bugün

Sıcacık kumlardan serin sulara gitmeyi ama öncesinde esaslı mojitomdan bi yudum almayı isterdim.

Offf of, hayallerde yaşıyor bağzı şirinler.
Sözlük kapansın isterdim.
Özgürlüğümü geri edinmek.
Bir kütüphaneye gittim, önüme 50 tane engel çıkardılar.
Etrafta birilerinin olduğunun işaretini veren sesler duyabiliyorum, ama kimseyi göremiyorum. Kütüphanenin üst katına ise yasak koymuşlar. Dünya kaçtı gözüme, ağlayacağım. :(
şu lanet olası pandemi sürecinin bitmesini isterdim.
Sana sımsıkı sarılmak.
Türkiye'nin ekonomi ve hukukunun kimsenin itiraz edemeyeceği düzeyde iyi olmasını.
yaprak dolmasi. Bol yogutlu .
10 yıl önceye dönmek isterdim.
Kulaklığımda kazım koyuncu “sevduğun boyle ağlar” diyor, sadece biram eksik.

Bi iki şişe carlsberg olsaydı fena olmazdı.
şuan yerine " şu an " yazsınlar isterdim.
beyin jimnastigi yaptirmak amacli sorulmus soru.

uc sene sonrasina isinlanmak istiyorum Komutan Logar !
Sağlıklı olmak isterdim.
Bir paket sigara ve sabah uyandığımda havanın güneş'li olmasını.
Şu an olmasını isterdim.
(bkz: şu an)
Sahilde sabahlamayı.
net olucam. duşakabinde duşakabin camına dayamalı seks bu kadar.
3 ay sonrasına ışınlanmak.
Şuan onun memleketinde okuyorum şöyle karşılaşsak sakin bi yerde ben ona sarılarak ağlayarak özür dilesem sonra beraber aglasak yaşıyamadıklarımıza işte yani işte ondan sonra ne olacaksa olsa hergün onun instagramdan takipçi sayısını takip etmeyi bırakırım heralde takip etkileri felan önemli değil benim için onun sanki hareket edişini yaşıyor oluşunu görüyor gibiyim orda sayılar deģiştikçe bazende sadece takıntı bu yaptığın diyorum kokusunu bilmediğin birini özlemek ne kadar mantıklı sonra diyorum o nun gözlerinin içinin gülüşünü gördün ya daha ne isteyeceksin.
Grip hapı.
Yürüyen uçak.
uykumun gelmesını ısterdım.
Istediğim şeyler olmadığı için dilemiyorum daha fazla. Akışına bıraktım hayatı. Rabbim karşıma ne çıkarırsa o.
2 bira daha içerdim. Şimdi eve geldim bir kere insan çıkmaya üşeniyor.
Sahilde sabahlama imkanım.
bol tereyağlı bir iskender olmasını isterdim.