bugün

entry'ler (463)

samuray kılıcıyla yoldan geçen kadını öldüren adam

(bkz: ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın)

Bu ara tehlikeli akıl hastaları çok arttı. Akıl hastanesi sayısının da artması şart. Böyle tipler toplum içinde gezmemeli.

ekşi sözlük ten bir yazarı korkutan şizofren kadın

Bu aralar ülkede çok fazla manyak türemeye başladı. Yanınızda biber gazı falan taşıyın millet.

Kadın cidden korkunç ve Atakum'da bunu suratındaki o tuhaf maskeyle gören çok kişi varmış.

lütfü türkkan

Sözlükteki hdpkklılar gerçekleri söyleyen yazarları utanmadan eksiliyor. Sizin cibiliyetinizi sikeyim!

Lütfü Türkkan, şehidin kız kardeşine söven biri. Kırk kere zemzemle yıkansa bunu asla değiştiremez.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Valla dikeyde uyumu bilmem ama yatayda kesinlikle cinsellik tavan olacaktır. Boğa burcu kadını dediğiniz varlık ölüyü diriltir.

Ama bence boğa kadınını yatakta en çok akrep erkeği tatmin edebilir.

telefon zil sesini ordu nun dereleri yapmak

(bkz: yaran başlıklar)

Cidden telefon melodisini şarkı yapan kaldı mı diye merak ediyordum. "Medine'ye varamadım" veya haylı huylu zikirli ilahi yapan hacı anneler haricinde hâlâ böyle tipler varmış. Helal.

aslan burcu erkeği ve boğa burcu kadını uyumu

Boğa kadını aşık olunca Leyla, Şirin, Aslı gibi tarihi aşıkları solda sıfır bırakır. Aslan erkeği kibiriyle yıpratmazsa ömür boyu aşık kalacak bir kadına sahip olur.

acıyıp evine alan adamın karısını kaçıran hafız

Hafız olmak arapçasını ezberlemek demek. Türkçesini okusaydı evli kadınların haram olduğunu anlardı. Ayrıca birbirine yabancı erkek ve kadın bir yerde yalnız kalırsa üçüncü kişi şeytandır.

Evine sarhoş arkadaşlarını alan ren geyiğine de üzülmedim. Karısı da eve aşığını getirmiş.

şaka maka angela merkel in bizimkine yanık olması

(bkz: yaran başlıklar)

Ben de bu kadının bizim cumhurbaşkanına ciddi ciddi aşık olduğunu düşünüyorum. Erdoğan da gayet farkında asfhjsfhjdgjdhjdjj.

boğa burcu kadını

Boğa Burcunun doğadaki elementi topraktır. Gezegeni ise venüstür. Doğurganlık ve dişilik gökte ve yerde birleşmiş durumdadır. Sanılanın aksine su grubundan olan balık, yengeç gibi burçtan olan erkeklerle iyi anlaşamazlar. Çünkü boğa burcu kadını mantık odaklıdır. Aşık olduğu zaman çılgınlar gibi sever ama silip atmak da onun için çok kolay olabilir. Balık ve yengeç erkekleri bu kadın için fazla ağlaktır. Boğa güçlü kadın olduğu için güçlü erkek ister. Bundan hareketle boğa, aslan ve oğlak burcu erkekleriyle uyumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Çok şekerler, hanım hanımcıktırlar, annelik içgüdüleri gelişmiştir falan ama öyle minnoş kedi falan zannetmeyin, pençelerini çıkarıp tırmalar. En yakın dostlarının yanındaki hali, sevgilisinin yanındaki hali ve ailesinin yanındaki hali birbirinden uçurum kadar farklıdır. Sizi hayatında nereye koyduysa ona göre davranır. Bir de sakın ha sakın nefretini kazanmayın. Kinleri çok kötüdür. Eninde sonunda hesaplaşırlar.

Bakın, sözüne gerçekten güvenebilirsiniz. Sevdiklerini asla zor durumda bırakmaz. Sadece kocası için değil, Hastalıkta sağlıkta dostları için de her türlü fedakarlığa hazırdır. Yeter ki ihanet etmeyin. Sevgi ve sadakatinizi gösterirseniz o kadın ayaklarınızın altına gül bahçesini serer. Yalnız bunları öyle ilgisiz bırakmayacaksınız. Yeterince sevilmediğini düşünürse Göklere çıkardığını pat diye yere bırakmaya kalkabilir. Bırakırsa geçmiş olsun. Bir daha sizi sevmesi imkansızdır.

Çok acımasız görünse de tüm gerçekleri söyler ve kendisine de gerçeklerin söylenmesini ister. Bir süre üzülür ama geçip gider. Söyleyeceğiniz her güzel yalan onu uzun vadede darmadağın eder. Yapmayın.

