bugün

Bana çok sempatik gelen bir ünlüdür. Ortamı neşelendirmeyi biliyor. Şimdi Bloomberg TV de bir programa katılmış. Valla pür dikkat dinliyorum.
Kaygısızlarda Kültigin gibi efsane bir karakter yaratmış oyuncu.Onun üstüne çıkamadığını düşünüyorum.
--spoiler--
kültigin: ne lan bu fenerin hali?
alper: abi valla defans iyi de orta saha kötü biraz.
kültigin: onu mu diyorum lan? bu fener niye yanmıyo?
alper: abi belki de piller kesilmiştir, birazdan gelir.
--spoiler--
Tv'de izliyoruz. Güzel tespitleri var. Feyz aldık bu akşam.

Çocukları şanslı adamın. En azından bilinçli bir insan.
Ben çocuk yaştayken trt2 de sanırım, tiyatrocu bir grubun çaylağı rolünde sahne arkasını, kulisi anlatan bir şovda yer alıyordu. Eğer zihnim beni yanıltmıyorsa ekranlara ilk çıkışı o programdır. Yani en az 35 senedir bu piyasadadır.

Benden başka hatırlıyan olmazsa o programı sözlüğün en yaşlısıyım demektir. Saygı düyeceksinizz üleyyynnn!

Gıgılladım; kanal adı star, program adı karşı şov, içerik hatırladığım gibi galiba, yayın tarihi 1992. Demek ki bu abimiz en az 27 yıldır ekranlarda. Bravo.
Elon musk ve mustafa ceceli nin karışımı.
Kaygisizlar dizisinde kultigin, seksenlerde ahmet, sevdigim bir oyuncu. Babasi Türkan soray hayrani olduğu için adını soray koymus.
an itibariyle mağazamıza uğramış sevecen sanatçı.
Kendi halinde adam gibi adamdır. Severim bende.
Aklımda hep kültigin karakteriyle kalmış oyuncu,yetenekli komedyen.
doksanlı yılların efsane dizisi kaygızılar'ın kültigin'i günümüzde ise seksenler'in ahmet'i.
Televizyonda görmekten mutlu olduğum adam. Şoray uzun yolda sevenler spor.
adana doğumlu yavuzlar mah. nde büyümüş bi sanatçı.ewed
şoray uzun yolda programının introsuna bayılırdım. o koşuş neydi öyle amk max payne i
şansal ve erman toroğlu taklidiyle yarmıştır.

https://twitter.com/aspor.../1328435703949168640?s=19
katıldığı bir programda ne kadar dürüst bir insan olduğunu şu sözleriyle yeniden anladığım adam.

“Bülent Oran’la bir röportaj yapılacaktı. Oran’la buluştuk Ortaköy’de. O da fabrikada senaryo yazmaya başladığı için gürültülü ortamları seviyordu. Böyle bire bir sohbet edemiyorsunuz, bir süre sonra takılıyor. Gürültüden besleniyordu rahmetli. Ben ona soruları verdim, yani kendimce röportaj yaptım, sonra röportajı ses kayıt cihazından çözdüm, tekrar kaleme aldım. Röportajı kendisine teslim ettim. ‘Ben bir üzerinden geçeyim lütfen’ dedi, ‘Hay hay’ dedim. Bülent Abi rahmetli, o röportajı kendi yaptı. Bana teslim etti, virgülüne bile dokunmadan teslim ettim gazeteye. Selim Bey baktı, ‘Bu benim bugüne kadar okuduğum en güzel röportajlardan bir tanesi’ dedi. Keşke ben yapmış olsaydım, Bülent Bey kendi kendine yaptı! O röportaj, dönemin bir gazetesinden ‘Gelecek vaat eden genç gazeteci” ödülü aldı. Ben de utanmadan o ödülü aldım. Hak edilmemiş bir ödül.”
görsel
jim carrey'e benziyor ve bu sözlüğe fotosunu atan bi yazar vardı sürekli. nickini değiştirdi sanırım, bilmiyorum birde ona benziyor.
görsel
son zamanlarda geçmişte sunmuş olduğu "şoray uzun yolda" programına sardığım televizyon ünlüsüdür.