bugün

okullari bile kundakliyor pkk, o yuzden cikarilmislardir. soykirim havasi estirme bu ulke trt kurdi diye bi kanal bile kurdu amk ayrimcisi. ne bosnagina bisey yaptigi var ne ermenisine. bi sizin gotunuz kara amk.

edit: ilk entryi atan pkk'lı doğasında varolduğu üzere kaçmış.
Tipik kürt zırlaması.

Dönüp pkk terörüne diyeceksin hendek kazma, benim huzurumu kaçırma diye. Oraya hendek kazıp kendi kendine devletçilik oynarsan hakiki devlet gelip ananı siker.

vur bozkurtum tilkiye, vur kurtulsun türkiye.
çok zoruma gidiyor devletin bu it oğlu itlere bile barış getirerek vatan hainlerinin olduğu yere temizlik yapıp sonra iki götü kalkığın böyle katliam matliam demesi.
(bkz: Katliam olmadı da mesela soykırım oldu o da olumlu)
2 polis uykusunda şehit edilip bir de utanmadan ışidçi yaftası yapıştırıldıktan, dağ başındaki karakolda hiçbirşeyden habersiz tek kaygısı Şafak saymak olan 20 tane vatan evladı katledildikten, hamile Eşiyle akşam sofrasını düzmek için pazarını yapan astsubay sinsice ensesine kurşun sıkıldıktan, eşinin Gözyaşları Arasında arabadan indirilip türlü hakaretlerle kaçırılıp en ağır işkencelerle öldürülen onca asker polisten sonra kusura bakma da sikerler öyle hümanizmi.

Şu dakikadan sonra Cizre'de cik cik eden kuşu dahi gebertseler zerre sikimde olmaz.
Katliam planı felan yoktur. Orada ki suçsuz kürt vatandaşları da var. Operasyon sadece teroristlere. Devlet kürtlere katliam felan yapamaz.
görsel
teşbihte hata olmayacağına inananlardanım.
Katliam savunucularının,ekonomi,uluslararası ilişkiler,sıcak para,kriz hakkında bir sikim bilmediğini ortaya koyan durumdur.He anca konuşun amk anca konuşun,bak şimdi birazdan çok acımasız şeyler yazacağım.
Biz ticaretle uğraşan bir aileyiz,asıl olarak herkesin bir devlet memurluğu geçmişi vardır,asker,polis,öğretmen fakat emekli olan ticari teknenin başına geçer bu senelerdir böyledir. Ekmek teknemiz de bizim gibi ticaretle uğraşan,ulusal ve uluslararası alım satım yapan adamların olduğu yerdedir.Hani şehrin dışına kurulmuş kocaman yerler görüyorsun ya hıh işte hepimiz oradayız.
Kardeşim,sıcak para yok! Yok lan yok bitti hepsi,seçim dediler haydi bekliyoruz normaldir durgunuk olacak dedik,seçim oldu olaylar patlak verdi,durgunluk müşterinin kaçmasına neden oldu.Erken seçim dediler,ıraklı,iranlı iş adamının en nefret ettiği kelimeler,ayakları götlerine vura vura kaçtılar,yanımızdaki dükkana üç kamyon iade edildi gözümüzün önünde. Adamlar Cizredeki olaydan fena korkuyorlar ki korkmaları da lazım, biz her zamanki ortadoğulu mantığıyla etraf güllük gülistanlıkmış gibi davranıyoruz.Lan Iraklı adam bize akıl verdi giderken şöyle yapın böyle yapın diye,he anam istikrar he.Bu sıcak para olmama meselesi can sıkıyor çünkü daha yeni başlıyor,sizin götünüz rahat tabii,derin krizlerde önce nakit çekilir senin ruhun duymaz,polisi,askeri,öğretmeni,sabah 8 akşam 5 çalışan adamı dahi en son vurur ki iş o raddeye geldi mi geri dönüşün yoktur zaten,avrupadan para dilenirsin. (bkz: yunanistan)
Ben diyeceğimi diyorum,sıcak para yok kardeşim,olanı da alıp gitti adamlar,haberiniz olsun çok kötü rüzgarlar geliyor bizden oraya,öyle öldürün,vurun,gebertin demekle olmuyor.Öyle olsaydı,devletlerin hiçbir sorunu olmazdı,Cizrede atılan her kurşun doların Euro nun hoplayıp zıplamasına neden oluyor.Bunu her şeye para gözüyle baktığım için demiyorum,bi gene bir şekilde sıyırırız,ama sen var ya sen,çatışmalar hiç bitmesin diyen andaval,işte sen gün gelecek açlıktan ananı bile tanımayacaksın.
arkadaş ne şansmış bizdeki ya!

şöyle sakin huzurlu bir memlekette doğmamışız. avustralya, isveç norveç olmadı ücra bir okyanus adasında doğsaymışız ya...

ne biçim memleket lan burası? dincisini çek, pkksını çek, amerikasını çek... yetmedi şimdi de ruslar çıktı başımıza. atın bir atom bombası da kurtulalım yeter yaaa!

ulan yoksa biz dünyanın anasını belliycez artık yeter uğraşmayın bizimle. bu sefer viyananın önü de kesmez alır başımızı gideriz dünyanın öbür ucuna kadar.
bir kurtulamadık ki planlarından, kumpaslarından. dötleride yemiyor pöh'ın, asker'in, komando'nun karşısına çıkmaya. ancak roketli, mayınlı, molotoflu saldırıyorlar. sonrası yaylım ve son işlem olarak topuk. neyse, merak etmeyin hepinizi bir bir gömeceğiz.
Elinde kaleşnikofla gezinen , entari giyip şehrin ortasında hendek kazan askeri polisi şehit etmeye niyetlenen tipler geberdiği zaman katliam oluyor da , bu ibneler içinde çocuk dolu okulu yakmaya kalktığı zaman adı neden halk hareketi oluyor. Yarattıkları algıyı siktiğimin ibneleri.
görsel
adamı böyle sikerler.