bugün

hemen hepsinin iyilik meleği modunda gezmeleri.

hayır anlamıyorum neden sürekli şirin olmak, yapılan esprilere alınmamak zorundalar ki? şişmansın ulan sen. bi bak bakalım aynaya şu halinle neye benziyosun.

şişman şakalarına kahkahalarla gülmeleri.

bu kesinlikle normal değil. vay ben kendimle barışığım, aman da dünyaya şu gözlüklerle bakıyorum falan hikaye. kesinlikle psikolojileri bozuluyor. bunlar hep yol, su, elektrik olarak bilinçaltına gönderiliyor. acısı zamanla suratınızda patlayacaktır.

şişman şakası yaptığım biri okkalı bi cevap verse bana mesela, sus lan kendi ...ne bak dese, susup oturucam, vallaha bak.

sürekli şirine modunda gezmeyin yeter. ya kilo verin ya da azcık insan olun.
şişmana neden acınır onu anlamam. Hastalık değil ki bu merhamet duyayım. Herkes kalori hesabıyla yaşarken o dünya sikime minare götüme deyip yumulmuştur. istese zayıflar banane.
zayıf iradedir efendim.
kompleksleri. kompleksleri yüzünden çekemezlik yaşanır her konuda ve bu durum çekilir gibi olmaktan çıkar.
genelde şişman insanlar ruhları zarif, mizacı sempatik insanlardır ve sevilirler, dolayısıyla garipsenen bir önermedir.
Çaresizlik ve umursamazlıkla çevrili çıkmaz yol sokağı gibi bir yerde yürüdüğünüz hissini yaratırlar, çelişkileridir en çok,kendimle barışığım adlı cici elbiseyi takınırlar ki, bir yerden çıkıverir işte içindeki çatışma. Öf içim bunaldı.
belinden tutulmaz bunların, kızsa çok fena.
şişman olan eğer kızsa gerçekten bende fobi oluşturyo konuşamıyorum bile bilmiyorum direk ortamdan bi şekilde uzaklaşıyorum başka herhangi bi garezim yok ama bende böyle bir etki oluşturuyolar ilginçtir.
çağdaş bir saplantı...
sevimsiz olmalarıdır.