bugün

entry'ler (471)

rusya da buz tutan nehre atlayıp ölen kadın

Başlıktaki entryleri eksileyen dangalak neyi eksilediğini de açıklasın. Olay doğal seçilim. Doğaya adapte olamamış ve elenmiş. Tek şansı çocuklarının olması ve genlerini aktarabilmiş olması.

rusya da buz tutan nehre atlayıp ölen kadın

(bkz: Darwin awards)

Kadının atlama şekline bakın, bir de kocasının suya nasıl girdiğine. Ayrıca "önce can sonra canan" sözünü doğrulayan videodur. Adam haklı olarak ölmemek için suyun içinde çok kısa süre kalıyor. Karısını o karanlık suyun altında bırakması gerekiyor çünkü. Hayatta kalma en güçlü güdüdür.

cin çıkarma seansında işkence ile öldürülen kadın

Rezilliği son raddesi. Müge Anlı'da görüyoruz, Muğla'da 40 yaş üstü çomarlar köy yerinde swinger yapıyorlar, Ankara'da bu kadıncağız yine yaşlı itler yüzünden hacıya hocaya götürülüyor, Diyarbakır'da bir kız öz dayısına kaçıyor. Memleketin dört bir yanı bok çukuru. Kendi insanımızın pislikleri yetmezmiş gibi bir de milyonlarca Ortadoğu faresi var.

Ne yapacağız lan biz? Bu ülkede 40 yaş üstü terörü bittikten sonra ancak bir şeyler değişmeye başlayacak.

celal öz ün muhteşem sana çok bağlıyam klibi

(bkz: başkası adına utanmak)

Klibi utançtan izleyemedim evet. Üstelik dans yerine semah benzeri bir şey yapıyorlar. Nereden baksan tutarsızlık, nereden baksan ahmakça! Aşırı saçma olduğu için YouTube'da 549 bin izlenmiş.

kuru kafa ilahisi

Çocuklara kesinlikle dinletilmemesi gereken saykodelik ilahi. Arabesk türünde. Çok acayip.

celal öz

(bkz: best Armenian singer)

Beyler çaktırmadan iteliyoruz. Bunun ilahici versiyonu için:

(bkz: cemal kuru)
(bkz: kuru kafa ilahisi)

şirin bulmak kavramının karmaşıklığı

Bu sözlükte ciddi ciddi başlık açıp bir şeylere kafa yoran insanların var olması güzel ama başlığı açıp eksilendiğini görünce şaşırdım. Yok bu manyaklığın zirvesi artık.

Birşeyi şirin bulmanın evrimsel bir nedeni vardır mutlaka ama şahsen bilmiyorum.

fadimenin dugununde halay basi

ufak tefek, güzel mi şirin mi hâlâ karar veremediğim hanım kızımız. Çok zarif ve asil bir duruşu var. Bazen çok şeker ve çocuksu bir kız, bazen de son derece şuh ama ağırbaşlı bir kadın oluyor. Azıcık kilo alsa taş gibi olur net. Gözleri ceylan gibi zaten.

Kendisiyle uzun uzun sohbet edince entelektüel bir insan olduğunu anlıyorsunuz. Üç dil biliyor zaten boru değil. Yalnız şöyle bir şey var, eğer Türk düşmanı biriyle karşılaşırsa kurt kadına dönüşmesi saliselik bir olay. Muhacir bir Türk kızı olduğu için milli savunma refleksi çok gelişmiş durumda. Yani Allah korusun ülkenin başına bir şey gelse namusunu, ailesini, vatanını aslanlar gibi savunur.

Ha bi de bu aralar çok değişti. Çünkü sırılsıklam aşık olduğu biri var. Ondan bahsederken gözlerinin içi gülüyor, heyecanlanıyor, yüzü kıpkırmızı oluyor. Enişte için "Esmer güneşim" diyor. Çok tatlı lan. Allah ayırmasın.

samuray kılıcıyla yoldan geçen kadını öldüren adam

(bkz: ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın)

Bu ara tehlikeli akıl hastaları çok arttı. Akıl hastanesi sayısının da artması şart. Böyle tipler toplum içinde gezmemeli.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Bu aralar ülkede çok fazla manyak türemeye başladı. Yanınızda biber gazı falan taşıyın millet.

Kadın cidden korkunç ve Atakum'da bunu suratındaki o tuhaf maskeyle gören çok kişi varmış.

lütfü türkkan

Sözlükteki hdpkklılar gerçekleri söyleyen yazarları utanmadan eksiliyor. Sizin cibiliyetinizi sikeyim!

Lütfü Türkkan, şehidin kız kardeşine söven biri. Kırk kere zemzemle yıkansa bunu asla değiştiremez.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Valla dikeyde uyumu bilmem ama yatayda kesinlikle cinsellik tavan olacaktır. Boğa burcu kadını dediğiniz varlık ölüyü diriltir.

