bugün

Goruntu itibariyle erekte olmuş penisi andırır. Ama lezzeti harikadır.
Bu kadar baharıtı benimkinede atsan oda tatlanır.
Uyku sersemi olmam sayesinde deneyebildiğim yiyecek. aklım başımda olsa, pek de samimi olmadığım adanalı arkadaşımın akşam vakti 3 vesait ile ulus'a şırdan yemeye gitme teklifine en iyi ihtimalle bsg amk derdim. iyi ki uykuluymuşum da bu lezzetten mahrum kalmamışım. O şırdan aynı zamanda o akşamki arkadaşlarımla aynı yatakta yatmaya kadar varacak bir dostluğun da başlangıcı olmuştu.
Az önce hayatımda ilk kez yediğim, pek beğenmediğim yiyecek.

Not düşeyim, kokoreçe bayılırım. Ama şırdanın pek bir özelliği yok gibi.
şeklinden dolayı "ben bunu yemem lan" dediğim ama ısrarlar üzerine yediğim hala kendisine karşı nötr olduğum bir yemektir bir de bunun büyüklerini daha çok seviyorlar.
kafamı zikeyim yıllarca ben bunu "mumbar"la karıştırdım diye yemedim... ki mumbardan nefret ederim.

kim bahsettiyse de harbi güzel dedi... denk gelirsem ilk işim yemek.
freud'un favori yemeği.
görüntü ve tadı sıfır olan, memleketlisi tarafından hepsinin hayran olduğu ve lezzeti hep abartılan, olmasa da olur yemek.
Bu sıcakta yenmez maalesef.
aiyy tuylerim dik dik kaktüs gibi oldum.

agda yapmaliyim.
adana'da akşamları seyyar satıcılar tüpün üzerinde tencerede hazırlarlar. adana'nın adeta kokoreçi olmuştur. adana dışında da pek fazla bilinmeyen bir yemektir. görünüm olarak pek çok kişinin hoşuna gitmeyebilir, şekliyle dalga geçilebilir, kokusu iğrenç gelebilir, hatta yemekten de kaçınılabilir. özellikle geceleri, alkol aldıktan sonra yiyenler vardır. alemcilere göre içkiden sonra bunu yemesi çok hoş olur. yağlı ve ağır bir yiyecek olduğundan bir tane yemek yeterli olacaktır.
görsel

Xbox güncelleme almış, güncellerken ben de bu arada uçak kazası raporu açayım, psikolojimi biraz daha bozayım. Yanında da şırdan keyf.
Şırdan’ın tanesi 100 liraya kadar çıktı.