bugün

entry'ler (1288)

donuza ekledim diye öten göt

Ne güzel başlık bu. Ahah. Sözlükteki bazı şahıslar icin tam uygun bir başlık.

çirkinler tarafından talep görmek

Çirkin olduğunuzu gösterir.mesela ben. Bunun farkında olduğum için hayatıma böyle devam ediyorum. Yakışıklı insanlarda gözüm olmuyor. Size de tavsiye ederim bunu. Bir arkadaşım vardı kız çirkindi çok yakışıklı cpcuklardan hoşlaniyordu yapma etme sakın ona aşkını itiraf etme desem de dinelmiyordu sonra üzülüyordu falan.

aniden gelen balkondan aşağıya atlama isteği

Bu bana ara ara geliyor. Sonra yüksekliğe bakıp ürkünce usulca yerime geri oturuyorum. Bazen o kadar doluyorum ki...

anlayamazsın

içimde neler yaşadığımı anlayamazsın..

sucukyumurta

Bu doğru mu?

kapıcılar kralı

Yeni karmam hayırlı olsun.

hem spotify ı hem netflix i olanlar

Spotify vs diğer uygulamaları reklamsız kullanmak premium yani cennet resmen. Ayda çok az bir miktar ödüyoruz zaten.

25 yaşında bekar kadın

Ha ha ha trollümüz iş başında.

kızlar uyumuş artık entelektüelleşebiliriz baylar

Üstteki aklına hangi kelime geldiyse sırayla sırlamış ahaha.
Edit:tit a nick

sözlük yakışıklılarının fotoğrafları

Ay bu adam adanalı korkunçlu adam değil miydi ya?

fotoğraf atılan sözlük erkeğinin ülkeden ayrılması

Ona yurt dışı kapılarını açan biriyle konuşmuştur.

merhaba ben geldim

Hoş geldin.

hava sıcakken aniden başlayan yağmur

Neden güçlü peki? Çünkü bu yağış konveksiyonel. Isınan hava yükselir ve maksimum nem doyma noktasına ulasır. Hava sıcakken maksimum nem yüksektir doyması için mutlak nem de yüksek olmalıdır. Sonuç olarak bağıl nem doymuş olur ve puff yağış.

tayt

Kısa olanı makbüldür. Bayılırım vs.

sözlük yazarlarının sülaleleri

Anne tarafından egeli baba tarafından iç anadolulu olarak genlerime iki cografya da etki etmiştir efendim. Sülale pek kalabalık değildir.

sözlük erkeklerinin kendilerini nimetten saymaları

Canim tek haneli ıq sahibi olan pelinsularınla beni karıştırma. Kimse benimle boy ölçüşmeye cürret edemez.

fanatizm zeka geriliği belirtisidir

Her ne olursa olsun bir takıma bir ideolijiye veya bir şahısa fan olan kişinin zekasından şüphe etmek gerekir.

sözlük erkeklerinin kendilerini nimetten saymaları

Anlam veremiyorum bunlara. Mesela benim gibi birinin size bakma ihtimali 0 keza görüyorum diger kızların da öyle. Hâlâ burada kendinizi beğenmiş entryler girmeniz komik ve acınası.

sözlükte kız istemiyorum

(img:#2230867)
Arkana yaslan ve sosyal zekamın keyfini çıkar.
Sponsor: gucci

üstteki yazarla ne yapmak isterdin

ihtisas alanlarımızı çarpıştırabiliriz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.