Warning: ob_start(): output handler 'ob_gzhandler' cannot be used twice in /var/www/vhosts/uludagsozluk.com/httpdocs/zlib/yenim/index.php on line 59 sik - uludağ sözlük
lütfen yazars, konu veya tarih kısmını doldurarak arama yapınız.

argoda erkeklerin cinsel organına verilen isimdir.
(bkz: penis)
türkçe karakterlerin yer almadığı başlık sistemlerinde "aa ne ayıp" tepkisiyle karşılanabilecek, oysa şık maddesini de imlemesi kuvvetle muhtemel kelimedir.

(bkz: şık)
(bkz: şıklık)
anlam karmasasına neden olan kelime.ozellikle cep tlfnunda msj yazarken karsılastıgımız durum. (bkz: canım sıkılıyor)
türkçe karakter karmaşası sayesinde birine küfür edip sonra cevirebileceğiniz bi kelime. yine de kullanırken dikkat edilmesinde fayda var, mazallah seytan doldurur.
Öğrendikten sonra alışkanlık yapan sözcük. *.
kimi zaman küfür, kimi zaman erkeklik organının sex yapma eylemi sırasındaki adı, kimi zaman türkçe karakter olmadığı için gevşet kelimesinin tersi veya "çoğunlukla"kelimesi yerine bu organı arka arkaya terbiyesizce yazan ve utanmayan kişinin yazdığı çok anlamlı seksi kelime.ingilizcede de hasta demek, bu yüzden "sick tired and lonely" parçasını asansörde dışınızdan mırıldanmayın, fena bakıyolar.
"benimle cinsel ilişkiye gir." deyişinin kısa, net ve öz olan ağır versiyonu.
bazan ^kılıf^ takmak(bulmak) gereken..
şık;seçenek,hoş olma durumu sık;seyrek kelimesinin zıt anlamı sik;argoda penis.
bir çalgı türü.
(bkz: şık)
(bkz: sık)
türkçe karakter kullanılamayan durumlarda, sık sözcüğü yerine kullanılmak zorunda kalınan sözcüktür.
emir kipli bir fiildir kendisi.
özlem tekin in bir şarkısı. kadın gitmiş neye şarkı yapmış hayret..
a) (bkz: sik) oldum
b) olmadım
c) sadece hoşlandım
de öyle sandım. (dedim gitti)- öyle sandım
e) e , e, eeee, ebenin a).. ali sami.
(bkz: çok sik olmuşsun)
12 yaşından sonra erkeklerin beyniyle yer değiştiren organ,zaten o dönemden sonra hep beynin yerini alır,ölene kadar da öyle gider.
(bkz: kus)
soylenisinin ingilizce ve turkce anlami cok farkli olan nadir kelimelerden biri.
erkeklerin en büyük yoldaşı( vay be çaylak olduğumuz için 40 karakter lazım ).
http://www.sik.com/
ingilizce wikipedia'ya yazınca, "sihler" başlığını açan sözcük.
başlıklardaki türkçe karakter sorunun aşılmasının ardından sikin hakettiği değeri göreceğine, yerini bulacağına inanıyorum. erkeğin önündeki etten enjektör olan sikin! (evet, ikinci cümle tanım gibi oldu, aferin)
ingilizce'de sick kelimesinin okunuşunun -tir git ile birleşmesinin anlamlı işlevsellik kattığı düşünülen alet.
ihtişamı simgeler.

ereksiyon anındaki hafif eğriliği pisa kulesini andırır.
(bkz: çük)
(bkz: pipi)
(bkz: yarak)