bugün

pontiac firebird trans am, mustang yada impala da olabilir. ama kuşkusuz amerikan arabasıdır.
(bkz: impala)
bundan daha öte bi araba yok.
en iyisimidir bilmem ama en hoşuma gideni crown victoria dır.
chuck dizisi jhon casey in arabası. belki karakterden dolayı araba hoşuma gidiyordur. ama muhteşem ya.
toyota corolla.
renault 12 tsw.
eski kasa ford mustang.
(bkz: nissan skyline)

Orjinal mavi renginde soldan direksiyonlusunu.bulabilirseniz tabi.
neye göre kime göre iyi olduğu belirtilmemiş arabadır.

yakıt tüketimine önem veren biri için camaro, impala beş kuruş etmezken dizel yaris kıymetli olabilir. lükse önem veren biri için vw golf on para etmezken maybach landaulet biçilmiş kaftan olabilir. örnekleri çoğaltmak mümkün. yani en iyi araba yoktur, tüketicinin beklentilerini karşılayan araba vardır.
mercedes benz e serisi.
motor dayanıklılığı açısından honda accord'dur. 1 milyon milden fazla yamıştır herhangi bir swap olmadan, düzenli bakımlar ile. lüks olarak sayacaksak maybach * *, rolls-royce * *'dur. silindir başına beygir bana göre en iyi motor honda'nın s2000'lerde kullandığı 2.0 litrelik vtec motorudur, silindir başına 65 beygir düşer neredeyse ki bu dereceyle üretildiği sene ferrari'nin silindir başına beygir rekorunu egale etmişlerdi. yine atmosferik güçlü motorlardan bahsedecek olursak tabi ki karşımıza bugatti'nin veyron'u çıkacaktır ilk olarak lakin tasarımda o kadar da iyi değillerdir. tasarıma gelecek olursak süpersport araçlarda hemen her marka çok iyi çalışır, örnek vermek gerekirse pagani'nin bir zonda'sı, huayra'sı, lamborghini'nin gallardo'su, murcielago'su, aventador'u, ferrari'nin her ne kadar ben beğenmesem de f360 modena'sından, f430 scuderia'sine, en son çıkan laferrari'sine kadar * sayılabilir. lüks seri üretim klasmanında ise mercedes-benz bu sene, maybach'ın dağılmasından sonra maybach mühendislerini de ekibine dahil ederek çıkardığı yeni s serisi ile neredeyse yeni bir segment oluşturdu, bu sene bmw'den onu en çok ayıracak şeylerden biri bu, bunun yanında bmw'nin tabi ki 7 serisi ve 5 serisi, lexusyine asya ve amerika piyasasında kafa kafaya mücadele eden markalarından biri bu konuda, her ne kadar süpersport'a girmeye çalışsalar da * iyi iş çıkartıyorlar, avrupadan yine audi bu klasmanda çok önemli bir oyuncu a7ve a8ile.

özeten tek bir marka yoktur ki dünyada en iyi aracı üretsin, çünkü bir çok segment var, bir çok farklı araba tutkunu da insan.
v8 motor ve üstü araçları araba olarak değerlendirmezsek nissan skyline dır. ama eski kasası, yeni gtr bi boka benzemiyor.
cenaze arabasıdır. cenaze töreninin bir an önce bitmesine sebep olur. Ölü, toprağa; evli, evine; işçi de, işine bir an önce kavuşur. cenaze arabası, hayatı normalleştirmeye hizmet eder.
honda civictir hızlıdır yakıtı şehir içinde biraz fazladır içi uzay aracı gibidir.
türk markası olarak " devrim "dir. ama mercedes benz'in makam arabaları da bir o kadar ileride.
chevrolet camaro'dur ama bumblebee'ye dönüşürse*
(bkz: volvo s60)

bana kalırsa kasa tasarımda zirveye ulaşmış durumda. sağlamlık vb. konulara girmiyorum bile. isveç çeliği diyerek konuyu bağlıyorum.

http://img.donanimhaber.c...D4D33A6AE09E367DC0D61.jpg

http://4.bp.blogspot.com/...600/Heico+Volvo+S60+3.jpg
Need for speed most wanted efsanesindeki Razor un arabası; BMW MW3
alışveriş arabasıdır!

ben bir tek onun hakkında fikir sahibiyim çünkü şu anda.
şavrolet impala.
HONDA S2000 , BMW M6.
mercedes s 500' dür.
el arabası.
güncel Önemli Başlıklar