bugün

(bkz: sıska dayı)
Kızdan kıza değişir.
sevişmenin şişmanı zayıfı olmaz. seviyorum oğlum belki de canım istediği için sevişiyorum uleen size ne diyen erkektir.
Kış aylarında iyi gidiyor ya üşümüyorsun falan...

Yazın olmaz ama...
Yani sonuçta onlarda insan. Ayrıştırmamak lazim.
bazı ezik trollerin aksine sevişmeyi gerçekten ve fiziki olarak başarmış kişidir.
oğlum bak cekicem kulağını haaa. niye boyle insanları uzecek basliklar aciyosunuz layn. şişmanlar insan değilmi?

not. şişman degilim. erkegim bak sikerim.
2.not. af buyrun ama şişman zevkli oluyor.
Yakacakla s*keceğin ayrımı olmaz derler ama bilmiyorum denemedim.
(bkz: AĞIR YAŞAMLAR) (bkz: ERiCA)
(bkz: TLC)
nefes alsın yeter mantalitesini motto edinmiş ergen kişilerin gereksiz derdi olmuştur.
size ne arkadaş, şişman, zayıf, balık etli...adam kiminle isterse sevişir. zorunuza mı gidiyor ?
http://galeri.uludagsozlu...e-mundar-demesi_66849.jpg
yüksek efor sarf edecek, düzenli yapsa kesin kilo verecek erkektir.
Deneyimlemeden yorum yapanları seçebileceğiniz bir ortam yaratan tanımdır. Sayın pek selektif abazan arkadaşım, burada yazarak parmak, banyoda asılarak avuçiçi nasırların olacağına başlıktaki gibi olmayı hedeflemelisin. Bu kapsama giren de ya zorunluluktan, ya da öyle tercih ettiği için yapan erkektir. Yemeğin kıt olduğu zamanlarda güzellik sembolü olan şişmanlık yarın bir gün moda olur mu yeniden bilmem, çok da büyük konuşmayın derim.
bir tek misyoner pozisyonu uygundur bu profildeki hanımlar için.
diğer pozisyonların erkeğe ve kadına handikapları olur.
doggy 'de popo yağlarından dolayı hedefe ulaşamazsınız.
erkeğin üstüne çıksa erkeğe yük çok biner.
salıncakta olmaz.
kucak mümkün değil.
yanda olmaz bacak kalkmaz.
Belki şişman seviyor.
Şahsen şişman bir kızla sevişmek istemem ama seven vardır elbet.
Isırmalık kalçası olan kızdır.
Vajinasının geniş olacağını sandığı erkek düşüncesidir. Hayır, şişman kızların vajinası geniş değildir, şişman olduğu için zayıf kızlara göre seks yaparken daha çok terlerler. Daha başlamadan donun altından gelen bir ter kokusu sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
inanılmaz bir yokluk içinde olan erkektir. Şişman bir kıza kalkan dalga sıkıntılıdır.