bugün

Çirkin kızın alacağı versus. Kilolu kız zaten güzel, kilo verirse daha iyi olur gibi cevaplar kabul edilmemekle birlikte; o kiloların hiçbir zaman verilemeyeceği bilinmelidir.
Güzel kilolu olanla evlenip çirkin olanı evlenme vaadiyle götürmek.
huyu güzel olanın kazanacağı karşılaşmadır.
Şişman onlan zayıflayabilir ötekine yüz nakli mi yaptırcan. Mantıklı yatırımlar yapın sözlük ahalisi *
diyetisyenin varlığını bilmeyen çirkin ama kendince güzel fizikli kezban beyanı.gayet verdiririz rahat ol.güzel kız alır.
bi keresinde çapa da muayene için bekleşiyoruz.. bi kız gözüktü uzaktan arkası dönüktü ama afet duruyor..herkes istemsiz bi şekilde ona döndü..saçlar, endam on numara..sonra kız yüzünü bi döndü..abi yok böyle bi çirkinlik..herkes şamar yemiş gibi olmuştu..erkeklerin hali içler açısıydı..o yüzden bilemiyorum..en iyisi ikisi de biraz olmalı sanırım..
dil mi dilber mi demişler, ne güzel demişler.
Şişman kız zayiflar, çirkin kızda biraz guzelleşebilir bence. Sonuçta sismanlara diyetisyen, cirkinlere estetik ve kozmetik yardimci oluyor. Bende şahsen biraz esmerligi dert ediyorum. Onun içinde beyazlama yöntemleri kullanicam.
Cevap yazmadan önce ilk entry okunmalıdır. Kilolu kız zaten güzel, kilo verirse daha iyi olur gibi cevaplar kabul edilmemekle birlikte; o kiloların hiçbir zaman verilemeyeceği bilinmelidir.
güzel fizikli çirkin kız alır.
erkeklerin yaptığı; sırf fiziği güzel diye çirkin kızlarla takılınır, seviyorum bahanesiyle götürülür, hatta birlikte yaşamalar falan.. ne hikmetse! ilişki yürümez ve şişman ama güzel kızla ciddi düşünülür.
güncel Önemli Başlıklar