bugün

Tam olarak şu an olduğum yer. Mutluyum.
Doğanın içinde güzel bir tatilde olmak isterdim.
Aşık olduğum kadının yanında uyumak isterdim.
Eşimin kolları arasında olmak isterdim..
Filipinlerde güzel, sakin bir adada olmak isterdim.
görsel
bir sözlük kızının dizinin dibinde olmak isterdim.
Bora Bora da olup, sarap içmek isterdim.
Küba havana'da puro içip denizi seyretmek isterdim.
ilgi duyulan kişinin iki kolunun arasıdır.

Bünyem alarm veriyor artık.
Sarıgerme plajında olmak isterdim.
Çok hatıram var. Öğrenciydik o zamanlar, ekmek elden su gölden. En güzel yıllarımız olduğunu nereden bilebilirdik..

Selam olsun güzel muğla'ya.
aman deyim frank lucas dikkatli ol. işyerinde biri kalkmış ankara'dan kars'a gitmiş.. sonra çocuğu kaşar tekerine benzetip geri postalamışlar. oğlan bir de evliymiş ha. karı kız ayağına fotografçılık kursuna gidiyormuş bu. kars a gidebilmek için de eşini kandırmış. "melekli köyüne kelebek fotografı çekmeye gidiyoruz arkadaşlarla" diye.
(bkz: kars) orada bi hatun var 10 yıldır tanışırız gel diyor aylardır vakit bulamadım gitmeye.
california da herhangi bir sahil de,yanımda latin bir manitayla.
yabancı bir ülkede ya da antalya'da olmak isterdim ama yazlıktayım ve olduğum yerden memnunum.
Yerin dibi olabilir..
görsel
görsel

Sanki tam şu an, şurdan denize ve gökyüzüne baksam, yüzüme deniz kokusu ve rüzgar değse içimdeki tüm karanlıklar silinip gidecek.
Öylesine kapkara ki içim sanki sadece mavilik ve denize bırakacağım düşünceler beni rahata kavuşturacak...
Ben de bilmiyorum. Her nereye gidersem gideyim, huzursuzluğumu yanımda götüreceğim.
Eski evim...
görsel
iş yerimin mükemmel terası var. Koskoca istanbul'u görüyor. Şuan iş yerinde oturup çalışmaktansa o terasta olmayı isterdim.
huzuru ve mutluluğu bulabileceğim bir yerde olmam benim için kafi.
görsel