bugün

Dün gece yarısı 00:45 sularında Mudanya'dan Bursa'ya dönüşü sırasında trafik kazası geçirip yaşamını yitirmiştir. Kendisi Bursalı iş adamlarındandır. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

http://www.sondakikahaber...s-otomobiliyle-olume-uctu
340'la gidebildiği ferrari'sinin altında kalıp ölen zengin çocuk. Kazanın şiddetiyle havalanan araba üzerine düştü. Alev alan araba mezarı oldu. Ölümler acıdır. fakat bu acı, onun trafik canavarı olduğu hakikatini değiştirmez. kurallara uymayan birisinin hazin sonu bu. allah affetsin, rahmet etsin. bu kaza insana ister istemez mal sahibi, mülk sahibi... hani bunun ilk sahibi. mal da yalan, mülk de yalan, var biraz da sen oyalan dedirtmektedir. http://www.haberaktuel.co...-kalayci-yazisi-1952.html
mekanın cennet olsun şükrü, hepimizi yıktın, seni hep seviceğiz...
muhtemelen sanayiden aldığı 5 liralık emniyet kemeri aparatıyla, aracını kandırdığını sanan gafillerden biri. yoksa siz de onlardan mısınız?

allah rahmet eylesin. üzücü bir şekilde vefat etmiş. yakınlarına sabır diliyorum.
hızı ve çapkınlığı çok severdi. mekanın cennet olsun. uyarılarımızı dikkate almadın be canım.
edit: * *
Tanımayanların sırf ferrari'si var diye arkasından saçma sapan konuştuğu, ölümlerin en kötüsünü yaşayarak aramızdan ayrılmış, sevenlerini üzmüş dünya tatlısı güzel insan.
ölmeden hemen önce,

--spoiler--
320 de sıkıntı yokta, 340 a doğru bir titreme oluyor direksiyonda!
--spoiler--

diye tweet atan trafik magandası.
otobüs durağına dalıp masum insanların hayatlarını alacağına kendi canını almış.
seneler önce, ankara'da bizi alpina modlu bmw'si ile esenboğa'ya bırakırken şehir içinde 240 km hız yaptığı ve makas attığı için ceza yiyen zavallı. kendisini tanımazdım fazla, ama "yakacaksın kendini!" dememize cevaben "sildiririm cezaları, bir bok olmaz." demişti. allah rahmet eylesin kardeşim sildirdin kendini hayattan...

--spoiler--
ferrari sahibi olabilmek için ülkemizde psikolojik testlere girmek ve bu testleri geçmek gerekiyor. çünkü siz bu aracı efendi gibi kullansanız da çevrenizdekiler ve hatta diğer araçtakiler bile çılgın atmanızı umuyorlar.
rahmetlinin sahip olduğu aracın bir üst modelini bir seneden fazla kullandım ve tek bir ceza bile almadım.
--spoiler--
acı bir şekilde can vermesinin trafik canavarı olduğu gerçeğini değiştirmeyeceği rahmetli. hiç bir suç cezasız kalmayacağı gibi, aşırı hız da cefasız kalmaz! eninde sonunda ya birisinin canına kastedersiniz ya da kendi canınızdan olursunuz. ve trafik magandası olmak için illa 400 beygirlik bir aracınızın olması da gerekmiyor. pek tabii şehir içinde 90 yaparak da bir trafik canavarı olunabiliyor. hız kuralları boşuna koyulmuyor. böyle trajik olaylar hız tutkunları için ders olmalı zannımca..
ne zaman canım birşeye sıkılsa onun twitter hesabına girerim. Dm atma hakkına sahip olduğum için yazarım şükrü abiye... gercekten bakıyorumda yıllar geçmiş ama hala yazıyorum ona , kardeşim diyorum abim diyorum hiç tanışmadık gerçek hayatta ama seviyorum seni şükri abi. O twitter daki son yazdığın şeylere bakınca bile garip oluyorum hatta bir kıza bişeyler yazmışsın o da seni terslemiş, garip oluyorum yani bunları yazan adam şuan toprağın altında ve zamanda sıkışıp kalmış... 21 aralık mevzusyla ilgili birşey paylaşmış ama olayı göremeden vefat etmiş. Abim kolpa çıktı 21 aralık mevzusu * .