bugün

entry'ler (490)

fake fotoğrafla nude alan sözlük dayısı

Google'dan bulduğu fotoğrafla birkaç hafta flört ettiği sözlük kızını kandırarak nude alan sözlük dayısıdır.

koskoca sözlüğü erkek yazarların ayakta tutması

Sol frame'e bakılarak anlaşılan hede.

meslek lisesi mezunu olan kız

4-5 yıl boyunca keko erkeklerle arkadaşlık yapmak zorunda kalmış kızdır. Üniversiteye geçince afallar.

muhalefetin rte aday olmasın telaşı

Yenileceklerini anlayınca geri vitese takma durumu.

sözlük kızlarının marifetleri

Nude atmaktır. Makarna atmak değildir.

sözlük kızlarının bir boka yaramaması

Çirkin olmalarından dolayıdır. Geçen ankara üniversitesinin otobüs durağında bir tanesini gördüm kusucaktım.

yapışkan türk erkeği

Cevap alamadığı kızı bırakamayan erkek. Kız dışarıda berkecan'larla, batu'larla gezip cinsel seks eylerken bu erkeğimiz sanalda her yerde kız adına yazılar yazar, şiirler yazar... Bir karşılık alamayınca da dikkat çekmek için arada küfür de eder. Aylar, yıllar geçer... kız, erkeklerin penisinin izohips haritasını çıkaracak seviyeye gelir. Bu erkeğimiz de hala kıza bir yerden ulaşmaya çalışır, hayaller kurar, düştüğü bataklığın farkında değildir.

amcı erkek

türk toplumunda kadınlara çok yaltaklanan tiplere söylenir. ama kelimenin söyleme amacı ve anlamı arasında çelişki vardır. ekşi sözlükte gördüğüm "bahis hesabi" nickli yazarın entrysini paylaşmaktan gurur duyarım.

--spoiler--
am sikme isteğini kötülemeye çalışan ahlakçılarca uydurulmuş aptalca bir tabirdir, zira am sikmek istemek heteroseksüel erkeğin doğasında vardır. eş cinsel olmayan, yetişkin, vücut fonksiyonları düzgün çalışan bir erkekseniz zaten am sikmek istiyor olmalısınız, aksi takdirde bir sorun var demektir. elbette am sikmek önemli bir ihtiyaç olduğu için insanların bunu dile getirmelerinde ve bu ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hareket etmelerinde de kesinlikle "amcı" gibi hakaretamiz ifadelere layık görülmelerini gerektirecek bir olumsuzluk yoktur.

burada asıl hakareti hak eden biri varsa, o da erkeğin am sikme isteğini hakir görmeye çalışan ve bu isteği küçük düşürücü, aşağılayıcı sözlerle yermeye yeltenen vasıfsız takımıdır.

bu amcı kelimesini kullanan kadınlar genellikle seksi sevgiden ayırmayı beceremeyenlerden oluyor. mâlumunuz, kadınların çoğu sevgisiz seksten imtina etmek üzere yetiştirilmişlerdir. bunlar kendilerini sevmeyen ama şartlar olgunlaştığı takdirde sikmekten de geri kalmayacak olan erkeklerden hazzetmezler, illa isterler ki kendilerine aşık olunsun. aşık olunduktan sonra da seks yapılmasın; onun yerine sevişilsin, aşk yapılsın. bu yüzden aşksız, sevgisiz, boksuz püsürsüz seks isteyen erkeklere bu tabiri yakıştırarak kendilerince aşksız seksi küçümserler.

bu tabiri kullanan erkekler ise en vahimleridir. bunlar kendileri adeta am sikmek istemiyorlarmışçasına hemcinslerini aşağılamaya çalışırlar. bu konuya şurada da biraz değindim (bkz: hemcinsini abazanlıkla suçlayan erkek). bunlar am sikme isteğini samimiyetle nahoş karşılayan düşük iq'lulardır. bir de bunların samimiyetsiz çakal versiyonları vardır. bu çakal pezevenkler aslında kendileri, kendi tabirleriyle en esas amcılardır, ama toplumdaki amcılık karşıtlığını bildiklerinden bu konu üzerinden prim yapmak isterler ve kendilerini kesinlikle am sikmekle alakası olmayan, son derece duygusal ve sofistike, yukarıda bahsi geçen kadın türü için ideal eş sıfatına uyabilecek romantik erkekler olarak pazarlamaya çalışırlar.

bunlar erkeğin en zararlı türlerinden biridir, çünkü fiziksel ve psikolojik bir ihtiyaç olan seksi duygusallıktan ayırmayan anlayışa boyun eğer ve bunun yeniden üretilmesine aracı olurlar. bu da seksi ayıplayarak seks içerikli davranışları yasaklamaya çalışan kültürü destekler, sonucunda da bastırılan seks güdüsünün psikolojik problemler ve zararlı davranışlar şeklinde patlak vermesine neden olur. amcılık erkeğin doğal halidir, korunmalı ve saygı gösterilmelidir.
--spoiler--

link: https://eksisozluk.com/entry/85756689

uludağ sözlük erkekleri ve kızları

iki tarafta aynı psikolojik duruma sahiptir.

Erkekler abazan, kızlar kezban.

Davul dengi dengine çalar.

yazarlara gelen son mesaj

görsel

sude

Güzel bir kız ismi.

ifşalanmış sözlük kızıyla olur mu

Ortamlarda meze olmuş, sözlükteki erkeklerin ağzında sakız olmuş bir kızla olur mu olmaz mı sorusu. Maalesef olmaz. Sanal mecrada bile namusunu kirleten bir kıza kimse bakmaz. Aynen öyle.

sözlükte düzgün kız kalmadı

Yazarlar azalınca düzgün olanlar da gitti. Geriye de çürükler kaldı. Önceden ne güzel üç beş kişiyle konuşur, buluşurduk.

sözlük kezbanı

ilgi için her şeyi yapar ama ayb konuşmaz.

bir kıza yüz kişi yazması

Türkiye sınırları içindeyseniz gayet doğal durumdur. Ee gidin yüz yüze konuşun şansınız artar.

ilişkilerden uzak durmak

Yanlış kişilere sürekli denk gelindiğinden dolayı ve daha sonrasında oluşan ön yargı yüzünden birçok şansı kaçırmaktır.

yazarların istekleri

Geçici ilişkilerin yerine düzgün bir tane ilişki yaşamak.

kafayı yemişsiniz siz

2023 model uludağ sözlük ortamını görünce söylenen söz.

kaos çıkaramayınca çaylak hesaplardan artılamak

Yazar kişisi kaos çıkarmak için girdiği entrylerine yeterli oy gelmeyince çaylak hesaplardan artılayarak dikkat çekmeye çalışmasıdır.

sözlükte artan fake hesap furyası

Profillerin çoğu kadındır.