tavsiye

kamu kaynaklarını zimmetine geçiren ak partili

Allah yolunda yapmış olabilir...

Kamu kaynaklarını zimmetine geçirmekle suçlanan AK Partili eski Erzurum Horasan Belediye Başkanı Abdülkadir Aydın, 6 saatlik sorgunun ardından tutuklandı.

https://twitter.com/yirmi...dsywXfhfUFPSV4rQ&s=19

türk halkı her şeyi niye geriden takip ediyor

Arka sıralarda oturan bir ülke olduğumuz için. Üstelik, Dersimize de çalışmamışız öğretmen soru sormasın diye eciş bücüş oturuyoruz bir de.

bik bik moderatör olsun

Sadece bik bik değil.

En az 20 tane moderatör lazım.

Geçen gün bana ayrı yazılan ki'yi düzelten Bi özel mesaj atan vardı, nicki neydi unuttum, o da olsun, adam ayrı yazılan ki'yi biliyor.

hastanede yatmak

Yeniden hastaneye yatalı 3 gün olacak. Gerçekten o kadar iğrenç, yorucu ve alışması zor bir şey ki. Şimdi iyi olsam bile o korku ve acı hissi geçmiyor. Daha kötü bir şey olacağını düşünmek/gelecekte böyle bir riskin gerçekleşme ihtimalinin olması yıpratıyor insanı. Tek güvencem doktorlar ve tedavi programı. Bu program süresince birkaç gün daha hastanede kalacağım, geri kalanı evde olacak. Ama bir an önce evime dönmek istiyorum, canım sıkılıyor burada. Korkunç bir yer.

bik bik moderatör olsun

Arkadaşlar bu başlığa 50 kişi yazarsa zall kabul etmek zorunda kalacak.

Lütfen devam *

diyanet işleri başkanına audi 6 tahsis edilmesi

Ulan adamlar her gun kamuda tasarrufa baslayacagiz diyor. Megerse ferrari'den, lamborgini'den tasarruf edip audi, mercedes aliyorlarmis.

Vallahi helal olsun. Kudus dusmez, bayrak inmez, ezanlar susmaz...

kızılaya kan bağışı yapar mısınız

günümüz emperyal dünyasında pek akla yatkın bulmuyorum. güçlü bir siyasetçi veya işadamı ile dna uyuşması çıksa yarın kazara ölüp, rastlantı eseri organ bağışı yapmış olabilirsin.
savaş durumunda filan yapılabilir elbette.

dost

Öyle bir şey ki onun canı acıdığında sende tam kalbinde hissediyorsun onu.

Bazen iyi misin dediğim zaman bile utanıyorum çünkü nasıl iyi olabilir ki?.. sevdiği insan ölmüş nasıl iyi olsun? Kalbim seninle

icardi1905 silik olsun kampanyası

desteklenmeyen kampanyadır. adamın hayatında zaten bir burası bir de gs maçları var. misal sözlük olmasa bildiğin arafa düşer kızgın güneşin altında saatlerce kalmış karpuz gibi ikiye ayrılır. dokunmayın gardaşıma. o kendi hayal dünyasında gezsin "sivasın penaltısı kesin penaltıydı şüpheye yer yok olmmmmm" diye diye..

diyanet işleri başkanına audi 6 tahsis edilmesi

Soygun düzeni...acayip bişey...bi din'le yapıyo herif bunu. "Devlet malından bi hırka çalan cehennemliktir!" diye hadis var...bak mesela o sahih hadis!! 9 hadis var, gerçekten peygamberin ağzından çıktığına herkesin şehadet ettiği...sadece 9 tane!!...onun dışında 98 bin hadis daha var...tartışmalı...uzun konu o.

O 9 sahih hadisten birini, belki de en önemlisini, çiğneyip, ben müslümanım, diyosun!! Bi de o halk sana inanıyo!!

Hakkaten de almanya türkiye 'den daha müslüman.. valla..çünkü alman kardinal,vatikan'a "business class" uçtu diye yargılandı burda!! Senin harcırahın şu kadar eşşeoleşşek, business class roma'ya şu kadar para, arayı nerden ödedin, diye sordu alman savcı kardinale...

Yanlış anlaşılmasın, kardinal...kardinal !!... alman çevresinden 5 tane kardinal var vatikan'da temsil edilen!! Onlardan biri!!

Adam, hata yaptım özür dilerim, dedi, bütün gazeteler yazdı...savcı ne dedi?...özür de dilesen sen hala paranın menşeini bana söylemedin, seni 4 yıl hapse atıcam, dedi!!

Valla dedi!!

Hapis cezası 8 mi 9 mu mio euro paraya çevrildi, vatikan araya girdi, ve kardinal hapse girmekten kurtuldu!!.. büyük bir zevkle atacaklardı kardinali hapse!!

Ama n'oldu? Kilise sabıka aldı!! Kardinal de olsa atın herifi hapse, demedi!!

Business class uçuş kaç para, 4bin 5 bin mi euro roma'ya...cok çok daha büyük kayba uğradı kilise!!

Almanya'da üstünlerin hukuku diil hukukun üstünlüğü geçerli hala !! Vatikan bile, bundan nasibini aldı!!