bugün

entry'ler (10317)

covirgin

namus bir PCR testi ile ölçülemez kardeşim bu eril yaklaşımı kınıyorum.

peygamberler iskoç olsaydı etek giyer miydiniz

peygamber iskoç olsa etek giyer miydi asıl soru bu.

sözlükte olan travertenler

hadi ama nasıl bir nick lan. ama dolmuş kaldırır gibi.

bir an heyecanlandım ama yalan değil.

sözlükte olay olurken bilimsel başlık açan yazar

amk şu sözlüğe bilgi içerikli entry girmekten daha saçma bir eylem yok amk yeryüzünde.

Vatikana gidip Müslümanlık propagandası yapmak bile daha dolu bir eylem olur, işte o kadar boş bir eylem amk.

gülşen in donlu twerk ü

ahahahahaha yorumlara bak lan, sol frameden am göt başlığı düşürmeyen legendary 31 ciler Gülşen için libido killer, poşet falan diyor ahahahahah.

taş gibi hatundur, aksini iddia eden de şovmen ılıklardir.

insanın hayatında bir aksiyon araması

kar maskeli adam? dön arkanı?

haddinden fazla bir aksiyon bence. bizi aşar. gerek yok.

akşam 6 dan sonra sokakta yalnız gezen kız

özgür hakkı diye kız mı olur amk?????

deniz baykal kubat ve johnny sins ten olusan aile

olm bu efsaneye nasıl kimse entry girmemiş amk.

ekşi sözlük

direkmen ne amına koyim yeni bir süper kahraman mı?

domuzdan insana ilk kez yapılan kalp nakli

sonuç olarak adam domuzu yememiş. bence caiz.

yalandan da olsa ne guzel guldun o aksam bana

o gülüş senin gülüşünü silecek.

rez al bekle.

erkekleri yorum yapmaya bekliyorum

o da yüzünün güzelliğine göre değişir.

fotoğrafın bir insana huzur verebilme potansiyeli var mı yok mu diye test etmeden bu soruya yanıt verilmez.

erkekleri yorum yapmaya bekliyorum

fotoğrafa göre değişir. fotoğrafı da atman lazım.

şarkılarda geçen mükemmel sözler

düşmemek için, hiç atladın mı söyle...

öyle bir söz ki hayat felsefesi edindim ben bunu. düşmeyeceksin, yerçekimi bile olsa kimsenin seni yenmesine izin vermeyeceksin. yenilmemek için her şeyini vereceksin, yenilecegini anladığında da sehpaya tekmeyi kendin vurabilecek kadar kudretli olacaksın.

çok şükür herkese her şeye inat dik yaşadım dik de öleceğim, mezarımı bile dik yaptıracağım ki toprağa minnet borcum olmasın sırtımı yasladım diye.

maske takan hatunların aşırı kafa karıştırması

fileli maske, şeffaf ten maske falan çıksa keşke de biraz şu durumlar düzelse.

ahmet çalık

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. hakkımız helal olsun varsa hakkı umarım helal eder.

de abi kafama takılan ciddi bir soru var.

kaza hacılar mevkiinde oldu diyorlar, hacılar dediğin yer Gölbaşından otobana bağlandığın yer. yani otobana girer girmez veya hafif bir ilerlemeyle nasıl böyle bir kaza yapmış, ki bahsi geçen otoban dümdüz ve insanın geçmediği bir otoban neredeyse.

araç arızası kaynaklı bir kaza olması muhtemel. ayrıca otobanın aşırı tenha olması sebebiyle kazanın geç fark edilmiş olma ihtimali bile var.

pisi pisine gitti aslan gibi çocuk. halbuki kötü geçen galatasaray macerasından sonra çok güzel de ritmini bulmuştu. Konya'da iyi bir performansı vardı. nasibi bu kadarmış demek ki.

kadına şiddet dizilerinin kadına şiddeti artırması

yine bir sosyal tespit hatası.

bunun Yeşilçam için olan kısmına katılırım. kadının amına yılan sokularak öldürülen, bohcaya sarılıp duvardan duvara çarpa çarpa öldürüldüğü filmler kadına şiddeti teşvik eder ki bence bir önceki jenerasyonun kadına şiddete meyilli olma sebebi bu filmler.

ama şimdiki dizi filmlerin bu konuyla zerre ilgisi yok, zaten kadına şiddeti teşvik eden dizi de yok. amk çukur dediğin dizide milyon mermi harcanıyordu dizide, ama bir tane kızı dövdü diye elemanın tekini kevgire çevirdiler.

ya da kurtlar vadisi'nde bir sahne var, Abdülhey ve Polat polisten kaçıyorlar aslan akbeyin evinden çıkıp, yolda bir tane kadını sarhoş bir adamın dövdüğünü görüyor Polat, adamı bıçaklayıp kadını kurtarıp kaçmaya devam ediyor.

şimdiki sorun dizi film değil aile yetiştirmesi tamamen. kocamdir döver de sever de diye yetiştirilen, dayak yese de yuvam dağılmasın diye ses etmeyen kadınların erkek çocukları kadına şiddet uyguluyor, kız çocukları da aynı mantıkla şiddet görmeye devam ediyor.

sosyolojik tespit kasacaksaniz doğru kasın lütfen.

limperatrice

olm siz hiç mantıklı düşünemiyorsunuz. lan sözlükte kalmış 10 kişi amk, gerçekten kız olup ilgi çekmeye çalışan biri tiktoku instası boku püsürü varken gelip buraya mı foto atar?

o işler sözlüğün canlı zamanlarında vardı, milyonların bacısı mesela. güzel prim topladı buradan. sonra gitti twitchte yayıncı oldu elinde 10-12 k lik bir takipçi kitlesi var, arada reddit'te turkishchicks'te fotoları da paylaşılıyor. o kız tutturdu işte.

şimdi buradaki 10 kişiyle döner mi bu işler amk. mantıklı düşünün. kızın fake olduğu buraya foto atmasından belli.

ağaçları örümcek adam mı büyüttü

amaç kelimesi de amını aç cümlesinden geliyor zaten. hepimizin nihai amacı o olduğu için zamanla bugünkü anlamına evrilmiş.

simyacı

bu edebiyata ayarım. yemin ediyorum bir bizim yenildik ama ezilmedik muhabbeti, bir de bu edebiyatçıların loserlığı övme muhabbeti beni bitiriyor.

neymiş hayalini gerçekleştirirse yaşamak için amacı kalmazmış, yapamıyorum demiyor da amına koyim bahane uyduruyor, bir de bahaneyi kes.

sen bi gerçekleştir de amk ölmeyi ondan sonra düşünürsün yarrrraaaam diyen kimsenin olmaması ise ilginç.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.