Ama bence boğa kadınını yatakta en çok akrep erkeği tatmin edebilir.

telefon zil sesini ordu nun dereleri yapmak

(bkz: yaran başlıklar)

Cidden telefon melodisini şarkı yapan kaldı mı diye merak ediyordum. "Medine'ye varamadım" veya haylı huylu zikirli ilahi yapan hacı anneler haricinde hâlâ böyle tipler varmış. Helal.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Boğa kadını aşık olunca Leyla, Şirin, Aslı gibi tarihi aşıkları solda sıfır bırakır. Aslan erkeği kibiriyle yıpratmazsa ömür boyu aşık kalacak bir kadına sahip olur.

acıyıp evine alan adamın karısını kaçıran hafız

Hafız olmak arapçasını ezberlemek demek. Türkçesini okusaydı evli kadınların haram olduğunu anlardı. Ayrıca birbirine yabancı erkek ve kadın bir yerde yalnız kalırsa üçüncü kişi şeytandır.

Evine sarhoş arkadaşlarını alan ren geyiğine de üzülmedim. Karısı da eve aşığını getirmiş.

şaka maka angela merkel in bizimkine yanık olması

(bkz: yaran başlıklar)

Ben de bu kadının bizim cumhurbaşkanına ciddi ciddi aşık olduğunu düşünüyorum. Erdoğan da gayet farkında asfhjsfhjdgjdhjdjj.

boğa burcu kadını

Boğa Burcunun doğadaki elementi topraktır. Gezegeni ise venüstür. Doğurganlık ve dişilik gökte ve yerde birleşmiş durumdadır. Sanılanın aksine su grubundan olan balık, yengeç gibi burçtan olan erkeklerle iyi anlaşamazlar. Çünkü boğa burcu kadını mantık odaklıdır. Aşık olduğu zaman çılgınlar gibi sever ama silip atmak da onun için çok kolay olabilir. Balık ve yengeç erkekleri bu kadın için fazla ağlaktır. Boğa güçlü kadın olduğu için güçlü erkek ister. Bundan hareketle boğa, aslan ve oğlak burcu erkekleriyle uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Çok şekerler, hanım hanımcıktırlar, annelik içgüdüleri gelişmiştir falan ama öyle minnoş kedi falan zannetmeyin, pençelerini çıkarıp tırmalar. En yakın dostlarının yanındaki hali, sevgilisinin yanındaki hali ve ailesinin yanındaki hali birbirinden uçurum kadar farklıdır. Sizi hayatında nereye koyduysa ona göre davranır. Bir de sakın ha sakın nefretini kazanmayın. Kinleri çok kötüdür. Eninde sonunda hesaplaşırlar.

Bakın, sözüne gerçekten güvenebilirsiniz. Sevdiklerini asla zor durumda bırakmaz. Sadece kocası için değil, Hastalıkta sağlıkta dostları için de her türlü fedakarlığa hazırdır. Yeter ki ihanet etmeyin. Sevgi ve sadakatinizi gösterirseniz o kadın ayaklarınızın altına gül bahçesini serer. Yalnız bunları öyle ilgisiz bırakmayacaksınız. Yeterince sevilmediğini düşünürse Göklere çıkardığını pat diye yere bırakmaya kalkabilir. Bırakırsa geçmiş olsun. Bir daha sizi sevmesi imkansızdır.

Çok acımasız görünse de tüm gerçekleri söyler ve kendisine de gerçeklerin söylenmesini ister. Bir süre üzülür ama geçip gider. Söyleyeceğiniz her güzel yalan onu uzun vadede darmadağın eder. Yapmayın.

Ben bana aşık olan bir boğa burcu kadınına çok yalan söyledim. Hâlâ pişmanım ama biliyorum ki dönmeyecek. Çok güzel seviyorlar. Çok da güzel siliyorlar.

düğünde seksi kadın dansına izin veren gelin

Ortamda iki damat var. Bekarlığa veda partisi yapmışlar sanırım. Ayrıca Bulgaristan romanları bunlar galiba.

Gelinin gavat olduğu gayet net zaten. Modernlik ayrı şey, buynuzlu gavat olmak ayrı şey.

philadelphia daki rezil görüntüler

Post apokaliptik bir yer. Tövbe tövbe. Kıyametten sağ çıkmış bir grup hortlak sokaklarda geziyor, eğilip bükülüyor. Hiçbirinin de kafası yerinde değil. Şunu savunmak için Türkiye'ye çamur atmayın. Tarlabaşı'nda bile şu manzarayı göremezsiniz.

iki çok farklı insanın birbirine aşık olması

Zengin kız ile Fakir oğlan, ağa kızı ile yanaşma veya kariyerli kız ile lise mezunu delikanlı ilişkisi her dönemde olmuştur. Bunun Alevi-Sünni versiyonu da çok canlar yakmıştır zamanında. Yani gönül ferman dinlemez.

Aşkı o an için bile olsa gayet güzel yaşayıp sonrasını düşünmemek lazım. Bunlar olabilecek şeyler. Ayrılık da gayet mümkün. O yüzden hiç bu kadar kasmaya gerek yok.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.