyelim. Hangi din bunu emreder? Azıcık şuur piliiiss.

sinüsleri boşaltma taktikleri

Tabiki de serum fizyolojik. Muhteşem ve iğrenç bir icat.

uludağ sözlük teki sıcak aile ortamı

Teki dedin ya… orda bi uzaklaştık seninle. Artık sen benim sadece eniştem olabilirsin. Kan bağı kuramam.

amerika nın başkentini new york zanneden insan

Abi adam Türkiye’nin başkentini istanbul zannediyor. Amerika başkentini New York olarak bilmesine çokta şeyyapmamak lazım.

çocukluk travması yaratan öğretmenler

Matematik öğretmenimdi. Soruyu çözmem için tahtaya kaldırmıştı. Bende yanlış çözmüşüm. Tüm sınıfın içinde kafama tebeşir atıp gerizekalı diye aşağılamıştı. O günden beri matematikten nefret ediyorum. Hiçbir zaman iyi olmadı matematiğim. Ki güzel bir gelecek için maalesef ki matematik çok önemli bir ders.
Rica ediyorum bir mesleğe başlamadan önce “ben gerekli insani özellikleri taşıyor muyum? Karakterli biri miyim yoksa oçun önde gideni miyim? diye bir sorun kendinize.

judymorann

Ay ne büyüsü allasen. Sence büyü yapabilsem şu an aşk acısı çeker miydim? Bağlardım herifi kendime

judymorann

12556. hesabımdan herkese selamlar. nasılsınız?

aşk acısından kurtulma yolları

selam beybiler. çok saçma bir durum içindeyim. hiç görmediğim adama aşık olup acısını çekiyorum. bu durumdan nasıl kurtulabilirim? sayesinde 3 kilo verdim. başta güzeldi bu kilo verme olayı ama tipim falan çöktü beğenmiyorum artık bu durumu.

adam evli bile çıkabilir kurtarın beni şu duygudan. önerilerinize açığım..

arkadaşlar buyrun kahvaltıya

Buyurun arkadaşlar. Mehmet beyle güzel bir kahvaltı Eda ediyoruz.
görsel

yıllardır yazmayan yazarlar ne yapıyor sorunsalı

Bir tanesi komşum, bebek büyütüyor. Diğerleri hakkında bilgi sahibi değilim.

erkekler kendini güldüren kızlarla ne olmak ister

Bacı gardas olmak istiyorlar kendimden biliorm.

günaydın güpgüzel veya zepzengin kızlar

size de güneydın şekilci erkekler. inş gününüz çok stresli geçer.

sinir aninda söylenenler

Sinir anında söylenilenler asıl karakterimizi gösterir. Bu yüzden evlenmeyi düşündüğünüz insanı sinirlendirin. Kavga edin. Bağırın çağırın ve ayrılın. Tek bir mutlu çift bile görmek istemiyorum artık.

soylu vs özdağ

Diyecek çok şey var ama polis olmama az kaldığı için susuyorum.

kafa tokuşturulan sevgilinin ayrılalım demesi

Çok doğru ve yerinde bir karar olmuş üzülme boştaysan ben varım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.