bugün

entry'ler (44)

restorex

şu dönemde özellikle saçlarımla oynamak en büyük aktivitem oldu. bi ay bi renge boyayım, öteki hafta şeklini değiştireyim. e tabi haklı olarak tek tek kırılmaya sonra da dökülmeye başladılar. mecbur kestirdik kısacık. sonra bütün piyasayı alt üst ettim uygun bi saç uzatma şampuanı kürü artık ne bulursam diye. restorex i gördüm. fiyat olarak da uygundu baya. sarmaşık özlü şampuan… kullanmaya başlayalı 6 ay falan oldu. uzama hızını falan arttı. yani normaline göre. ilginç bir ürün gerçekten. ucuz ve etkili. şaşırttı beni. denemenizi tavsiye ederim.

nutraxin

inanılmaz düşük bir bağışıklık sistemim var. eczacı arkadaş sağ olsun nutraxin diye bir marka önerdi. multivitamin adı. birkaç aydır kullanıyorum ve iyi geldiğini düşünüyorum. normalde mevsim geçişi evresi benim için korkutucu bir dönemdir ama burnum bile akmadı. bu nutraxin kış ayları için bir dünya takviye ürün üretiyormuş zaten. keşke daha önce kullansaymışım diyorum şu an.

bioxcin

saçlarımın intihar etmeye başladığı bir dönemde tanıştım bioxcin forte serisiyle. çok inandığımdan değildi ama malum yapacak bir şey kalmayınca deniyorsun her şeyi. 4-5 ay falan oldu herhalde kullanmaya başlayalı. şaşırdım açıkçası bu derecede etkilemesine. dökülmelerim ciddi derecede azaldı, alın gönül rahatlığıyla kullanın.

bioder

sizin de böyle bir markayı sevip tüm ürünlerine sardığınız oldu mu? olduysa beni daha iyi anlarsınız. bioder onlardan birisidir benim için. bu güne kadar neyi varsa hepsini kullanmış olabilirim ve pişman değilim yine olsa yine yaparım çünkü tüylerim azaldı. bir tane kürü var mesela ve illa ağda yaptın kullan değil. vur jileti sür kürü tertemiz. sadece etki süresi ağdaya göre biraz daha uzun kalıyor o kadar. neredeyse yok oldu tüylerim.

bioblas

bioblas botanicoils diye bir seri var. hayatımda kullandığım en doğal hissettiren şampuan olabilir kendisi. zeytinyağlı olanı kullanıyorum ben. hem mis gibi kokuyor hem de saçları yumuşacık yapıyor. saçlarım böyle durup durup dökülüyorlardı, sağdan soldan topluyordum. valla anlamıyordum ne istediklerini ama bu şampuan anlıyor bu saçların dilinden. çok mutluyuz şu an kendileriyle. güzel bir ilişkimiz var. bioblas yetkililerinin elleri dert görmesin vallahi.

tutulan avukatın konuşamaması

çıkışça avukat katili olmaktan 30 yıl yedirecek şey.

antibakteriyel sabun

arkadaşlar el hijyeni önemli. neden mi? çünkü virüs var. su ve sabun. amaantibakteriyel olanlarından. çok fazla marka var zaten çok zor olmaz bulması, protex, activex, proxentinvs vs. ben önceden protex kullanıyordum 6 etkili mi neydi o. şu an proxentin kullanıyorum çünkü 9 etkili ve diğerlerine nazaran buram buramportakal kokuyor. Böyle ellerinizi yıkadığınızda gerçekten bir temizlik hissine kapılıyorsunuz. Aynı zamanda günde birçok defa ellerimiz sabun ve suya maruz kalarak kurumasın diye aloevera özü eklemişler. Güvendiğim bir marka olan biota laboratuvarlarında üretilmesi dışında ruhsatlı bir güvence sunması, köpürmesi, güzel kokması vs beni etkiledi. Bu sabundan vazgeçmem çok zor abartı olduğunu düşünürseniz deneyerek kendi gözlemlerinizi yaşayın derim.

bağışıklık sistemini güçlendirme yolları

her şeyden önce sağlıklı beslenme ve pozitif düşünceler önemli arkadaşlar. böyle sinir stres falan çökertiyor bu sistemi. sonra gelsin gripler gitsin nezleler. beslenmedir, spordur, pollyannacılıktır bunları bir kenara koyarsak c vitamini takviyelerini atlamamak lazım kanımca. mesele ben nutraxin kullanıyorum vitamin takviyesi olarak. beceremiyorum öyle sürekli meyve yemeyi falan. takviye almak daha mantıklı geliyor o yüzden. yani sağlık önemli hele ki korona da daha da önemli hale geldiği kesin. o yüzden tavsiyemdir.

