bugün

şehir planına uymaması sebebiyle ortaya çıkan gerçektir. eski stada göre kapasitesi iki katına çıkarılmıştır. çevreye, trafiğe rahatsızlık vermiştir. ama belediye bunu göre göre inşaata izin vermiştir.
yanından boklu dere akması bu önermeyi doğrular niteliktedir.
dede hıncal efendinin lob uydurması sonucu sözlüğe de yansımış söylem.
bana bak kombine al kombine uyuma!
Fenerbahçeli dostlarım, bakın nihat özdemir bugün bir laf söyledi. yok "biz 0 dan başlasak aslantepe den güzelini yapardık" dedi. ortam nasıl gerildi. sizi de geriyor bu adam.

savunun şimdi kendinizi. siz de bok atın aslantepeme. bu öle gidecek çünkü.

ne zaman stadımız tamamen biter, ve standartlar karşılaştırılır. o zaman belli olur işte. aslantepemi, kuşyuvası mı...
ben demiyorum bilirkişi söylüyo. okuyun. ahkam kesmeyin okuyun. (#9437152)
yanlışlanması mümkün olmayan önermedir. stadın tapusu bile yok.
gecekondu bile olsa başını sokacak yerin olmasıyla taraftarının gurur duyması gereken yerdir. zira gecekonduya sahip olamayanların avrupa'nın en iyi stadlarından biri lan bizimki deyip, isteyenin sikini sallayıp padişah misali ahkam kesmesine seyirci kaldıktan sonra orospu ruhlu bir yapıya mabed demekten utanmaması ne acı vericidir.
peki bu yapı gecekonduysa ali sami yen stadı neydi acaba dedirtecek saçma önerme.
götünü, pardon stadını beşiktaş jimnastik kulübü'ne kaptıranların hezeyanlarıdır. gülmekten kırılarak izliyoruz, he bebeğim he seksi götlüm he *
güncel Önemli Başlıklar