bugün

entry'ler (487)

titancı kenan dururken kripto ile dolandırılmak

(bkz: kripto para intiharları)

Zamanında titan ve çiftlik bank yüzünden intihar edenler olmuştu. En azından onlar yerli ve milliydi. Kriptocular gavura söğüşlendiler.

kripto para intiharları

Korkunç olaylar zinciri. Dün Kırklareli'nde bir adam kendini 13. kattan aşağı atmış bu yüzden. Benim de maalesef iki tanıdığım şu üç gün içinde canına kıydı.

Değmez arkadaşlar. Yalan dünyanın parası için ailenizi perişan etmeye değmez.

11 mayıs 2022 büyük kripto para çöküşü

Arkadaşlar özellikle doğu toplumlarında sikilme isteği bitmez. Herif oturup düşünse niye isveçli, Danimarkalı bu işlere girmiyor diye, sebebini bulacak.

Bu milletin önemli bir kısmı da fukara değil. kriptoya Binlerce dolar yatıranlar var. Mevzu açgözlülük. Evini, arabasını, şirketini satıp buna basanlar şu an kafayı yemiş durumda.

Umarım intihar vakaları artmaz diyeceğim ama çevremde üç günde iki kişi canına kıydı. Sanırım kripto intiharları için yayın yasağı var.

müge anlı ile tatlı sert

Müge Anlı'nın bile artık bıktığı ve bu sezonda başarısızlığı arşa çıkan program.

müge anlı ile tatlı sert

Şu sıralar Rize'de dedesini katleden müptezel ruh hastası kerim bekar denen tiple ona platonik aşık bir ergen herif olan Miraç adlı sevimsiz sayko tipin olayını işliyorlar. Kerim 5000 TL için arkadaşı Yasin ile birlikte dedesini ortadan kaldırıyor. Adamcağızı elektrikli testereyle doğramışlar.buraya kadar olan kısım korkunç evet. Şimdi devam ediyoruz.

Miraç karbuz adlı akıl hastası tip bu Kerim denen arkadaşı için "beni terk etti, başkalarına gitti" gibi laflar ediyor. Çok kinlenmiş. Bu Kerim'i de sürekli takip ediyormuş. Oğlum kabus gibi lan!

Düşünsenize, erkeksiniz ve bir erkek arkadaşınız sizi saplantı haline getirmiş. Sizin cinayet işlediğinizi biliyor çünkü siz ona yüz vermediğiniz için size kin güdüyor ve sizden intikam almak için programa katılıp sizi ihbar ediyor. Tamam cinayet çözülmüş oldu ama kerim cinayet işlemeseydi bu Miraç Kerim'i öldürmeye kalkardı kesin.

Asıl bombayı patlatıyorum. Kadın milleti de bu uyuşturucu bağımlısı, katil, sosyopat tipleri ölümüne savunuyor. Ümitcan uygun'a vermek için sıraya giren kızlar vardı ya hani, artık şaşırmıyorum.

moraliniz bozukken birden kızın penisinzi okşaması

(bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun Feridun abi)

hayatında bir kez bile bayılmamak

Bizzat içinde bulunduğum durum. Bayılmanın nasıl bir şey olduğunu çok merak ediyorum. Bir gün sırf meraktan eter koklasam nasıl olur diye çok düşündüm ama denemedim.

Not: sakın denemeyin. Sağlığınıza zarar verebilir.

bir suçluya bir katile sempati duymak

Bu hastalıklı duruma psikiyatristler ne diyorlar bilmiyorum ama mutlaka bir adı olmalı. Ümitcan uygun denen yıkık katile boka üşüşen sinekler gibi yapışan karıları gördükten sonra hiçbir şeye şaşırmıyorum.

golden retriever cinsi köpeklerin melek olması

Ben şeyi çok merak ediyorum. Videoda golden o civcivin bebek olduğunu anlıyor. Zaten bir golden bir civcive asla zarar vermez. Fakat bir pitbull bir civcivi ne olarak algılıyor? Bence asıl soru bu. Civcivin zararsız ve hatta korunmaya muhtaç olduğunun ayırdına varabilir mi? Varabilirse neden 3 yaşındaki çocuğu parçalayan Pitbull haberleri okuyoruz.

