bugün

adriana lima'dan bile daha tehlikeli kızdır. adriana lima'nın kendi içinde tutarlılığı var en azından. bu kız bir gün kilo verince sonradan görme oluyor sana da postayı koyuyor hemen.
mesele kilolu olmak değil arkadaşlar. mesele düzgün fiziğe sahip olabilmek. zayıf olup da düpdüz vücut yerine orantılı bir kilolu vücut daha mantıklıdır.

ama yok bir insan kilolu olup bir de varil gibi belinden sağından solundan yağ fışkırıyorsa ve dümdüz ise vücudu geçmiş olsun.

zayıflamak zor değil hanımlar. hemen elinizden yemekleri tatlıları bırakıyorsunuz ve spora başlıyorsunuz. az zayıflayın da gözümüz gönlümüz bayram etsin yav.

evet.
Her türlü yalanır bu ay parçası.
kilo verince dolar gibi değer kazanır.
taş gibi kızdır.
(bkz: bbw).
dolar gibi düşünün. alın sonra değerlenir.
Ustteki yazarin dedigi cok dogru. Sizce turkiyede kisa, uzunz sismanz zayif, cirkin, guzel ayrimi var mi. Kiz olsun yeter... Swh
Hem şişman hem çirkin olarak tam karşılamadığım kız.
ikiside yok bende. Neyim ben, dünyanın en kötü yatırımı falan mı?
balık etliyse okeyim ben. ha eğer gerçekten balık etli kavramının ötesinde bir şişkoysa,
işte o zaman ben kabul etmem. (bkz: lolcü selen)
dolar gibi düşünün. alın sonra değerlenir.
dünyanın en iyi yatırım tavsiyesidir. abi yüzü güzel mi. hemen sevgili olucaksın bu kadınla. zaten muhtemelen teklif ettiğiniz anda kabul edecektir. ilgiye aç bir kızdır. ne yapacaksınız söyleyeyim. hemen bunu diyetisyene götüreceksiniz ya da spor salonuna yazdıracaksınız. 3 aya kalmaz tığ gibi olacak. yüzü de güzel olduğu için alın size seksi ve güzel fizikli bir kız. kilo alınıp verilir bu sizin elinizde. kızı taş gibi yaptınız. tepe tepe kullanın. sadakatli olduğu için size bağlılığı zayıfladığı zaman da devam edecektir.

özellikle çirkin erkeklere tavsiyemdir. ayarlıyamıyor musun kız. biraz akıl yürüt ve güzel yüzlü biraz şişman kadınlara yönel.
s*ke s*ke zayıflatırım.
Göğüsleri de büyükse en iyi kadın şeklidir.
Benim. Zayıflayınca gerçekten hortlağa dönüyorum.
en azından balık etli kıvamına gelsin. alsın yürüsün sonra.
bütün sosyal medya fotoğrafları üstten doğru yüzünün yarısını alacak bir şekilde çekilmiştir. filtrelerle süslenen bu resimlerde ayrıntılara yer verilmez. kızımızın tamamının görülmesi sürecinden önce sosyal medya üzerinden kurulan iletişimde aç türk erkeğinin iltifatlarını duymak ona haz verirken içten içe de bu rüyanın kısa sürme olasılığının yüksek olduğunun da farkındadır. ancak aç erkeklerimizin açlığının farkında olan kızımız çeşitli cinsel taktiklerle bu erkeklerimizi kendisine aşık edebilir. bu kızlarımızın ortak özellikleri ise çok tatlı, çok kırılgan, iyi kalpli, güzel kahkaha atan, eğlenceli ve gizledikleri aşırı bencilliklerine artı olarak çoğunun normal kiloya inse fıstık gibi olacak olmalarıdır.
(bkz: Chubby)
iyi bir kovboydur

edit: normal kovboy sanan veledler siktirsin gitsin.
hem seksi hem güzel kızdır. evet.
dr. now'a bir görünmesi gereken kızdır.
tercih ettiğim kız tipidir.

şişman kızları severim. evet.
Çirkin ama güzel vücütlu kızın yanında her zaman 2. Planda kalacaktır.
kilo vermesi çok zor olmayan, çoğunlukla kendisinin kararına kalmış kızdır. kilo verdikten sonra dışarıda kendisine bakan 3 kişinin 7 kişiye çıkması dışında bir artı kazanmayacağının bilincinde olabilir.