bugün

biri elimden tutup kaka yapmaya götürse.
karşımda olsun sadece bakışalım lan vallahi bak. sex mex istemiyorum. sadece başkışmak.
Sevdiğim herkesin acısını çekip çıkarıp yokedebileceğim bir güç olurdu aslında be. Olmaz mı? Hiç mi?
Kilo olarak geri dönmeyeceğini bildiğim bir yemek.
sevdiğim birkaç arkadaşla oturup tadında güzel bir eğlenceli gece.
mışıl mışıl uyumak.
Şu an istenilen bir şey olmasına rağmen böyle sorunca cevap bulunamayan sorudur.
Zamanı durdurmak.
saatlerce uyuyabilsem keşke.
tabiki uyku ve sabah erken kalkabilmek.
yeniden dogmak isterdim. cidden.
Bu saatte ancak yanına sevgilini isteyebilirsin. Biz istedik olmadı birde siz deneyin şansınızı. Ha bu arada eve gelmeyen erkekte varmış pardon Ada'm diyecektim.
camel sigara istiyorum, canım ruhum varoş oldu. marlboro var camel istiyorum.hayrınıza bir camel sigara atın.
(bkz: alışmış kudurmustan beter)
Konu iyice abaza dolmuş bu nedir yahu ergen dolu herhalde burası.
Kafamda dönüp dolaşan, uykumun içine s*çan olguların, olumlu veya olumsuz bir çözüm/eyleme ulaşması.
sağlam bir kulaklık istiyorum şuan çünkü kulaklığım bozuldu.
Cam kenarında koltuk istiyorum. Ne çektim şu midemden be.
inansın bana ne olur inansın. o hayaller gerçek olsun, evimizin bahçesinde kardan adam yapalım çocuklarla.

allahım bu ne yaman dert. işlemediğim suçun cezasını çekiyorum.
Uyku mk uyku. uykuuuuuuuuuu .
ülkeye barış huzur istiyorum.
sipariş ettiğim kahvaltı ekmek arasının artık gelmesi.

hadi seyhan, allah rızası için elemanların bir kerede zamanında getirsinler.
elimde sihirli bir değnek olsa, tıpkı masallardaki gibi

haber bültenlerinde izlediğim, savaş mağdurlarının, minicik çocukların, kocaman yürekli annelerin hayatlarını değiştirebilsem.

pek çoğunun oyuncağı yok da eğer halen elinde oyuncağı olan kaldıysa diyor ki küçüğüne, ben büyüdüm artık, senin olsun.

ah şu demokrasi, 13yy avrupa metinlerinde kalan demokrasi, çeşitli metodlar iyilik, adalet,

şu rahat içerisindeki insanlara da 'like' butonu ile içlerindeki sosyopatı besleyen insanlara da photoshop bilgelerine de değdirirdim değneği,

üstleri başları kötü, renkleri farklı, başları örtükmüş 90'ların ingiltere'sinde uzak doğulular için söylenenlerin aynısı...

bugün biz,

balkona çıktığımızda üşümenin akabinde hemen odamıza dönüyoruz değil mi? duramıyoruz 10 dakika, uluslararası vahşetin etkisiyle denizden çıplak çıkarılan çocuğu da gördük, halen hakaret edip ifrit olabiliyoruz?

nefret diline hayır diyorum, zor durumda olan her kim olursa olsun, benim vergimle yardım ediliyor ise helal olsun.

katılaşmış kalplere de

ne söylesem haybeye biliyorum.

aklı ve yüreği özgürleştirmek lazım, merhamet en asil duyguların başında gelir, hissetmek lazım.

sahi, insan olmak kaç para ediyor bugün?

birazcık empati/hassasiyet, birazcık insanlık belirtisi...
Mutluluk.
evde uyuyor olmak.
Güzel bir kahvaltı ve şu uykulu halden kurtulmak.