bugün

entry'ler (8)

cem adrian ın şöyle böyle olması

albümün kapağından sizene amk

http://galeri.uludagsozluk.com/r/beng%C3%BC-17466/

cem adrian ın şöyle böyle olması

sizene amk dedirten durumdur. ayrıca kendisinden bu tür bi açıklama gelmemiştir. gelse de sizenedir. kimseyi ilgilendirmeyen, başlık açılması bile saçma olan durumdur.

cem adrian vs mabel matiz

cem adrianla mabel matizin kıyaslanmasının içler acısı olduğu durumdur. mabel matiz cem adrian ın yanında kim ulan?

kakaolumakarna

benim de speciallerim arasında olan sağlıklı bir yiyecektir.

tumblr erkeği

kızından nefret ederken erkeği ne boka yarıyo sorusuna akıla getiren entrydir.

tumblr nasıl okunuyor sorunsalı

tambılır nedir sorusunu akıllara getiren yanıtların bulunduğu entridir. tambılır ne aq ordaki birinci ı yı bana biri açıklasın

tumblr kızı vs instagram kızı

tumblr kızı değilde tumblr kullanan kızın kazanacığı vs dir.

tumblr kızı

ya sırf bu sayfaya entry girmek için kaydoldum, siz yanlış anlamışsınız olayı amk. tumblr kızı kalıbından nefret ederim. çünkü özentidir. ama tumblr kullanan kızları çok severim çünkü o blog yapar, kendini instagramda zannedip fotoğraf paylaşmaz. ayrıca teoman duman cem adrian üçlüsü, (özellikle cem adrian) , lana del rey , arctic monkeys bağımlılık yapan insanlardır ve tumblr kızlarıyla alakası yoktur. onlar sadece bunları dinliyomuş gibi yapar fakat biz dinleriz yani tumblr kullanan kızlar. demem o ki tumblr kzıı bi boktan anlamaz cahildir ama tumblr kullanan kız kitap kurdu ve az önceki saydıklarımı severek dinleyen çok hoş kızdır.