bugün

entry'ler (122)

banyoda 31 çekerken suların kesilmesi

(bkz: hevesi kursaginda kalmak)

koklayarak öpen erkek

Optugu kisiyi cigerlerine dolduran kisidir. iki kisiyi koklayarak optum biri kizim, cok sukur hala da opuyorum, digeri eski hanim. Eski hanim simdi sugar daddy pesinde amerika elleri gozluyor. Selametler olsun efendim.

novotel

Fransiz otel zinciri, avrupada adim basi bunlardan var. istanbul da ilk yatirimini sahilyolunda yaptiginda etrafi dutluktu, simdi her yer rezidans olmus. Disi eski olsa da ici yeni duruyor. http://www.novotelistanbulzeytinburnu.com

cin ali nin nihilist kedisi

cin ali ergenekondan gözaltına alınınca açlıktan ölmüş kedidir.

bb

(bkz: body building)

para üzerine yazı yazmak

karalanan banknotun asırlar sonrasına ulaşmasını orhun yazıtları gibi umut ederek yapılan eylem.

george w bush

ilgiyi aptallığı üzerinde toplayarak kamunun dikkatini dağıtan abd'nin oyuncaklarından biridir.

seni uzmek istemezdim

kalbin milyonlarca parçaya bölündüğünde bunun sorumlusu sana bu şekilde seslenir ama nafile artık dönüşü yoktur "önemli değil" dersin ve hayat devam eder.

türk erkeklerine italyan erkek geni aşılamak

eski roma imparatorluğunun kalıntıları üstünde yükselen italya'da erkeklerin "erkek adam erkek sever" düsturuyla hareket ettiklerini düşünürsek katiyetle uzak durmak gereken operasyondur.

itici kız

kendini dünyanın 7 harikasından biri zanneden, güzel olduğu kadar küstah olan bunun yanında sizi kırmamak için yuptığı hareketlerin siz kırmamak şöyle dura imanınızı gevrettiği kızlardır. uzak durmak bi mukabele aynı ortamda bile olmamak gerekir.

kirginliklar galasi

akif kurtuluş'un 1997 de yayımlanan şiir kitabıdır.
uyku bir kusur gibi duruyor kirpiklerinde

ve rüya şimdi sende, bir aldanıştır hayata

keşke bu rüyanın hırsızı olsaydı çocuk

kaçsaydı ya da gömseydi başını göğsüne

onu uykuna al çocuk, çalma!

kalbinden başka mülkü olmayanların yoktur rüyadan başka paylaşacağı
-cikçikciğiim cikciğim.

black metal

Tartışmaya açık olarak gösterilsede Venom tarafından ortaya çıkarılmış bir
türdür. En extreme formu olan ise liriklerde ökültizm'i konu alanlardır. Bu
exterme formda Hırıstiyanlığın kusurları ortaya çıkarılır ve geleneklere
saygısızlık vardır. Daha ılımlı formların da ise ökültizm karşıtı ya da
yanlısı bir tutum olmadan, makyajlar, imaj ve liriklerde ele geçen her
şeyden istifade söz konusudur.
Her iki formda da bolca, haç, kafa tası, siyah deri ve duman kullanılır.
Eski örnekleri Mercyful Fate, Venom, Morbid Angel, Deicide, Slayer ve
Bathory'nin ilk dönemleri sayılabilir. Daha yakınlarda ise işi kiliseye
götürebilen Norveç'li gruplar vardır. Bu dönemin örnekleri ise Witchfinder
General, Witchfynde, Quartz, Mayhem, Marduk, Dark Throne, gibi gruplar
sayılabilir. Her iki dönemin de pekçok grubun, daha çok korku yaratan imajla etki yaratma çabası dikkat çekmektedir.

death metal

Konularının tamamı neredeyse hayali olan bir türdür. Kan ve vücut parçaları önemli objelerdir. Önde gösterilen örneklerden Cannibal Corpse en
önemlilerindendir. Ayrıca, death metal'de blastbeats'e, grindcore vokallere,
doom korolara sıkça yer verilir. Thrash'in peşinden doğan daha kült ve
tutucu bir underground yapıdır.

heavy metal

heavy metalin çıkış noktası ingiliz işçi sınıfıdır. fabrikada mesaileri bittiğinde eve gitmeden önce barlarda toplanan işçiler burada küçük yerel gruplar kurarak müzik yapmaya başlamışlardır. çoğunluğunun ağır sanayi işçisi olmasından dolayı çivili bileklik ve kemerlerde bu kültürün ayrılmaz parçaları olmuştur.

cehennemin girişindeki olası yazılar

anket yapanlar sağdaki özel ısıtılmış kazanlara geçsin.

nescafe 3 ü 1 arada

gece içildiğinde kahvenin normalde uyku kaçırma özelliği yerine içindeki kahve oranının azlığından ötürü uyku getiren sıcak hazır içecektir zira iyi üç arkadaş içinde kullanılabilecek bir yakıştırmadır.*

tufekle uzay mekigi vurmak

taş atarak uzaylı kovalayan zihniyetten beklenen bir sonraki eylem.

beni seviyor musun

sevilen kişiye katiyetle sorulmaması gereken sorulardandır zira alınan aksi cevap karşılığında bünyenin bunalımlardan bunalımlara sürüklenebilir. bırakın saçlar ahenkle dans etsin seven kişi zaten sevgisini bir türlü gösterecektir.

30 kasım 2007 ısparta uçak kazası

lisedeki kız arkadaşımı yıllar sonra tekrar hatırlamama neden olan üzücü kazadır.

pkk ya teror orgutu demeyen kurtler

her başı sıkıştığında isim değiştiren, daha ne için savaştığını bile tam kavrayamamış, sözde mücadelesini sivil halk üzerinde gözünü kırpmadan uygulayan davar topluluğuna terör örgütünden öte dansöz gibi kıvıran davar sürüsü demek daha doğru olur fikrindeki kürt vatandaşlarımız olabilir.