bugün

göbeklerinin altına trans yağ içermez ibaresi konulması gereken kişilerdir.
neye göre kime göre şişman denilesi kızlardır. aralarında krizi fırsata dönüştürenler de yok değil.
genellikle kendileriyle barışık ve komik kızlarmış gibi kendilerini göstermeye çalışırlar.
her türlü giderleri vardır.

duyrulur. gelin buluşalım.
Uzun boylu at gibi kizlarda olmayan yuz guzelligi bu kizlarimizda fazlasiyla vardır.
arkadaş hepiniz mi kortizon kullanıyorsunuz ya. biriniz de çıkıp delikanlı gibi desin ki " sıçarcasına yiyorum , hayvan gibi yiyorum, sanane "
kızlarda bir numaralı iticilik.
sempatik ve yüzleri güzel olan kızlardır.
alayına hastayım.
işini biliyorsa zayıfı şişmanı aynıdır.bazılarının kalpleri o kadar güzeldir ki insana oh be iyiki tanımışım dedirten balık etli tatlı şeylerdir.
az yiyip spor yapması gereken kızlardır.
utanmadan mini şort giyerler.
large model potansiyeli taşıyıp gündemlerinde sürekli bir diyet programları vardır, başarılı olanları vardır ve kutlamak lazımdır.
çekici olmayan kızlardır.
kim ne derse desin erkeğe her zaman itici gelen kızlardır.
ben onları iğrenç bulurum: gülünç badi badi yürüyüşlerini, bedenlerinin dış hatlardan yoksunluğunu; göğüslerin, kalçaların, omuzların, çene çizgilerin, elmacık kemiklerin, her şeyin, bir kadında görmek istediğim her şeyin bir et yığını içinde bulanıp gitmesini iğrenç bulurum. giysilerinden de nefret ederim; çuval gibi biçimsiz giysiler veya daha da beteri, fıçı gibi uyluklarını saran kaskatı xxxxxx beden taytlar...
bu kadınlar o bedeni ne cesaretle gözümüze sokar gibi sergiliyorlar?
çekici bulmadığım kızlardır.
ölmesi gereken kızlardır.

"bon şoşmon doğolom komoklorom oro"

bahanesi hazırdır.
güzelliğini kiloları ardına setretmiş kızdır istediği zaman az bir uğraşla güzelliğini ortaya çıkarabilir.
genelde yüzleri güzel oluyor ama nedense.
şişmanlık geçici de, embesilleri napıcaz?
zayıflık özendirilmeli.
Genellikle etrafına pozitif enerji yayan kızlardır. Bu yüzden onları seviyorum.
Bana çekici gelen kızlardır.
bazı yazar arkadaşların hakaretlerini okuduğumda insanlığımdan utandım. bu kadar ego, bu kadar kendini beğenmişlik, bu kadar sevgisizlik ve empati yoksunluğu varken bu dünya hala nasıl dönüyor şaşırıyorum. zira ağır gelmeli herkese şu yazılanlar. sizin beğenmediğiniz bir tip olması hakaret etme ve ego tatmin etme hakkını vermez size. yazık dedirtti şu başlık bana. bir de bana diyorlar empati yoksunu diye. bu hakaret edenler insan ise ben insan olmak istemiyorum tanımlanamadan yaşar giderim daha iyi dedirten başlık...
kendimle barışığım ayağına yatarlar. evde ağlayarak pasta yediklerini kimse bilmez.