bugün

entry'ler (3326)

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

şiir sever biri sanırım.

kaka yaparken kan gelmesi

çok geçmiş olsun. yaşam kalitesini ciddi düşüren bir hastalık . Yediğibmiz yiyeceklerin baya etkisi var. Lifli gıdalar tüketmeliyiz bol bol.

ben seni hatalarınla sevdim diyen kız

Geçmişi didikleyip durmaması gereken kızdır. Ne yapayım yaptığım şeyleri geri alamam ya. insanı olduğu gibi sevin yada sevmeyin.

3 dil bilen sözlük kızı

Kültürü ile bilgisi ile insanı ezen kızdır. Bir değil iki değil tebrik etmek lazım.

hiç seks yapmamış olmak kötü bir şey mi sorunsalı

nedense çok hızlı bir playboymuşsun da burada tam zıttı bir imaj çizip eğleniyormuşsun gibi geliyor.

çocukluk arkadaşı

Birlikte büyüdüğün insanın yeri ayrı hakikaten. Mükemmel bir insan mı hayır ama zaman ayrı bir boyut katıyor dostluğa.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/w...el=%C5%9EebnemFerah-Topic
Bana güzel birini hatırlatıyor bu şarkı.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Ayağım burkuldu. Seke seke geziyorum ceylan gibi ve ne yazık ki yarın işte bol bol yürümem gerekicek.

kurabiye yapamayan kız

Yani ne desem bilemiyorum.insan bir kurabiye yapamaz mı ya.

hikayeyi devam ettir

Laftan anladığın mi var? Beni buna sen mecbur ettin sen.Şimdi babaanneni ziyarete gidicem.

kapatınca kafa sikiyormuş denen şeyler

matkap çok canımı sıkıyor .Sonra yaz düğünleri. Koca yaz cam açamadım hep aynı şarkı nerde yedin paraları söyle nerde yedin dolarları söyle buğazında kalsın buğazında kalsın.

sesi güzel kız

insanın sabaha kadar konuşsa dinleyesi geliyor. Hipnotik bir etkisi var antidepresan gibi değişik.

sözlüğün hala uyanmaması

gece uyuduğu yok ki gündüz uyansın.

sözlüğe yeni güzel kız geldi mi

Geldi bir tane ama nicki bende saklı.

alttaki yazarın eline vermek istediğiniz şey

elin kalsın abi. Ben kendisine güzel bir fotograf makinesi hediye etmek isterdim.

sözlük kızlarının elleri

Küstürmüşsünüz kızı.ne var kısa tırnağa sürse.

ups boobss a alev atmak

hakkaten bu kadar yoklukta mısınız lan cidden merak ediyorum.

ups boobss a alev atmak

realist olmak gerekirse güzel bir kadının ilgisini çekebilmek için ya yakışıklı ya zengin ya popüler biri olmak lazım. Ona gösterdiğiniz ilginin kız için çok bir anlam ifade edeceğini sanmıyorum.

ayak bileği ince olan kadın

Giydiği her kıyafet çok yakışır.dogustan zariftir.

hikayeyi devam ettir

Hikayenin sonu sandınız değil mi oysa daha yeni başlıyoruz. Ömer yaşananları geride bırakma kararı almıştı.Herseyin başladığı yere Feridun abisinin yanına gitme kararı almıştı.Ama beklemediği bir sürpriz vardı.Katerina Ömeri beklemekteydi.