erdoğan dan kurtulmak istiyorsanız sahte içki için

iq değeri hesaplanamayacak kadar bilge bir söz.

bioxcin

saçlarımla anlaşamadığım onların da kopup gittiği bir dönemde forte serisiyle tanışmıştım. yaklaşık 4 ay falan kullandıktan sonra net sonuçlar almaya başladım. benim bu hayata küsmüş, alıp başını gitmeye meraklı saçlar, kendilerine geldi. bir anda hayatın anlamını yenikeşfetmiş gibi hayata tutunmaya başladılar falan. artık ne kadar neşelendilerse parlak ve canlı falan da görünmeye başlamışlardı. böyle şey gibi oldu yani ilişkin bitmiştir depresyondasındır sonra başka birine aşık olursun böyle her yerinden kalpler çıkar ya. heh, aynı öyle oldular. saç dökülmesi, cansızlık, matlaşma gibi dertleri olan arkadaşlara duyurulur buradan. bioxcinkullanın bence hem saçlarınıza hem de psikolojinize olumlu etkisi oluyor.

1 trilyon verseler tuvalet fırçası yalar mısın

ne yazık ki yalanır abi. para böyle lanet bir şey.

55 kilo erkek için çok mu zayıf sorunsalı

oldukça zayıftır lakin sorun da değildir. her yemeğin sonunda 1 adet haşlanmış patates yiyerek çabucak 70 olunabilir.

restorex

depresyon sonrası saç kestirme gafletinde bulunup kestirdikten 1 ay sonra pişman olan tek insan olmadığımı biliyorum. çünkü bu konuda pek çok insandan tavsiye almış bulundum. genel olarak çeşit çeşit kürler maskeler havada uçuşsa da çoğundan restorex adını duymuştum. maskeler falan pek bi işe yaramayınca restorex sarmaşık özlü şampuanı kullanmaya başladım. heralde 2 ay falan oldu kullanmaya başlayalı ama normal uzama hızına göre arada büyük bir fark olduğunu anlayabiliyorum. bu kadar çabuk işe yaramasını beklememiştim açıkçası. ama neyse ben artık saç uzatıyorum arkadaşlar canım saçlarımın tedavisini buldum ben size de faydam dokunsun.

bioblas

sarımsağı bana sevdiren şampuan markasıdır bioblas. sayesinde önyargılarımı kırdım sarımsağa karşı. kokar mokar diye almış bulunduğum ama gram kokmayan ve saçıma da gerçekten iyi tek ürün falan sanırım. Benim saçlarım biraz kaprislidir. Hiçbir işlem yapmasam bile kırılır, dökülür, en ufak şeyden zarar görür. O yüzden çok az ürün benim saçlarımda olumlu etki yaratıyor. bioblas şampuan da bunlardan bir tanesi. eskiden evin her köşesinden saç topluyordum şimdi saçım neden hiç dökülmüyor bi sorun mu var acaba dedirttiyor bana. Alışkın olmayınca garipsiyor insan neyse yeter ki dökülmesin, sağlıklı olsun ben gür saça da alışırım :))

bioder

tüy dökücüsüyle piyasasına dahil olduğum daha sonrasında kürüne sardığım üründür kendisi. çivi çiviyi söker mantığını biraz yanlış anlayıp, tüy dökücüsüyle epilasyon yapıp, kürünü kullanıyorum. birkaç ay oldu başlayalı ama ufaktan etkisini görmeye başladım. sürekli jilet vurmaktan simsiyah çıkan tüyler bi inceldi bi sarardı ufaktan. yavaş falan uzuyorlar yani bence olacak gibi. önümüz açık sanırım. kesin çözüm garantisi veriyor gerçi bioder bakalım şu an o yönde gidiyor gibi. yeni favori ürünüm kendini belli etmeye başladı. beni sev diye gözüme bakıyor artık. bir deneyin ve sonuçlarını kendiniz görün arkadaşlar