Goldenlar melektir evet.

sevgilime niye mesaj attın diyen tip

Haklı tiptir. Kızın sevgilisi olduğunu bile bile yavşayan karaktersiz tipe haddini bildirir.

bizim milletin kavga seyretmeye bayılması

Gerçekçi olalım, gerçekten kavga izlemek zevkli oluyor. Hangi tarafın haklı olduğunu gözlemleyip taraf tutanlar bile oluyor.

mhp nin 6 lı ganyan tweeti

Haklı sonuçta, buna bakmak gerek. Ortada yanlış olan bir şey yok. Gerçekler yüzünüze çarpılınca Zorunuza gitmesin. Muhalefet, iktidara değil artık devlete ve Türk milletine muhalif olmuş durumda.

put şeylere

Kolay kolay izlenebilecek bir film değil. ilk bölümdeyim. iki kere sigara molası verdim. Bu gece uykum olmadığı için bu filmi durdurarak da olsa bitireceğim.

Çok acayip ve sınırları olmayan bir filmin Türk yapımı olması gayet güzel ve ilginç. Bundan 20-30 yıl sonra Ömer Kavur'un 80'lerin sonunda çektiği bunalımlı filmler gibi kült olacağını düşünüyorum.

Ayrıca sürekli sorun çıkan, ana karakterin sorunları çözmeye çalıştığı, aşık olduğu klişenin dibi filmlerin amına koyim. Çok net. Artık farklı şeyler söyleyecek senarist ve yönetmenler gerek.

tanju özcan

Türk milliyetçisi olduğu için Kürtçü ve mülteci sevici y-chplileri kudurtmuş başkandır.

Sözlüklerdeki ekotroll yapılanması herkesin malumu. Organize olup saldırıyorlar.

karı koca sakinleştirici alan aile

Zombiye dönüşmüyorlarsa sıkıntı yok. Fakat antidepresan kullanmaktan korkmayın. Herkesin ihtiyacı olabilir.

kış gecesi tokat erbaa canlı yayını

Kahkaha attım. Erbaa gibi bir yerde gece gece ne aksiyonu olur ki? Yalnız şu ortamda adam kesseler harbi kimse duymaz.

rusya da buz tutan nehre atlayıp ölen kadın

Başlıktaki entryleri eksileyen dangalak neyi eksilediğini de açıklasın. Olay doğal seçilim. Doğaya adapte olamamış ve elenmiş. Tek şansı çocuklarının olması ve genlerini aktarabilmiş olması.

rusya da buz tutan nehre atlayıp ölen kadın

(bkz: Darwin awards)

Kadının atlama şekline bakın, bir de kocasının suya nasıl girdiğine. Ayrıca "önce can sonra canan" sözünü doğrulayan videodur. Adam haklı olarak ölmemek için suyun içinde çok kısa süre kalıyor. Karısını o karanlık suyun altında bırakması gerekiyor çünkü. Hayatta kalma en güçlü güdüdür.

cin çıkarma seansında işkence ile öldürülen kadın

Rezilliği son raddesi. Müge Anlı'da görüyoruz, Muğla'da 40 yaş üstü çomarlar köy yerinde swinger yapıyorlar, Ankara'da bu kadıncağız yine yaşlı itler yüzünden hacıya hocaya götürülüyor, Diyarbakır'da bir kız öz dayısına kaçıyor. Memleketin dört bir yanı bok çukuru. Kendi insanımızın pislikleri yetmezmiş gibi bir de milyonlarca Ortadoğu faresi var.

Ne yapacağız lan biz? Bu ülkede 40 yaş üstü terörü bittikten sonra ancak bir şeyler değişmeye başlayacak.

celal öz ün muhteşem sana çok bağlıyam klibi

(bkz: başkası adına utanmak)

Klibi utançtan izleyemedim evet. Üstelik dans yerine semah benzeri bir şey yapıyorlar. Nereden baksan tutarsızlık, nereden baksan ahmakça! Aşırı saçma olduğu için YouTube'da 549 bin izlenmiş.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.