bugün

uçurum dizisinin tolga'sı. fena halde selçuk inan'a benzemekte kendisi.

biyografisi için;

1988 yılında izmir'de doğdu.

ege üniversitesi işletme bölümü son sınıf öğrencisi olan şükrü özyıldız, yıllarca çalıştığı aile şirketinden oyunculuk aşkı için ayrılıp bu meslekte kendini geliştirmek için müjdat gezen sanat merkezi actor studio, apo kaya, başay okay ve hülya gülşen ırmak'tan oyunculuk eğitimi aldı.

mücadele(2009) isimli oyunda oynadı. miller türkiye'nin reklamında boy gösterdi. fox tv'de yayınlanan derin sular dizisinde canlandırdığı toprak karakteriyle tanındı.

sosyal yaşantısında çok aktif olan özyıldız; iyi bir davul-perküsyoncu, su sporlarına, arjantin tangoya ve kafes dövüşlerine meraklı. portekizde profesyonel ringlerde dövüştü ve oyunculukla ilgili çeşitli workshoplara katıldı.

https://twitter.com/#!/sukruozyildiz
erkek güzeli. o nasıl bir sevimliliktir ya rabbel alemin! Allah sahibine falan bağışlamasın. hayatını kariyerine adasın biz de seyretmeye doyamayalım. *
benim hala umudum var' i izleme sebebidir. kasi yuzu guzel bal dudakli guzel cocuk.*
genç yaşında saçları ağartmıştır.
benden yakışıklı olmayan oyuncudur.
lise arkadaşımdır. soyadı aslında özyıldız değil, sadece yıldız'dır.
pek çok yerde ne kadar yakışıklı olduğundan dem vurulmuştur ama işin aslı kendisini yakışıklı bulanlar esas bombayı kaçırmışlardır. bu çocuğun lise zamanları şu an ki haline değil beş, on basardı kızlar.
kendisi son derece sessiz, sakin, az biraz da ezikti, okula sonradan gelmişti.
aralıksız olarak iddia oynar, iyi de para kırardı..
tatlı çocuktur, ''şükrüüüüü'' diye bağırıp az kızartmadık yanaklarını keratanın..
Benim hala umudum var dizisinin yakışıklı oyuncusu.
gay olup olmadığını merak ettiğim taze ünlü.
türk standartlarının baya üstünde olan yakışıklığının yanı sıra doğal oyunculuğu ve ses tonuyla da insanları fazlasıyla etkileyen oyuncu. tek eksisi o tipe şükrü ismi gitmiş mi hiç ? bir de brezilyalı mankenlere benzemektedir.

sezen aksu'dan - kaçın kurası şarkısını sözlük aracılığıyla kendisine armağan ediyorum.
Son derece yeteneksiz bir partneri olmasına rağmen (bkz: gizem karaca), karşısında ciddi ciddi oynayan oyuncu. Gerçekten doğal bir oyunculuğu var. Şanssızlığı gizem karaca ama ona rağmen gerçekten iyi idare ediyor sahneleri.
Vizyonda yer alan Neva Filminin Ilgın'ı.. Ancak böyle birisi Ilgın olabilirdi. Film mükemmel , oyuncular ve sahneler mükemmel. Muhakkak izlemeniz gereken bir film.
adının sanının soyadının önemsiz olduğu şaheser.
Saçlarının beyazlamış olduğundan dolayı 26 yaşında olmasına inanamadığım kafa dengi birine benzeyen mütevazi oyuncu.

O beyazlar benim babamda yok lan.
isim soyisim kombinasyonu tam fatsa ikizdere köyü kalkındırma ve geliştirme derneği başkanı gibi.
Şükrü Özyıldız; 18 Şubat 1988 yılında izmir’de dünyaya gelmiştir. Annesi Rum, babası ise Karadenizli’dir. Kendisinden iki yaş küçük bir kız kardeşi vardır. istanbul Teknik Üniversitesi’nde Gemi Makineleri Mühendisliği bölümünü kazanıp, istanbul’da bir yıl okuduktan sonra yeniden sınava girerek, Ege Üniversitesi’nde işletme bölümünü okumaya başlamış daha sonra da Erasmusla Portekiz’e gitmiştir.

Küçüklüğünden beri dövüş sporlarına merakı olan Özyıldız, Portekiz’de kafes dövüşlerine katılmıştır. Daha sonra Kafes dövüşlerini bıraktığını açıklayan Şükrü Özyıldız; hiperaktifliğini dizi setlerinde bastırdığını söylemiştir. Yurtdışında oyunculukla ilgili bir workshopa katılan genç oyuncu bunun ardından oyunculuğu çok sevdiğine karar verip Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almaya karar vermiştir.
Kerem bursin e tercih edeceğim efendi çocuktur.
tip amk. artist. ağzı burnu kırılasıca itici...
Şimdi kanad d'de oynayan şeref meselesi adı dizide oynayan izmir 1988 doğumlu esmer yakışıklı oyuncu.milli gururumuz.
esmer erkek sevmeyen kızlara tepki olarak doğmuş olmalı zira bende öyle bir etki yarattı kendileri.oyunculuğu iyi fakat kendini geliştirmesi lazım ne diyelim efenim yolu açık olsun, takipteyiz.
Her rolünde inatçı koca kafa bi karakteri oynayan şuko.
(bkz: Selçuk inan)
Muhteşem adam.
Saçlarını bi kestirse yakışıklı olacak dediğim oyuncudur. Çünkü bu haliyle bildiğin iclal aydına benzemektedir.
Neden bu kadar tatlı olduguna hâlâ anlam veremedigim erkek oyuncu. Şu anda tatli kucuk yalancilar dizisinde oynamaktadir.
Berkecan havası var ama adı Şükrü.
bence ailesi ciddi haksızlık yapmış kendisine *
Bu erkekse,"sözlük erkekleri erkek midir??" diye sordurtan bi tipi vardir.
edit: ooo eksiler eksiler.Yapcak bisey yok gencler adam karizma.