bugün

ulu solcusu ful pasif, gey, ateyiz, alkolik, lgbt üyesi bir götveren olarak gerçekten hoşuma gitti. işte aradığım, istediğim islam bu.

haberi alır almaz tokmakçım akp ilçe teşkilat yöneticisi hayrullah'ı aradım. benimde cenazemin bu şekilde kaldırılması için kendisine vasiyet ettim. mimarlar odasını da benim cenazeme de çelenk göndermesi için uyardım tabi.

gey olduğumu öğrenince kabul ettiler.

belki haberiniz yok ama, ben aids'im. sırf cenazemin bu şekilde kaldırılması için bu güne kadar sıktım dişimi ölmedim. gerçi dişimi sıkmanın tek nedeni bu deyil ama, neyse.

ayrıca gey kardeşime de buradan geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum. toprağı bol olsun. sonuçta benim ninem de türbanlı. evet.
görsel
bir gey olarak sevindirmiştir.

o değil de bu müslümanlar gerçekten çok garip. allah'ın lanetlediği, hayatını kaybetmiş eşcinsellere "allah rahmet eylesin" diyerek islami usullere göre dilekte bulunuyorlar.
Salak salak yorumlar bırakmayın şuraya. Ülkedeki Her şeyi döksek şuraya Lut kavmi tanrı katında kutsanır siz aptallar kalkmış hala eşcinsellikle derde giriyorsunuz.
din işlerinden anlamam

da

pamuğu kim tıkadı acaba.

bir de aklıma geldi, eşcinsellere

müslüman olmak yasak mı ?
Onca münafık camilerden her gün kaldırılıyor. Şaşılacak bir yanı yoktur. Allah’a inanıyorsanız şayet, eşcinsel kişinin akibetini de bir zahmet allah’a bırakın. Günaha vebale girmeyin.

Unutmayın ki, ben müslümanım diyerek ölen birinin cenazesini kaldırmak farzı kifayedir. Yani bu cenaze namazı kılınmazsa tüm cemaat günaha girmiş olur. Çünkü bu farzı terketmektir.

Şu dört kişinin cenaze namazı kılınmaz:
1- Bâginin yani haksız olarak halifeye isyan edenler, dövüşürken öldürülürse,
2- Müslümanların yolunu kesen hırsızlar, dövüşürken öldürülürse,
3- Zulüm ile meşhur olan kabileler, dövüşürken ölürse,
4- Silah ile ev basan kimse, o zaman öldürülürse, cenaze namazı kılınmaz.

Görüldüğü üzere cenaZe namazı kılınmayacak olanlar, hep zulmederken öldürülenlerdir.
türkiye'de en büyük sorunlardan biri, ben mesela öldüm ve yakılmak istiyorum. bunu yapamıyorsunuz, izin vermiyorlar. yani öldükten sonra bile özgür değilsiniz ülkede.
Hangi kavmin mensubu olduğunu öğren.
Arap sapkınlığınıda...
Camilerde kimin cenaze namazının kılınacağı/ kılınmayacağı sizemi düşmüş Yaradan varken. Pedofil yavşaklar..
imamın: "merhumu nasıl bilirdiniz" sorusuna cemaatin: "böyle bilirdik" deyip ibne işareti yapmaları gerekir.
Cenabetken namaz kılmaya benzer.
ölmüş gitmiş adamın arkasından kötü konuşmak ne kadaar doğru. asıl tartışılması gereken konu bu.
Allah taksiratını affetsin. Sonuçta cenaze bir yerden kalkacak ortada kalmaz. Da aklıma bir şey takıldı. imam namazı kaldırırken "er kişi" niyetine mi kıldırdı, yoksa?
güncel Önemli Başlıklar