el dezenfektanı kullanan sözlük yazarları

pandemi süreci boyunca kullandığım ve tabi ki kullanmaya devam ettiğim ürün. tabi ki dememin sebebi baya iyi olması.baya iyi dememin sebebi de diğer denediğim ürünlere göre jel olarak sürülüşü çok yumuşak ve güzel.bir de baya temiz hissettiriyor eli.demek ki işlevini iyi yerine getiriyor.iyi ki ciddi ciddi yorumluyorum şuan burada. benim yol arkadaşımın adı proxentin bu arada. arkadaşlarım benden otlandığı için sinirleniyordum hatta.biticek diye üzülmüşlüğüm var.proxentin beni bırakma be kanka.ben baya bağ kurdum kendisiyle.üzerinde çalışılmış başarılı bir ürün olduğunu düşünüyorum.bittikçe yenisini alıyorum hani.evde bile durduk yere sürdüğüm için de hemen bitiriyor olabilirim.neyse bu kısmı önemli değil. sonuç olarak ben kullanıyorum. kullanmaya devam edicem. ürün olarak anlaşılacağı üzere proxentin diyorum. tavsiye edilir. deneyin derim.

proxentin antibakteriyel el jeli

hastalık hastası bir insanım.tabi ki corona kardeşimiz de gelince ben bir kafayı yedim.ne duruma geldiğimi tahmin ettiğinizi düşünüyorum.virüs şuan elimde midir.virüs bulaştı mı.şunda virüs vardır dokunmiyim.bunda var mıdır diye diye ben iyice sıyırdım.bir de dezenfektanlar da tatmin etmiyordu hani öyle bir durum.inanmıyordum hani öldürdüğüne virüsü falan.elime sürünce hala bir pis hissediyordum.neyse benim gibi bir manyak arkadaşım var.proxentin antibakteriyel el jeli olarak geçen bir muhteşemlikle tanıştırdı beni.baya iyi be.hani temiz hissettiriyor bir de jel formunda olunca böyle sanki olağan bir hayatta el kremi sürüyormuşum gibi hissediyorum.beni bu manyaklıktan uzaklaştırıyor aynı zamanda.sevdim baya kendisini.pandemi konusunda takıntılı olanlara öneririm.olmayana da öneririm.virüs var abi takın biraz.

nutraxin

severek kullandığım ve güvendiğim markadır kendisi. cildimde lekeler falan vardı biraz da kuruydu. o yüzden nutraxin collagen ürününü kullanmıştım. cildime çok iyi gelmişti. hemde ilk kullanmaya başladığım andan itibaren. hani her üründen bekleriz ya ilk kullanımdan itibaren etki etsin diye. heh bu o işte. besliyormuş cildi ya. bütün leke meke, kuruma falan hepsi gitti yani. şimdi de saçlarım için biotin desteğini kullanmaya başladım. daha çok yeni ama. 1 ay falan olmadı daha sanırım. ama şu an gidişatımız iyi. beklediğim etkiye doğru emin adımlarla ilerleyeceğiz gibi duruyor. yani bi marka düşünün. yaptığı her ürün bir yerden dokunuyor hayatınıza. işte nutraxin o. adamlar yapıyor bu işi. bana da tebrik etmesi düşüyor. sevdiğim ve memnun kaldığım için tavsiye ederim.

tüy dökücü krem

eskiden ulaşmak için yurt dışından akraba beklerdik gelirken karınca yumurtası yağı getirsin diye. bioder bu çocukluk hayalime ulaşmamı sağlayan üründür benim için. eskilerin lazer epilasyonu olum bu oldlar bilir bunu. ama hadi bul da kullanalım desen yok. Ve etkisi büyük. tüyler artık eski tüyler değil çok değiştiler, mesela azaldılar. valla rahatladım gittikleri için ne diyeyim ki. böyle incelip azalınca tüyler bi sevesim geliyor onları, ağda falan yaparken de zorlamıyor ya ondan. tüy dökücü kremleri falan da eminim iyidir ama bende bu karınca yumurtası yağı yer etmiş kalbimde artık ne yaparsın. valla cidden teşekkürler bioder ne desem az kalır.

görkem uludüz

uzun yıllar almanya'da akademik anlamda ilerlemiş olmasına rağmen ülkesine dönüş yapmış ve birçok medya projesine imza atmıştır. hem ekonomi hem de sosyoloji alanında akademik kariyer yapabilecekken türkiye'de medya'da ilerlemek büyük bir risk aslında.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.