bugün

entry'ler (48)

yeşil göz gerçekten var mı

Hakkaten dünyalar güzeli yemyeşil gözlü allah gibi kız da varmış dünyada az önce gördüm. Nasıl gözlerse artık kayboldum gittim içlerinde yere düşecektim nerdeyse. Öyle göz mü olur arkadaş. insana bilincini kaybettirmek için yaratılmış hatun.

mesaj at

Attığım mesajları ciddiye almadın dimi. Hayvan gibi içmişim yine tutamadım kendimi.

ne farkeder

Birazı senden kalan biraz senden öncekilerden ne farkeder.

uludağ sözlük

instela yı özlüyorum.

sözlük yazarları kendini nasıl tanıtır

Huysuz , aksi , Nalet.

baba

Sen sevilmeden çekilecek adammıydın. Sen şimdi yaşlanınca zor olmadın ki sen hep zordun Baba.

babasız olmak

Babasız olmaktan daha kötü bir şey varsa o da benim babama sahip olmaktır.

şiir anayasaya aykırıdır

Aptalca beklerim o hiç sökmeyecek şafağı

ismet özel.

mutsuzken entry girmek

Böyle zamanlarda sadece bi şeyler yazmak istiyorum. Ne hakkında olduğu üzerine hiç düşünmeden.

hazreti meryem olduğunu iddia eden kadın

Hz Meryem olduğunu söyleyen yada peygamber olduğunu iddia eden kişilere neden kızıyoruz. Gerçek peygamberler yaşadıkları dönemlerde onlara da inanan sayısı ne kadardı ki.

neden kimse beni sevmiyor allahım

Çünkü duygu dediğimiz şey tamamen salgılanan hormonlarla ilgili yeğen.

yazarların 2010lu yıllarda en sevdiği 3 yıl

2011,2012,2013 . Hep o yıllarda ve o yaşlarda kalmak ne tatlı olurdu.

26 mart balkan şehitlerini anma günü

Balkanlarda yaşadığımız katliamlar içimi çok acıtır. Hele ki aslanın kediye boğdurulması gibi küçücük balkan devletleri karşısında perişan olup oradaki soydaşlarımızı acımasız balkan eşkıyalarının insafına terk edişimiz daha da kahrediyor insanı. Dömeke meydan savaşı gibi kazandığımız savaşlarda bile büyük devletlerin baskısı ile anlaşma masasından dev kayıplarla kalktığımız zamanlardı bunlar. Artık düşman askerinin eline düşmüş vatan toprağında kalan insanlarımızınsa ne sahibi ne koruması kalmış durumdaydı. Yapılan korkunç katliamlar , tecavüzler dünyanın umurunda bile olmadı. Hesabı sorulmadı.

güney kıbrıs

Bir sürü şehit vererek aldığımız ve bir kaç yüzyıl istanbuldan gönderdiğimiz bir vali ile yönettiğimiz adaydı Kıbrıs. Kapitalizme ayak uyduramamış olan ülkemiz süper güçler karşısında bu toprağını kaybetti yüz yılı aşkın zaman önce.

lan diye şarkı ismi olması

Lan dediği yerde "yâr" diyor sanmıştım ilk dinlediğimde.

yalı çapkını

Artık yedinci sınıf diziler hakim her yere.

tanrı nın hıristiyanları müreffeh yaşatması

Bunlar hep imtihan. Deprem de imtihan. Savaşlar da imtihan. Müslüman dünyanın ekonomisinin bozuk olması da imtihan. Biz bu imtihandan alnımızın akıyla geçip cennet-i âlâya ve de yetmişikişer hurilerimize kavuşacaz inşallah.

şarkı sözü

Beni bırakın yıkılan eski meyhanelerde.

alkollü içecek üreten taşıyan satan lanetlidir

O zaman içelim.

ramazan davulcusu oruç olmayanları rahatsız etmesi

Dün gece ramazanın ilk davul sesiyle uyandım. Bu 29 gece daha böyle sürecek malesef. Ama yapacak bi şey yok. Her gece gereksiz uyandırılmaya devam edeceğim bir ay boyunca.