bugün

ekstrem bir durum yok bunda. her normal kızın hayalidir.
en büyük hayali değilse bir sıkıntı yoktur.

ancak şişman, zayıf, çirkin, güzel fark etmez ama bir insanın en büyük hayalinin gelinlik giymek olması üzücüdür. bir insanın en büyük hedefinin kendini gerçekleştirmek olması gerekir.
Pizza desenli gelinlik diktirmekle sonuçlanacak hayal.
Bence şişman kızlara daha çok yakışır onlar daha çok tatlılar.
hayalleriniz boğazınız da kalsın. insanları rencide etmeyi bırakın kusursuz değilseniz tabi.
Hem şişman hem gelinlik giymek istiyor. Hoppp hemserim nereye gidiyorsun.
ne yapsın şişman diye damatlık mı giysin amk? siz de var ya.
giyer. spor yapsın, iyi beslensin, metacartin kullansın, egzersiz yapsın. istediği gibi gelinlik giyer.
Yağlar hayallere işlemez. Sıska olup içine düşmektense şişman olup gelinliğin hakkını vermek daha iyidir.
Asfghx genelde bu tipler gotune göbeğine bakmadan dekokte giymek isterler . Göbekleri leş gibidir . Ve bunlar çok sinsidir . Sayın enayi damat adayı bu tiplere guvenme
" şişko öpücük verse ayıla bayıla öpersiniz ama nonoşlar sizi " dedirtendir.
TLC tv’de artık güncelleme alamayan 11.0.2 versiyon şişman bacıların hayalidir.
gothic stili ile kızıl saç ve siyah gelinlik ile bir şekilde kurtarılabilecek hayaldir. ama ona göre damat bulamaz tabi.

özetlersem; şişman kızların gothic takılarak durumu kurtarma olayı azalarak bitsin.
evlenmek kadar güzel bişey yoktur.
bu kafayla hepiniz ortada kalırsınız.
Kilosu var diye gelinlik giyemicek mi yada hayalini kuramicakmı? insanların kalplerini kırmayın kimse şişman olmayı istemez ve kimsenin şişkanlığı bir başkasını ilgilendirmez.
saygı duyuyoruz ve yakışacağından eminiz.
zayıflmakta isterse karatay zihniyetine göre ekmeği, pirinci, budağydan yapılan her şeyi, tatlı meyveleri iyice azaltması yeterlidir. 1 seneye varmaz kilo verir.
misal ben şey yaptım. kışın biraz kilo aldım. sadece sabah yemeklerinde 2 dilim ekmek yemeye başladım. öğlen ve akşam ekmek yemiyorum. farkedecek eminim.
tabi aç kalmıycan. etini, balığını, kurufasulyeni tıka basa yiycen. hiç bişey olmaz.
karatayı okusun biraz.

not: şişman değilim ve gelinlik giymiycem çünkü erkekim.
Baktın olmadı Biraz rejim biraz spor tamam. Hayalin gerçek olmuş. O kadar da zor değil yani. Allah versin.
insanlar şişman diye hayal kuramayacak mı? hepten kafayı yediniz.
zayıflarda gelinlik giyemiyor merak etme. artık evlenmeye çoğu erkeğin götü yemiyor. evlenince sefalet içinde sürüneceği kesin.
Fikirler ve hayaller kurşun geçirmez. Öyleyse neden şişman kız gelinlik giymesin. isteyen istedigini giyer. Sizin goz zevkinize göre giyinecek değiller.
O gelinliğe göre değil, gelinlik ona göre şekillenir olur biter.
Küçüklüğümüzden beri aşamadığımız bir şey var. Kıyafetlere sığabilmek... kendine bir beden küçük kıyafet alıp kilo vercem zaten giyerim o zaman demek...

Arkadaşlar kıyafetler insanların üzerine göre olur, insanlar kıyafetlere göre değil. Lütfen aşın bunu artık.

Güzel bir hayaldir. Gerçekleştirmesini umarız.

insanlar fiziksel özelliklerine göre yargılanacaksa mesela sadece hokka burunlu ve sarışın kızlarla/oğlanlarla muhatap olacaksak ohooo... benlen konuşmayın.

Neyse yine ağlamıyorum, gözüme kilom kaçtı!

Basarım parayı diktiririm 27489104747390 beden gelinliğimi, hep birlikte giyeriz.
herkes gelinlik giyebilir, kendini manken sananlar ne kadar ukalalık ederlerse etsinler.
o tür duyguları olan her kızın önünde saygıyla eğilmek lazım. temiz duygulardır.
biz erkekler pek anlamayız.
benim var.
perdeden dikmeyi düşünüyorum.

parlak mavi göz farı sürüp kafama da sim dökeceğim.