Ben bana aşık olan bir boğa burcu kadınına çok yalan söyledim. Hâlâ pişmanım ama biliyorum ki dönmeyecek. Çok güzel seviyorlar. Çok da güzel siliyorlar.

düğünde seksi kadın dansına izin veren gelin

Ortamda iki damat var. Bekarlığa veda partisi yapmışlar sanırım. Ayrıca Bulgaristan romanları bunlar galiba.

Gelinin gavat olduğu gayet net zaten. Modernlik ayrı şey, buynuzlu gavat olmak ayrı şey.

philadelphia daki rezil görüntüler

Post apokaliptik bir yer. Tövbe tövbe. Kıyametten sağ çıkmış bir grup hortlak sokaklarda geziyor, eğilip bükülüyor. Hiçbirinin de kafası yerinde değil. Şunu savunmak için Türkiye'ye çamur atmayın. Tarlabaşı'nda bile şu manzarayı göremezsiniz.

iki çok farklı insanın birbirine aşık olması

Zengin kız ile Fakir oğlan, ağa kızı ile yanaşma veya kariyerli kız ile lise mezunu delikanlı ilişkisi her dönemde olmuştur. Bunun Alevi-Sünni versiyonu da çok canlar yakmıştır zamanında. Yani gönül ferman dinlemez.

Aşkı o an için bile olsa gayet güzel yaşayıp sonrasını düşünmemek lazım. Bunlar olabilecek şeyler. Ayrılık da gayet mümkün. O yüzden hiç bu kadar kasmaya gerek yok.

canı istemiyorsa telefonu açmayan insan

Bireyci bir insandır. Sevgilisi veya eşi bile arasa sonra döner. Karşı taraf telefonunu açmadığı zaman da trip atmaz. Çünkü herkesin her an konuşmak zorunda olmadığını bilir.

ağustos 2021 ishal ve kusma salgını

Bağırsak kurdu salgınıyla birlikte çoğu kişinin hayatını sikmiş olan şey.

kıl kurdu

Arkadaşlar, ev yapımı sirkeyi şişeye koyup hafif sulandırın. içine birkaç diş sarmısak ezin. Birkaç saat beklesin. Sonra onu ara ara için. Sirke ve sarmısak bağırsak kurtlarını döker.

ağustos 2021 ishal ve kusma salgını

ardahan'dan bildiriyorum, çıkarmaktan içimde bir şey kalmadı. yalnız değilsiniz.

joe biden

ABD'yi rezil etti. Keşke sadece kendi ülkesinin ağzına sıçsaydı.

Türkiye ve Azerbaycan askerleri gündüz Ankara'ya geldiler şükürler olsun. Evet Azerbaycan askerleri de Ankara'da. Mehmetçiklerimizin burnu kanamadı. ABD ise hâlâ kaç vatandaşı tahliye oldu, kaçı orada kaldı bilmiyor. Askerlerine bile sahip çıkmaktan aciz. Süper güç olmak her gittiğin yerde ortalığın amına koymak değildir. Türkiye ve Azerbaycan barış gücünün kahramanları havaalanında hiç tanımadıkları Afganların bebeklerini bile korudular.

Dünya adalet için Türk'e muhtaçtır.

sema bekmez

Olm bu kadını niye gündem yapıyorsunuz lan? Öldü gitti işte. Hesabını ahirette verecek. Murat Göğebakan 51 yaşında vefat etmişti. Bu kadın da aynı yaşta ölmüş. Bu açıdan manidar.

aslıhan arslan

Boş, bomboş yaşayan ve tiktok videoları ile para kazanan biri. Oturduğu evin eşyaları eski. Ya öğrenci evinde yaşıyor ya da ailesinin ekonomik durumu vasat. O da kısa yoldan video çekerek para kazanıyor sanırım.

Yalnız pek çok videosunda hiç arkadaşının olmadığını, yalnız olduğunu söyleyip dert yanıyor. 20'li yaşlarının başında ve her türlü tehlikeye açık biri. Zeka düzeyinin de düşük olduğu ortada. Bir sahip çıkanı olsa bence de böyle olmazdı.

Vücudunu teşhir edip video çekmekle kalmış olmasını diliyorum. Aksi takdirde çok daha kötü şeyler olduysa şantaja uğruyor da olabilir. Acımakla kızmak arasında kaldım.

akp erdemli kadın kolları tweeti

Aktrollün biri gelip millete eksi basıp gitmiş. Noldu? Polise şerefsiz denmesi ve erdemli kadın kollarının bunu haklı çıkarmaya çalışması zoruna gitmedi de milletin sesini çıkarması mı zoruna gitti?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.