bugün

Kızın psikoloji bozulmasın diye bozuntuya vermemeye çalışırım da beni bi gülme tutar amksjsks. Yav kizim sen 97 kilo 130 boyindasin senin neyine 188 boyunda 83 kilo erkek.
Gençken 2 kez başima geldi.
Lafları yuvarlayarak uzaklaşırsınız.
gülerek reddedilmelidir. tercihe göre kalbini de kırabilirsiniz ki bu onun iyiliği içindir. davul bile dengi dengine, öğrensin.
kültürü yerindeyse şans verilir. ileride zayıflar.
kadın da erkek de şişmansa bir zahmet zayıflasınlar.

saçma bir şey.
Vay amk ya. Ben diyorum kardeşim bir bu çocuklar bir de bu anonimliğe sığınan tipler. Lan siz ne acımasız insanlarsınız, sırf kilosu var diye niye 2.sınıf insan muamelesi yapıyorsunuz.
Yeni neslin, yeni nesil acziyetlerini gösteren başlıktır. insanları hayvanlardan ayıran özelliklerine göre (akıl) değerlendirmeyip/değerlendiremeyip hayvansal içgüdülerden beslenen kişilere özgü bir yakınma durumudur.
Ülkemin gelişmesi için kitap okumanın da yeterli olmadığı, gelişmenin kafalarda ol ası gerektiğini anlatan post. (184/79)
fiziki özellikler değişebilir ama kalbi beyni sakatsa o daha kötü. herkes bir şansı hak eder derim.
Azarlayarak reddedilmelidir. Hadlerini bilsinler. Sen bir garip keloğlan senin neyine gümüşten zurna. Evet.
kilo verilir ama sen insan olamazsin.
dikkat heyelan ! diyoruz.
Ne kadar şişman sorusunu akla getirendir.
Dr. Nowzaradan' ın hasta profilindeki kadar bir kilodan sözediyorsak, itiraf edin, hiçbirimiz için bu teklife evet demek kolay değildir hatta imkansız boyutundadır.
Sağlık sorunları hariç, kiloları, şuursuzca homini homini yemekten, ve karpuz gibi yata yata semirmekten alan insanlara saygı duyamıyorum ve oldukça itici buluyorum.
Bedenine ve kendine saygısı olmayan insanın, karşısındakine de saygılı olacağını düşünmüyorum.

Amma ve lakin, insani boyutlarda kiloya sahip bir insanla tabii ki beraberlik yaşanabilir.
Yürürüz, bisiklete bineriz, yüzeriz, ne bileyim brokoli yeriz, havuç kemiririz yani buluruz bir hal çaresini.
Yeter ki beyni yağ bağlamış olmasın, gerisi kolay!
Bir zamanlar yarmagüldüm gerçi şimdi o denli de farklı değilim ama özgüveni fazla depoladığımızdan mıdır nedir, çatır çatır yavşadım beğendiğim adamlara valla.
He onlar da bu hatunu şirin mi gördüler ezik mi bilemem ama hepsiyle çok iyi arkadaş(!) olduğumu öğrenmiş oldum
güncel Önemli Başlıklar